Jahipüss Passop

2006. aasta teemad
Suletud
siilpoiss
Postitusi: 1
Liitunud: P Mär 26, 2006 6:59 pm

Jahipüss Passop

Postitus Postitas siilpoiss »

Kui keegi teab sellist jahipüssi nagu Passop kal.20 siis antke teada.Kui palju teda Eestis on ja kui palju on tema väärtus.Minu vanaisa ütles et neid pidi olema Eestis umbes 30 tk.Vanaisa nüüd juba surnud.Kui keegi teab sellisest relvast midagi andke teada kas selle foorumisse või e-mailile Rauuul@hot.ee.Ette tänades RAUL
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

kasuta ka otsingut. passupi relvadest on siin kunagi juttu olnud.
Passupi kataloogi saad näha http://www.folklore.ee/~janno/passupi_kataloog.html
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

sammal.habe kirjutas:kasuta ka otsingut. passupi relvadest on siin kunagi juttu olnud.
Passupi kataloogi saad näha http://www.folklore.ee/~janno/passupi_kataloog.html


temaatikast võiks rääkida, tean kirjelduse järgi infi edasi anda,
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

asi minu sõbra käes, lihtsalt arutlusobjekt, "kolmeraudne"
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Re: Jahipüss Passop

Postitus Postitas sergo »

siilpoiss kirjutas:Kui keegi teab sellist jahipüssi nagu Passop kal.20 siis antke teada.Kui palju teda Eestis on ja kui palju on tema väärtus.Minu vanaisa ütles et neid pidi olema Eestis umbes 30 tk.Vanaisa nüüd juba surnud.Kui keegi teab sellisest relvast midagi andke teada kas selle foorumisse või e-mailile Rauuul@hot.ee.Ette tänades RAUL


meie eesti meeste jaoks peaks see olema juba mõtlemisainet andev nimi.
kahjuks, siit, listist korrektset hinnapakkumist ep tule mette. Võta vaevaks, maksa ja vormista ekspertiisiakt, küsi siis kõva hinda ja vaata, kuhu ja kellele miskse hingerõõmuga äri(diili) paika paned.))). MIna, kiiksuga võiks ju Sind ära kuulata, ehk isegi mõtlema hakata? No nüüd ma saan tappa. Tegeltk, olengi kübe viltu meelelaadilt, anna takka. Huvi on, edasi mõtle ise.
Selge on see, et see rohkem triviaalvenna jaoks edvistamise riistaks jääb.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Passup, see on legend! Menüü ajab isegi tänapäeval ulguma...vaimustusest! Tellida kuulipüss või drilling meistrilt oma mõõtude järgi! Unistus!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Huvitav on neid hinnakirjasi lugeda ,mitu rubla ,v koppikat miski maksab ! Kahju ,et võrdlust pole tavakaupadega,v oskab keegi võrdlusi tuua :!: :?: Vanemad mehed on rääkinud,et millalgi olla paari (täpselt ei mäleta) rebase naha eest saanud hobuse osta!
Kivi kotti!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahipüss Passop

Postitus Postitas jorr »

Hobuse kohta ei tea aga korralik rebasenahk oli lehma hinnaga küll olnud.
noorus on ilus aeg
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

Kaupo Kindsigo kirjutas:Passup, see on legend! Menüü ajab isegi tänapäeval ulguma...vaimustusest! Tellida kuulipüss või drilling meistrilt oma mõõtude järgi! Unistus!


kirjutan Sinu ulgumisele "kahe käega" alla, seda enam, et ise asja katsunud. Muidugi, püssi natu vägistatud on, aga ikkagi. Teema niisugune, et sõbrale, kes ka jahimees, sugulane riista pärandas. Tal sellega seoses palju jutte on.
Suletud