Winchester XP3

2006. aasta teemad
Suletud
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Winchester XP3

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

http://www.winchester.com/products/newi ... oduct.aspx
Olen juba mitu artiklit läbi lugenud, päris huvitava uue kuuli tegid jälle valmis!
Suund on muidugi suurele loomale ja Aafrikale ka aga ka meie oludes peaks toimima kenasti! :? :oops: :cry: :roll: :D
Pelle
Postitusi: 127
Liitunud: K Nov 24, 2004 7:38 pm

Postitus Postitas Pelle »

Ei tea, kas Winchester on palganud hunniku disainereid, et nende uued tooted nii stiilsed välja näevad?
Pilt
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

"Nickel plated" hülss, must lubalox kuuli kate ja intensiivne punane plastiktipp, noh "premium " klassi padrun peabki nii hea välja nägema...
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Tõeline maiuspala harakatele!
marko
Postitusi: 4
Liitunud: L Juul 03, 2004 3:57 pm

Postitus Postitas marko »

Välja nägemine on vägev. See kuul meentab fail safe.
Kas selliseid kuule Eestist ka osta saab?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Üsna sarnane sellele Barnesi MRX kuulile (ehitust pidasin silmas) väikse erinevusega.
Nüüd minu loll küsimus,lihtsalt ei viitsi inglise keeles asja ülesse otsida ja lugeda.
Milleks Barnesi kuulidel need ribid head on ,need tal praktiliselt pooltel kuulidel?
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Barnes`el on ribid kahel kuulil: TSX ja MRX. Ribid töötavad nagu kolvirõngad, ei lase gaase naljalt vahelt läbi, lisaks vähendavad hõõrdumist rauas kuna puutepind on väike. Sama laengu juures saavutab kuul kuni 50 m sek suurema algkiiruse kui "tavaline" poolmantel. :roll:
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Seda ma arvasin kah,aga mõtlesin,et äkki veel mingi trikk juures.Huvitav,et teised tootjad seda ei kasuta või patendeeritud värk.
Ühe plussi leidsin ikka veel juurde(viitsisin lugeda),et kuulil toru sisepinnaga väiksem kokkupuude,siis ka toru määrdumine väiksem.
Suletud