Kaugele laskmine Eesti moodi

2006. aasta teemad
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

22LR kirjutas:TO HENRIK.Vt Jahieeskiri 1.pt. §1(5) Hanelistele,kajakalistele....Enne kui siin kirjutad,tee asjad endale selgeks! :roll:Lubatud laskmisaja leiad jahikalendrist.Head jahieeskirjade lugemist!


22lr ehk ääretulepadrun ei tähenda ÕHKRELVA!!!

Muudetud: Tegelt, ma sain aru, et sa vihjad sellele, et kajakas on jahilind. Seda ma tean. Viitasin ennist sellele, et õhkrelv ei ole lubatud jahipidamisvahend!!! Ehk siis sulle kah head eeskirja lugemist!!! :D Mina loen teda päris tihti...
Viimati muutis hendrik, K Veebr 01, 2006 9:41 pm, muudetud 1 kord kokku.
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Ühinen 100% Hendrikuga, arusaamatu on tulla siia veel kelkima oma jamaga. Viimasel ajal on jahimeestega nii palju jama seotud et lausa häbi hakkab. Rääkimata sellest kui palju jääb veel avalikuks tulematta. Olles ise jahimees pean vahest nõustuma juba nende sapiste kommentaaridega mida netis kirjutatakse.

Peaks vist avama uue teema et mitte kuidas jahimehi promoda, vaid sellest kuidas eesti jahimeeste arusaama jahieetikast ja ohutusest tõsta. Siiamaani me oleme arutanud kuidas teha nii et teised meist hästi arvaks. Vast oleks parem alustada sellest et me selle hea arvamuse ära teeniniksime ???

Lihtsalt minu 5 senti :)
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

To Henrik!Sorry!Lähen ise lugema. : :oops: :oops: :oops:
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

22LR kirjutas:To Henrik!Sorry!Lähen ise lugema. : :oops: :oops: :oops:


Et siis nimi on Hendrik ja No Hard Feelings :D Vahel jääb kiirel lugemisel mõni asi kahe silma vahele, endalgi juhtunud. Miks üldse sõna võtsin, on see, et mõttetud tühikargajad ja s**akeerajad on ära tüüdanud... Seda enam, et jahimehi materdatakse igast asendist. Ja mullegi tundub, et juba asja pärast...
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

ei tea ,kes siin meisterlikkusest räägib,Hendrik sa vaata teemat,eks see kajaka laskmine oli samasugune juhus kui reps 300-400m pealt ära lasta
ja ära sa minu seadusetundmise pärast muretse,siiani saan hakkama,raamat käes arvutit vahtides, oskab iga L...L neid ette vuristada,aga üldiselt ma ei viitsi.... kui tahad siis privas.
243win
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

jahemees kirjutas:ei tea ,kes siin meisterlikkusest räägib,Hendrik sa vaata teemat,eks see kajaka laskmine oli samasugune juhus kui reps 300-400m pealt ära lasta
ja ära sa minu seadusetundmise pärast muretse,siiani saan hakkama,raamat käes arvutit vahtides, oskab iga L...L neid ette vuristada,aga üldiselt ma ei viitsi.... kui tahad siis privas.


I ei muretse. nõus, et juhus.
II Seadust sa ilmselt piisavalt ei tunne
III Ei hooli ka privast, kui tahad, olen homme Paides :twisted:

Nagu öeldud, Case Closed.
ninja
Postitusi: 327
Liitunud: P Mai 30, 2004 2:07 pm

Postitus Postitas ninja »

Lugupeetud moderaator ,,palun siis omalt poolt veidi , et redigeerige seda lehte,,,,et las siis sõnnik läheb põllule ja vajalik ja oodatud jutt saab siia kirja !
Ettetänades ...
Weatherby Mark V Super Varmint Master 308 win
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

Äkki oleks paras aeg see teema lukku panna juba.
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

Targem oleks ära kustutada.
Kas tuleb jaht???
Suletud