jahipüss

2006. aasta teemad
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahipüss

Postitus Postitas jorr »

Et kui põrsa maha saad on sinul juba süda hale selle hirmsa tappmise peale?Minul küll pole ja kui oleks olnud teine kaheraudne, ilma automaatkaitseta(mis koiu jäi),oleks ka kesik minu olnud ja usu vennike, pisar küll poleks silma tulnud.Jagasime selle põrsakese 24 mehe peale ilusti ära +viis putlit ja kõik rahul.KUI JAHIMEES OLED JA IGA LOOMAKESE JUURES SILMI PÜHID tunnen kaasa aga suur taskurätt peab kaasas olema.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: jahipüss

Postitus Postitas hendrik »

jorr kirjutas:Et kui põrsa maha saad on sinul juba süda hale selle hirmsa tappmise peale?Minul küll pole ja kui oleks olnud teine kaheraudne, ilma automaatkaitseta(mis koiu jäi),oleks ka kesik minu olnud ja usu vennike, pisar küll poleks silma tulnud.Jagasime selle põrsakese 24 mehe peale ilusti ära +viis putlit ja kõik rahul.KUI JAHIMEES OLED JA IGA LOOMAKESE JUURES SILMI PÜHID tunnen kaasa aga suur taskurätt peab kaasas olema.


Sa oled ikka loll kui lauajalg, isegi suts peenemat irooniat ära ei tabanud. Iroonia siis selle kohta, et kui püssi kasutada ei oska, siis ära tervele ilmale sellest ka tuututa, vaid tee parem kuiva trenni oma roostes riiviga. Pealegi ei ole jahipidamiseks oma lihahimu reklaamimine kahh kõige parem toon. Muide, minul on ikka taskurätt kaasas, et ei peaks jätma tatist muljet. Soovitan sullegi!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

IRWWW


<<---kutsub siiski üles teemas püsima ja mitte isiklikuks minema omavahelistes lõõpimistes...väga :D

BM
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Jess söör, mr bäddmänn, sööör....
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

honkomees kirjutas:Mul relvameister ei soovitanud ära võtta, vaid tegi hoopis lühemaks, pidi parem olema, ei teki lõtku...

Ei mäleta mis mas seal tegin ,võibolla tegin tõesti lühemaks ,sellest hulk aega möödas .Riiv peab igaljuhul toimima jääma,aga mitte automaatselt ja kui te toimimis mehanismi põhimõttes selgusele jõuate siis nääete ise mida teh annab.Keerulist seal midagi pole!
kivi kotti!
Suletud