Laadimispäev uue küsitlusena

2006. aasta teemad

Mitmekesi tuled

Hääletus lõppes P Mär 12, 2006 3:17 pm

Üksi
13
57%
2
8
35%
3
0
Pole hääli
4
0
Pole hääli
5 ja rohkem
1
4%
ei tule, sest korraldajad ei suutnud sobivat aega leida
1
4%
 
Hääli kokku: 23

Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Üritusest

Postitus Postitas Arles »

Tegelikult kujunes meil korraldus veidi üle-jala aga kaupo jutu sisu oli põhiline.
Järgmise üritusena mõlgub mõttes laskmispäev ning seda koos õhuka võistlusega 8. Apr. Haapsalus. Põhisisu seekord laskmise asendid ja liikumised, vead ja ohud. Õhukas nimelt hea õppevahend.
Andke palun teada, kes oleks huvilised ja siis oskan ametlikult kuulutada või ära jätta. Püüan seekord rohkem korraldada:)
Andrus Michelis
Postitusi: 436
Liitunud: K Nov 03, 2004 9:13 pm

Postitus Postitas Andrus Michelis »

Huvi igatahes oleks!
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Tänan, kui meestele meeldis ja asja ette läks! Kui mõnda (algul umbusklikku) nägu meenutan siis tahaksin öelda, et "jalgratast pole leiutanud", oma laadimisoskused olen saanud soomlastelt ja kunagistelt Eesti koondise 300 m "standardi" laskuritelt kes mingi aeg laadisid päris suurtes kogustes. Kõike saab ju ka praktikas kontrollida ja kui kuul väga täpselt jookseb ja jahil looma korralikult maha võtab on asi õige! Käsitlemata jäid vast kõige rohkem kuuliteemad, sest nn "premium " klassi poolmantelkuulidest võiks ka kunagi rääkida. Kohtumiseni!
Viimati muutis Kaupo Kindsigo, E Mär 27, 2006 10:54 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas Metslane »

Sooviks ka ennast harida. Kui Haapsalu asi peaks toimuma, siis olen paigas!
Aim small, miss small!
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

mul kohutavalt kahju, et hiljaks töö tõttu jäin. Käisin ja luurasin akende taga, olin hilinenud mingi pool tundi. Oli rõõm näha asjalike ja huvitatud nägudega mehi juttu kuulamas. No igastahes nn. "linnukese" üritus see kindlasti ei paistnud olevat. Kõva jõudu eestvedajatele! Kaotus ja mure on minu poolel.
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Tänud ka minu poolt Arlesele ja Kaupole.
Dog and man are truely partners in the hunt.
Suletud