Punarebase trofee - naisterahvale sobivaks vääristatuna.

2006. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Punarebase trofee - naisterahvale sobivaks vääristatuna.

Postitus Postitas hendrik »

Küsiks paljukogenud foorumirahvalt nõu ja infot rebasenahkse kasuka keerulise tekkeloo kohta. Kindlasti on mõni siinkirjutajatest enda kütitud ( kokkuostetud) nahkadest kasuka lasknud teha? Küsimused :
1) Olen kuulnud, et nö poolpika kasuka tegemiseks kulub 8-10 punarebase nahka. Vastab tõele?
2) Kus on kõige mõistlikum ( kvaliteet/hind) parkida?
3) Kus on kõige mõistlikum õmmelda lasta (oluline kvaliteet, hea oleks Tln-Harjumaa)?
4) Mis summa on lõppkokkuvõttes kasukale kulunud?

Ette tänades,
Hendrik
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Postitus Postitas vana sokk »

Mõned aastad sai sõbra naise jaoks nilutud kõik küüned ilusti küljes ja kui järgi läksime sõbraga siis seda nahka ma küll omaks ei tunnistand.Meile pakutaval nahal oli jalgade nahk ainult 5-6sm pikk ja küüntest polnud juttugi ja öeldi et sellise tõite ja number on meie oma ju.See toimus Tartus aga selle fitma nime ei mäleta peast oli tehase tänava kandis.
võimalikult suurem ports
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

vana sokk kirjutas:Mõned aastad sai sõbra naise jaoks nilutud kõik küüned ilusti küljes ja kui järgi läksime sõbraga siis seda nahka ma küll omaks ei tunnistand.Meile pakutaval nahal oli jalgade nahk ainult 5-6sm pikk ja küüntest polnud juttugi ja öeldi et sellise tõite ja number on meie oma ju.See toimus Tartus aga selle fitma nime ei mäleta peast oli tehase tänava kandis.


Firmaks ilmselt Elpis, kellega mul endal peamiselt ikka positiivsed kogemused olnud... Aga tegelt ainult seda ma teada ei tahtnudki. Praegu ma usun, et Elpis olekski ainuke koht kuhu viiksin. Kui just keegi väga head motiivi mujale minemiseks ei leiaks?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Enne kui lased mingi suurema koguse parkida,vii üks nahk,las pargivad ära,üks-kõik mis parkalit eelistad,vahet pole ja siis õmbleja juurde.Tema ütleb sulle kohe ära,kas peab õmblust või mitte,igatsugu ... tehakse,vaatad ilus nahk ja park ,aga kui masina alt läbi,siis õmblused ei pea.Lõpptulemus selline,et naine kasukaga istuda ei saa ,õmblustest hakkab rebenema,nii et mitte iga park ei kõlba rõivaste õmblemiseks.Jutt mitte sellepärast kirja pandud,et sind iseparkimisele ärgitada,aga jutt otse elust.
Suletud