kal.16 BRENNEKE

2006. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

kal.16 BRENNEKE

Postitus Postitas sniper »

Kas keegi on näinud müügil kuskil kal.16 brenneket? :?: :roll:
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

mis sa seda brenneket otsid võta küti ärist baschieri&pellagri Gualandi kuuliga laetud pauku ja kui sa rauda just kiviaia vahel modelleerinud ei ole siis raudselt jookseb!!!
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

Siiamaani on brenneke lihtsalt kõige paremini jooksnud
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

kal 16 brenneke

Postitus Postitas jorr »

Küsi nende meeste käest,kes vene moonaga kauplevad ja venest sisse toovad.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Oxoma
Postitusi: 129
Liitunud: R Dets 30, 2005 9:04 pm

Postitus Postitas Oxoma »

Minu kogemuse järgi jookseb "FIOCCHI Brenneke" väga hästi. Samas näiteks "Läti ZALA ARMS Polevo" ei sobinud mulle üldse, lendab sinna kuhu ise tahab.
Tea kus neid "FIOCCHI Brenneke" pauke võib Tartus müüa olla? Sai teised ostetud umbes 8a tagasi aga nüüd vaid mõni järgi.
Eeltoodu on müstifikatsioon ja ei oma mingisuguseid seoseid reaalse eluga. Kõik nimed on väljamõeldud ja igasugune kokkulangemine reaalsusega on juhuslik ja ettekavatsemata.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Oxoma kirjutas:Tea kus neid "FIOCCHI Brenneke" pauke võib Tartus müüa olla?

Olen näinud nii Trapperis kui ka Jahipaunas. Minu püssist nad küll ei tahtnud kuidagi joosta ja tean ühte tegelast veel kelle püssist see moon ei jooksnud nii nagu vaja. Gualandiga, aga on häid kogemusi endalgi, nii tiirust kui seajahist.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Sügisel ostsin jahipaunast olid mingi16 eek pauk
Kasutaja avatar
Oxoma
Postitusi: 129
Liitunud: R Dets 30, 2005 9:04 pm

Postitus Postitas Oxoma »

kakuke kirjutas:
Oxoma kirjutas:Tea kus neid "FIOCCHI Brenneke" pauke võib Tartus müüa olla?

Olen näinud nii Trapperis kui ka Jahipaunas. Minu püssist nad küll ei tahtnud kuidagi joosta ja tean ühte tegelast veel kelle püssist see moon ei jooksnud nii nagu vaja. Gualandiga, aga on häid kogemusi endalgi, nii tiirust kui seajahist.

Pole seda "Gualandi" kunagi proovinud. Äkki tõesti "Baschieri&Pellagri Gualand" on "FIOCCHI Brennekesest" täpsuses samapalju üle kui viimane "ZALA ARMS Polevost".
Proovin ära kindlasti.
Eeltoodu on müstifikatsioon ja ei oma mingisuguseid seoseid reaalse eluga. Kõik nimed on väljamõeldud ja igasugune kokkulangemine reaalsusega on juhuslik ja ettekavatsemata.
kraavik
Postitusi: 378
Liitunud: E Okt 03, 2005 4:06 pm

Postitus Postitas kraavik »

Zala Arms laeb nüüd kah Gualandi kuuliga pauke. Üks karp on kodus, aga pole saanud veel proovida.
Suletud