Zeiss 10k eest

2006. aasta teemad
saaremees
Postitusi: 114
Liitunud: N Mär 17, 2005 2:26 pm

Postitus Postitas saaremees »

Mnjah. Omal vene kombineeritud püssi peal ka viiendat aastat Bushnelli optika ja ju siis need kaks asja peaksid eelpool toodud hinna-asja suhteid arvestades tõesti nagu sobima. Tahaks kindlasti küll ka paremat, aga seni on asi tõesti uskumatult ilusasti paigas seisnud ning tabavusprotsendi üle ei saa kuskilt otsat nuriseda. Viimati rebane ka 265 sammu pealt lastud.......ja käib mulle küll praegu,seda enam et vahel tuleb ka koeraga metsas rügada.
marko
Postitusi: 4
Liitunud: L Juul 03, 2004 3:57 pm

Zeiss 10k eest

Postitus Postitas marko »

Minul on sellest firmast ostetud Zeiss`i CONQUEST. Olen väga rahul.
Kaup on kvaliteetne. Mõõdud on 3x9x50.
shorty
Postitusi: 72
Liitunud: N Apr 06, 2006 5:21 pm

Postitus Postitas shorty »

Uurisin veits nende Zeissi optikate kohta interneti oksjonitelt ja uue Zeissi optika saab kätte alates 3-4K, sõltub kõrgele hinnad tõusevad. Kui keegi peaks hakkama Zeissi optikat soetama, sii ma soovitaks poest täpne mudel välja vaadata ja Ebay`stt või mõnelt sarnaselt lehelt üles otsida. Võitu oleks mitu tuhat.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

njah,aga kui selle optikaga miskit juhtub,siis jääd temaga küll üksi või läheb remont mõttetult kalliks või viska lihtsalt minema.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Buck kirjutas:Mind isiklikult ajas too Keila mees naerma, kelle Sakol oli peal odav Bushnell. Need kaks asja võiks ikka ühest klassist olla, või mis?


Mul ka Sako peal Bushnell 3200 ja leian et päris sobiv kooslus ega siis Sako toru pole veel mingi lipulaev,täiesti norm keskklassi jahirelv.
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

E-bayst ei soovitaks kyll kalleid asju osta.
Võid nii vasta pyksa saada, et nutad pärast mitu kuud metsas kännu otsas :)
Hundist toakoera ei saa.
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Kahtlen kas need Zeisi optikad seal originaalid on?Mul tuttaval jahimehel Zeisi tehase direktor sõber ja ise ta on Islandis nende maaletooja aga isegi tema ei saa sealt neid nii odavalt.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Teema valdkonnast, tutikas bemm 200 tuhhiga. Kes tahab saatke kohe 100 tonni ära. :D
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

tony kirjutas:Kahtlen kas need Zeisi optikad seal originaalid on?Mul tuttaval jahimehel Zeisi tehase direktor sõber ja ise ta on Islandis nende maaletooja aga isegi tema ei saa sealt neid nii odavalt.


Varastatud ?
Mis see konteiner lahti pole teha ja mõned kastid vasakule tõsta.
Hundist toakoera ei saa.
Suletud