koerad metsas

2006. aasta teemad
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Kuna keegi arvas ,et läheduses talu pole ja nii sita ilmaga koer omapead metsas ,lasi üks seltsimees minust 100 m kaugusel oleva minule kuuluva noore (2 a) laika maha.Ei kaitse kuidagi neid hulguseid ,kuid enne kui püssi tõstad ,veendu kas peremees lähema puu tagant välja ei astu


karupoeg kirjutas:Metsa koera lahti laskvaid inimesi peaks ka korrale kutusma ju.

Jahikoer võib jahi käigus väga lihtsalt naabrimeeste maadele sattuda. ega koer piire küsi. naabrite jaoks võib ta olla ju võõras koer aga selle pärast ei pea ta olema kohe hulkuv koer. nii et enne kui päästikule vajutate, mõelge enne.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Reeglina ikkagi jätab jahimees jahikoera puutumata (st. suudab eristada jahikoera hulkuvast krantsist).
tuleb jaht või jaa?
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Rajaleidja ,minu koera mahalaskmise juures oli kõige kurjoosem see ,et mitte koer ei eksinud võõrale jahimaale ,vaid see laskja "eksis" meie jahimaale :twisted: Muidugi läks selle mehe püss veidi katki ja rauad kõveraks,ning mehe väljanägemine sai ka veidi kannatada,aga koera see tagasi ju ei too!
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Postitus Postitas reimakas »

Hulkuvad koerad on meie jahipiirkonnas lindpriid. Kõik oma koeri armastavad mutikesed ja muidu omanikud on oma koerad kinni pannud kui me tegime jahimeestega teavitustööd omavalitusue otsusest, et korad peavad olema aedikus või lõastatud ja lisasime märkuse, et jahimehed neutraliseerivad kõik jahimaadel hulkuvad koerad.
Soovitan siis teavitada elanikonda ja vaikida kõikidest koertest mida te kütite.
See, kes tapab, pole veel jahimees
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

koerad metsas

Postitus Postitas jorr »

Minul oli veel ilusam lugu,jahikoera laskja oli oma seksjooni päälik,aga see selgus alles aastaid hiljem.Koeraks taks ja põhjuseks, et polnud puhtatõuline, kuigi oli hea jahikoer.Jäi lihtsalt tuisuse ilmaga rebast ajades kaduma ja kõik.
noorus on ilus aeg
mango
Postitusi: 149
Liitunud: E Dets 27, 2004 1:45 am

Postitus Postitas mango »

Kas jahikoeral ei peaks spets. punast kaelarihma kaelas olema, või mäletan ma seadust valesti? punase kaelarihmaga koer on ilmselge jahikoer ja metsas peaks tal küll ohutu olema, sest äratundmine ja vahetegemine lihtne. Niipalju jõuab ikka tähele panna, et rihma olemasolu tuvastada.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

kult kirjutas:Muidugi läks selle mehe püss veidi katki ja rauad kõveraks,ning mehe väljanägemine sai ka veidi kannatada,aga koera see tagasi ju ei too!


Näete nüüd kui kellelgi probleeme, et tema koer maha lastud pöörduge kõige kõvema karistaja poole. :twisted: aetakse kohe asi paika...mingit probleemi, isegi rauad aetakse kohe alasile ja kõveraks.


Jagan su pahameelt, aga ei pea õigeks selliste asjade tegemist, mida sa kirjeldasid või vähemalt selliste asjade väljaütlemist.

Koera see ju tagasi ei too. Parem esitada siis rahaline noomitus võtta midagi pandiks jne, kuni toob sulle uue koera ja korvab moraalse kahju. Peksmisega ja vägivallatsemisega jäävad sulle tühjad pihud ja võibolla ka reaaalne vangistus.
Viimati muutis karupoeg, E Veebr 20, 2006 1:56 pm, muudetud 1 kord kokku.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

karupoeg kirjutas:Päris hea asi millega kelkida....


Mina nimetaksin kelkimiseks seda, kui pakutakse oma esimese postitusena müüa 200kg-se "kesiku" nahka ja vadistatakse, et oman maailmarekordilisi kihvasid! Samas õige pea tehakse ettepanek, et auliku riigiametnikuna teen sellise seaduse, mis keelab igasuguste trofeede müügi! Kas pole mitte naljakas?
Kult talitas kindlasti hetke emotsioonide ajel! Mina oleksin igaljuhul sama teinud, kui võõras mees laseb silme all PARIMA SÕBRA lihtsalt maha :evil: !
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

saialõikaja kirjutas:Mina nimetaksin kelkimiseks seda, kui pakutakse oma esimese postitusena müüa 200kg-se "kesiku" nahka ja vadistatakse, et oman maailmarekordilisi kihvasid! Samas õige pea tehakse ettepanek, et auliku riigiametnikuna teen sellise seaduse, mis keelab igasuguste trofeede müügi!

Ma ei saa enda teguviisi õigustada. Pluss pooled neist ei ole minu postitused. Riigiametniku asjad võtan omaks aga ülejäänu ei kuulu mulle.


Sa lärmad ja pudistad mingi postituse kokku ja arvad et nii ongi hea? Eeltoodu oli minu arvamus ja ei kuulu mitte valdkonda tõsielulised faktid. Minule jääb ikkagi minu arvamus, et emotsioonide ajel tõmblevad inimesed on suhteliselt äpud. Mõtle ikka tõsiselt mida sa saavutad, enne kui kukud rusikatega vehikma. Meile ütles kuldsed sõnad meie treener "võitluskunst on ainult enesekaitseks". Nii ma arvan võib ka külameeste kolkimise kohta öelda. Mõttetu on kutsuda kaela endale mingisugust kohtuasja ja karistust, teisele inimesele üliraskete kehavigastuste tekitamise ja materiaalse kahju eest. Parem anna asjale ametlik käik või nõua midaig muud välja saavtuad igastahes rohkem kui lärmamisega.

Kui ma ka nüüd emotsioonide ajel tegutseks ja otsiks su ülesse ja annaks enda solvamise eest mööda kulmu kas sul oleks hea meel?
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

karupoeg kirjutas: Eeltoodu oli minu arvamus


Ja enne eeltoodut oli MINU arvamus :lol:

Kui ma ka nüüd emotsioonide ajel tegutseks ja otsiks su ülesse ja annaks enda solvamise eest mööda kulmu kas sul oleks hea meel?

Mul oleks suva! Kuid, kui sinu emotsioonid löövad lakke pelgalt paari krõbedama sõna/fakti välja käimise pärast siis minu kaastunne! Kuid kui Minu PARIMALE SÕBRALE asjatult tina kerre lastakse siis anna andeks ma ei lähe venna käest küsima, et äkki maksad mulle miskit või kuidas?

Parimat!

P.S. Tartu Sõbra 48-407!
tuleb jaht või jaa?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mnjahh, jutt läheb mõlaks kätte, paneme teema kinni!
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Suletud