Jänese hädakisa vile...

2006. aasta teemad
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Igaks juhuks ära siis püssi kaasa võta, kuna elektrooniliste abivahendite kasutamine peibutusjahil helide imiteerimiseks....teadagi ;)

BM
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Veel parem mõte- põletada plaati, jätta autu aknad lahti ja unustada plaadimängija käima, ise minna eemale rebast luurama. See et autu aken lahti jäi oli hajameelsusest :)
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Njaah....et enne jahtiminekut kuulasin autos, kuidas õige hääl on, et siis suuga ja ilma elektroonikata järele aimata. Ja näe, õnnetu, unustasid.... Mõte on üpris kaval ;)

BM
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Proovitud, kas polnud rebust läheduses või jättis heliteos nad külmaks. Peisin auto võsaserva põllu äärde ,läpakas katusele ja üks 10 minutit peale saabumist kui asi rahunenud lasin pillil mängida ega kohanud kedagi kolmveerand tunni jooksul.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

baddmann kirjutas:Ja näe, õnnetu, unustasid....


Jah sedasi võib ju inimene mõelda,aga lõpptulemus on ikka sama,see on nagu kiiks,et oh unustasin pidurit vajutada ja nii see juhtuski.
Aa mis vile kasutamisse puutub,siis ma teen mõne pildi ja panen vile juurde pdf-ina juhendi ka ning helinäidised (naturaalse kisa,aga nendega läheb aega)
See mis ma ilvese kohta rääkisin,on enda kogetu ja pole mingi jura jutt ja puhutud sai sarnaselt nagu sommide helilõigu keskosas,kuigi natuke rohkem summutatuna vile alguses.Noh umbes nii,et kujuta ette,et keegi surub sul kõri kinni ja siis laseb jälle lahti,teistmoodi ei oska seletada :lol:
arv
Postitusi: 88
Liitunud: K Mai 05, 2004 9:18 am

jänese vile

Postitus Postitas arv »

Ega se rebane eriti selle vile peale tule. Kuigi jah olen seda mõned korrad proovind. Minu arust on jänest vähe ja paljud rebased ei seosta seda häält toiduga välja arvatud mõned üksikud kes on jänest murdnud. Oma kogemuse põhjal võin öelda, et üks metsas hulkuv koer tuli küll ligi :lol:
Kasutaja avatar
Tiide
Postitusi: 39
Liitunud: E Mai 08, 2006 8:02 pm

Postitus Postitas Tiide »

jackrabbit - (jackrabbit.mp3) 657KB

jackrabbit - (jrpc1.mp3) with the Johnny Stewart PC-1 Call 896KB

jackrabit - (jrpc1lv.mp3) Low-Volume with the Johnny Stewart PC-1 Call 896KB

Hurt Jackrabbit with Woods Wise with Vari-pitched howler

http://www.varmintal.com/ahunt.htm - huvitav leht
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jänese hädavile

Postitus Postitas jorr »

Jah, leht on huvitav küll aga mitte Eestimaine ja ka loomad veidi teised kui meil.Kuulasin need kisad kõik läbi aga meie halljänese hädakisa ma ei leidnud.Proovi E-hagija peal järgi ja vaata kuidas reageerib?
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Tiide
Postitusi: 39
Liitunud: E Mai 08, 2006 8:02 pm

Postitus Postitas Tiide »

Mart kirjutas: Aa mis vile kasutamisse puutub,siis ma teen mõne pildi ja panen vile juurde pdf-ina juhendi ka ning helinäidised (naturaalse kisa,aga nendega läheb aega)

Tuletan meelde, ootan väga ja ma arvan et ka mõni teine :roll:
ette tänades
EDIT: ei kahetse et selle ostsin.katsetasin soos järgi ja paarikümne minuti pärast oligi juba üks rein mulle lähenemas...jõudis kuskile 20 meetri peale, istus ja vaatas ringi natuke ning läks tagasi
Suletud