deerhunteri seakell Greiner

2006. aasta teemad
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

deerhunteri seakell Greiner

Postitus Postitas metsamees »

kuidas kellegil kogemust on sellega?
tööpõhimõte?
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Postitus Postitas GC »

Tühja sellest seakellast! Küllap teab 1182, millisest kauplusest metssealiha osta saab!
Vabandan iroonia pärast, aga mida kõike inimene vajab!
koos koeraga
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Püha isver, osta mingi patareil töötav juust, pane patarei juhtmega külge. Nii, et kui kella loksutada, läheb patarei küljest lahti. Seakell olemas. Kui aga tahad kedagi sponsoreerida, osta ROLEX, pane selle kohale haamer rippuma, kui nüüd siga tuleb, siis vabaneb haamer ja lööb kella laiaks. Kuda siis seierid seisma jäävad- nii ka notsu käis.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mul on cabelasest tellitud vidin. Töötab küll ühekordselt, st. fikseerib vaid ühe liikumise. Ei maksnud hingehinda, paarsada krooni vist. Ise vaatasin sellega kopra liikumist. Sellega sai suurepäraselt hakkama. Jäädvustas täpse kellaaja ja kuupäeva. Hiljem polnud mingit mõistatamist, et kas käis hommiku või õhtu poole ja mis päeval käis kui polnud mahti iga päev vaatamas käia. Nüüd aga seisab kuna patarei sai tühjaks ja pole tuttavat meest kes käiks kellassepa juures uue järel. Ise selle järgi küll ühtegi looma pole lasknud, aga väga pakkus huvi, et millise ilmaga ja mis ajal loom liikus. Neid andmeid saab edukalt hiljem ära kasutada, kuna ühtteist ikka kõrva taha jääb. :wink:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

Postitus Postitas metsamees »

ega muidu ma seda ei ostaks küll aga saab relvakapiga "kingituse" kaasa.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

metsamees kirjutas:ega muidu ma seda ei ostaks küll aga saab relvakapiga "kingituse" kaasa.

Ära nüüd nii sinisilmne ka ole,see sama jutt-üks king maksab tuhat,teise saad tasuta kaasa :D See selleks ,aga mina oma võhiklikusega olen mõelnud,et näiteks kaamerad hakkavad liikumis sensori abil tööle,kas mõnda odavat "seebikarpi"pole olemas ,mis pildi klõps ära teeb ja pärast ilusti pildilt vaatad ,mis loom ,mis kell jne.Oleks ju vahva :D
kIIvi kotti! :D
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Postitus Postitas GC »

Loogika ütleb, et mida pikemat aega tornis istud, seda suurem tõenäosus on mõne metsloomaga kohtuda!
koos koeraga
Kasutaja avatar
Oxoma
Postitusi: 129
Liitunud: R Dets 30, 2005 9:04 pm

Postitus Postitas Oxoma »

kult kirjutas:aga mina oma võhiklikusega olen mõelnud,et näiteks kaamerad hakkavad liikumis sensori abil tööle,kas mõnda odavat "seebikarpi"pole olemas ,mis pildi klõps ära teeb ja pärast ilusti pildilt vaatad ,mis loom ,mis kell jne.Oleks ju vahva :D

Olen näinud hinnavaatluse foorumis ja ostas müügis mingeid juhtmeta valvekaameraid. Maksid suht vähe. Endalgi mõte midagi sarnast ehitada oma maja ligidal oleva rebaseuru ja seasöögikoha jälgimiseks. Salvestada võiks otse arvutisse. Hommikul oleks hää vaadata :)
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

On ju spetsiaalselt selliseks tegevuseks rajakaamerad olemas.Tõmbad rihmaga puu külge ja kui loom paarikümne meetri ulatuses möödub,siis teeb klõpsti pildi ära,kuupäevad ja kellaajad pildil.Day - night funktsiooniga digikaamera 2.1 MP Bushnell'i Trail Camera oleks pakkuda hinnaga 7800.- postikuluta koju kätte.
http://www.bushnell.com/products/sport_image/specs/11-9900.cfm
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

....seakell Reiner

Postitus Postitas jorr »

Tunnen praegu talumeest, kes omale valvekaamerad üles pani.Küll mitte jahi pärast, vaid tema krundil asuva vara kaitseks ja töötavad küll.Monitor, või mis ta on, näitab toas kohe ära kui liikumist on.
Jaht muutuks ikka väga mugavaks,istud kodus tugitoolis ja vaatad telepurki, kui nüüd sead tulevad ,rabad vindi ja lõikad metsa.Pole sul vaja enam pukis külmetada ega ööhääli kuulata.
Endal selline kogemus,saadud pukis passides;et loom liigub öösel kuskil kella kaheni ja siis tuleb väike vahe nii tund-kaks.Edasi kuni hommikuvalgeni välja.Tähelepanek põhiliselt repsiga aga jänes samuti on vahel ka erandeid.Sead meie maadel põhiliselt viimased paarkümment aastat liikunud ja neil kellaajad veidi teised vist.Pole ise enam nii noor,et öö otsa pukis passida ja tee sa naisele pärast selgeks, et metsas olid aga mitte Tiiu juures teki all. :D A seda olen küll tähele pannud,et loomadel ikka kindlad ajad on kui söödale tulevad.Nii nagu tulekuks ka kindlad teed ja rajad on.
noorus on ilus aeg
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

Postitus Postitas metsamees »

kult kirjutas:
metsamees kirjutas:ega muidu ma seda ei ostaks küll aga saab relvakapiga "kingituse" kaasa.

Ära nüüd nii sinisilmne ka ole,see sama jutt-üks king maksab tuhat,teise saad tasuta kaasa :D See selleks ,aga mina oma võhiklikusega olen mõelnud,et näiteks kaamerad hakkavad liikumis sensori abil tööle,kas mõnda odavat "seebikarpi"pole olemas ,mis pildi klõps ära teeb ja pärast ilusti pildilt vaatad ,mis loom ,mis kell jne.Oleks ju vahva :D
kIIvi kotti! :D



Egas ma relvakappi selle niruse kella pärast ei soeta, olge ikka mõistlikud, lihtsalt tekkis huvi et äkki keegi kasutanud on.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

....seakell Greiner

Postitus Postitas jorr »

Mardi pakutu on ju hea küll aga kes on nii julge mees ja 7tonnise asja jätab üksi metsa.Praegu neid patsaane kõik kohad täis.
noorus on ilus aeg
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Lisaks mõtteid! Tulin veits aega metsast ,kus otsisime verist siga ,keda keski ISETEGEVLANE/SALAKÜTT on söödakohal tulistanud,siga jäi leidmata!Mõtle kui hea oleks nüüd sealt pildipurgist vaadata kes need sellid olid :D
Kivi kotti!
Ps. Ei arvagi ,et selle kella pärast kapi ostad.Minu mõte jooksis sedapidi ,et rämps mida ei osteta ,pannakse mingi kaubaga kaasa,lisades sinna ka rämpsu hinna :wink: Serveeritakse muidugi kui kingitust :!:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

....seakell Greiner

Postitus Postitas jorr »

Jah,sellise koha peal oleks ta täitsa asjaks kulunud.Aga tea, kas kaamera sellise külmaga väljas ka töötab,külmub pagan kinni.
noorus on ilus aeg
Ülo
Postitusi: 113
Liitunud: N Juul 22, 2004 10:11 am

Postitus Postitas Ülo »

Jorr kirjutas :
....Jaht muutuks ikka väga mugavaks,istud kodus tugitoolis ja vaatad telepurki, kui nüüd sead tulevad ,rabad vindi ja lõikad metsa.Pole sul vaja enam pukis külmetada ega ööhääli kuulata.....

Nägin hiljaaegi internetis sellise jahi pakkumist, et istud (näiteks meil Eestis )mugavalt arvuti ees ja kütid reaalselt looma Aafrikas söödaplatsil. Ehk ostad omale aja ja saad arvuti teel juhtida relva, miilega siis sööda - joogikohta tulnud loom maha kõmmutada. Ikka reaalselt arvuti teel juhitavast tulirelvast. Hinnad olid küll päris krõbedad aga ...EI OLE JU VAJA OMA ISTMIKKU ISEGI TOOLILT TÕSTA !!! Milline tehniline saavutas ju, kas pole ?.

Eelnev jutt siis neile, kes ei viitsi metsas käija.
Lisaks arvan, et sigade söödal käimise aeg sõltub päris paljudest asjaoludest : söödakoha asukoht, häirimisfaktor, oletatav sigade magmiskoht, aastaaeg, ilmastik. Et siis kogenud jahimees vast oskab juba ise är arvata, mis ajal kuskil sead söödale võiksid tulla. Ja kogemusi hankige ikka METSAS liikudes.. No jah, seakella abil muidugi mugavam, aga metsas olles jääb ehk midagi muud ka külge, siis ehk kaob vajadus edaspidi rebasekella, kitse - sokukella, põrdakella jne järele
Suletud