Reitz-Fair 2,5-10x50 ja2,5-10x56

2006. aasta teemad
Hunter30-06
Postitusi: 102
Liitunud: L Dets 11, 2004 5:45 pm

Reitz-Fair 2,5-10x50 ja2,5-10x56

Postitus Postitas Hunter30-06 »

ejs-i majas müügil.On keegi ostnud,proovinud?
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

Kui oled õigesti kirjutanud siis internett küll midagi sellenimelist optikat ei leia...arva siis ise kas asi kannatab krooni raiskamist?
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Laurits otsi hoolikamalt ;)

http://ltw.nu/main.asp?sida=2
Hundist toakoera ei saa.
Kasutaja avatar
nimetu taat
Postitusi: 137
Liitunud: E Aug 30, 2004 10:08 pm

Postitus Postitas nimetu taat »

mis asi maksab, eriti punatäpp huvitaks
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Siin vähe kobedam link

http://www.interaims.se/esikte.html

Eesti edasimüüjaks siis
Citysec As
Rannavärava 1
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Eks ta kuskil kollasel maal tehtud. Vaatasin Deerhunteris vist oli mingi Europoint nimega asi lettis. Välimus tundus küll sama olema.
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Joss kirjutas:Eks ta kuskil kollasel maal tehtud. Vaatasin Deerhunteris vist oli mingi Europoint nimega asi lettis. Välimus tundus küll sama olema.


Tänapäeva "kollasel" maal nikerdatud asjad ei pea tingimata halva kvaliteediga olema.Paljud nimekad firmad kasutavad pilukate odavat tööjõudu.
Tundub siiski ,et tegu rohkem rootsi enda meeste tööga on.
Mina vaataks seda optikat küll lähemalt, kui vajadust oleks.
Hundist toakoera ei saa.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ei no see tundubki kahtlane, et teise nime all veel täpselt sama asi müügil on. Pilt ise oli päris hea.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

See ikka Rootsi firma.Vaat linki,mis ma panin.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Joss kirjutas:Ei no see tundubki kahtlane, et teise nime all veel täpselt sama asi müügil on.

Maailmas eripiirkondades on väga paljud brändid erinevate nimetustega. See on loomulik nähtus. Ise suutsin küll vaid seda neist linkidest välja lugeda, et firma kes neid toodab on ühe nimega ja bränd teise nimega. Millegipärast selle üle kui sööd Kalevi kommivabriku kommi millel nimeks hoopis Oravaksese ei imesta keegi või mida Sa silmas pidasid?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kui see nüüd rootsis tehtud siis ma võin ka ennast rootsi kunniks nimetada. Ma toon ka kaupa armsale eestimaale made in sviiden, mis tuleb otse hiinast. Ma ei väidagi, et kvaliteet sitt. Enneb juba vist mainisin, et pilt vaatamisel päris hea oli, 56 otsaga ja punane täpp ja puha. A küsisin naise käest dabroo :D :D :D tõmbasin rihma vähe koomale ja ostsin meopta 3-12x56. Ausalt, ei kahetse. 8)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Meopta on vist parima hinna ja kvaliteedi suhtega asi siinmail ( va. juhul kui mingile väga kõvale Euroopa firmale promomüüki ei tehta ). Mina isiklikult, ... oma subjektiivse arvamusega / silmaga, järjestaksin tootjad nii :
1. Euroopa(tuntud tootjad)
2. USA (kallimad )
3. Jaapan/Hiina
st Üldiselt tuleks suhtuda asjase nii, et võtta ennem kallim optika ja tagasihoidlikum toru sinna alla, kui vastupidi. Pole ju karvavõrdki kasu kallist ja väga täpsest püssist, kui ei näe kuhu lased.

Sai kuskil poes mingit 10 K punatäpiga Lugerit vaadatud ja selle täpp oli nii ere, et ilmselt pimedas seda sisse ei saagi lülitada ( optikast kumab nii palju valgust, et - inspektor tuleb teeb trahvi - jaht kunstliku valgusallikaga ). Kui raha on väga piiratud, tuleks pigem võtta täpita ja väiksema suurendusega, kuid tuntud tootja optika.
Aga noh see on vaid minu tagasihoidlik arvamus ...
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Olen müüjalt kuulnud sellist selgitust: Tootjafirmast/brändist sõltumata on tootjamaa sõltuvuses hinnast umbes nii
1. kuni 4000-5000 - Hiina
2. 4000-6000 Korea
3. 6000-10 000 Jaapan
4 üle 10-12 000 Euroopa või USA
S t et ühe ja sama nime all võib olla optikaid toodetud mitmes riigis. Mul on Hiina Bushnell, jahikaaslasel samade näitajatega vanem Bushnell Koreas tehtud jne Lihtsalt odavad mudelid tehakse seal kus odavam ja kallimad ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

honkomees kirjutas: Mul on Hiina Bushnell, jahikaaslasel samade näitajatega vanem Bushnell Koreas tehtud jne Lihtsalt odavad mudelid tehakse seal kus odavam ja kallimad ...

Bushnell ei kasuta enam hiinlasi,viisid kvaliteedi alla ja tekkisid igatsugu muud sellega kaasnevad probleemid.Olen enam kui kindel,et kui lähed praegu Bushnelli optikat ostma ,võid sealt pealt lugeda tehtud Jaapanis.See muidugi ei tähenda,et optikad nüüd kohe tipus on,aga lihtsalt taas oma nišis omal kohal ja võid kindel olla,et vastab tehnilistele näitajatele mis kirjas.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Tänapäeva maailm akkab jah nii p....e minema, et võimatu teada, mis ja kust tulnd. On ka bussnelli 3200 kogemus ja peal tõesti Japan. Samas kui võrdled pilti Tasco Titaniga on juba päeva valges vahe aru saada Titani kasuks. A tuleb välja, et Tasco ka busnelli tehtud ja mõlemad veel ühte hinnaklassi ka, kriips alla 7 tuhhi. A siis vaatsin Meopta sisse ja müüdud. Saissi vaatsin ka aga 22 kilo jäi veel hetkel paljuks minu jaoks.
Suletud