meopta

2006. aasta teemad
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Pikk kirjutas:...Täppi on alati võimalik välja lülitada ( võib olla on olemas mudeleid kus see on pidevalt sees aga ei tahakas hästi uskuda) ja siis on sul optika ilma punatäpita.

hendrik mõtles vist ikka seda, et ka väljalülitud täpp (must) on mõnel optikal paras kobakas, mis varjab väiksema sihtmärgi...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

honkomees kirjutas:
Pikk kirjutas:...Täppi on alati võimalik välja lülitada ( võib olla on olemas mudeleid kus see on pidevalt sees aga ei tahakas hästi uskuda) ja siis on sul optika ilma punatäpita.

hendrik mõtles vist ikka seda, et ka väljalülitud täpp (must) on mõnel optikal paras kobakas, mis varjab väiksema sihtmärgi...


Honkomees on mu mõttele pihta saanud. Ilma täpitagi. :D
Meelis
Postitusi: 87
Liitunud: N Aug 11, 2005 12:41 pm

Postitus Postitas Meelis »

Kasutan ka 2005a suvest Meopta 3X12X56, ilma punatäpita. Olen lasknud hämaras ja valges. Julgen mõlemal juhul pähe või kaela sihtida (loomulikult normaalse maa pealt). Siiani ei ole optika pärast küll midagi laskmata jäänud. Ka tiirus on täpsus olnud 5+. Ostes olin ka mina natukene kahtlev, aga praktika õnneks on kindlust sisendanud!
Kivi kotti!
REMO
Postitusi: 1
Liitunud: R Veebr 17, 2006 3:36 pm

Postitus Postitas REMO »

Olen ka mõelnud meopta peale.Vaatasin Tartu Jahipaunast,sealt öeldi et meopta pidi zeissi läätsesid kasutama ja nemad teda maale toovadgi.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

REMO kirjutas:Olen ka mõelnud meopta peale.Vaatasin Tartu Jahipaunast,sealt öeldi et meopta pidi zeissi läätsesid kasutama ja nemad teda maale toovadgi.


Ära kõike usu, mida kuuled. Loe, saad targemaks.
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

No vot ,mehed ma juba ammu ütlesin et jahipauna mehed sellist juttu räägivad :oops:
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Võtke meopta kodukas lahti. Pea sajand juba igast optilisi seadmeid teevad. Saissiga küll miski ühist ei leid.
Suletud