Reitz-Fair 2,5-10x50 ja2,5-10x56

2006. aasta teemad
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

trucker kirjutas:
honkomees kirjutas:
Bushnell ei kasuta enam hiinlasi,viisid kvaliteedi alla ja tekkisid igatsugu muud sellega kaasnevad probleemid.Olen enam kui kindel,et kui lähed praegu Bushnelli optikat ostma ,võid sealt pealt lugeda tehtud Jaapanis.

no mis peale kirjutatud? vene saitidel nt väideti et odavamad tascod, mil jaapani kiri peal tegelt hiinas tehtud, pärast seda kui bushnell tasco kaubamärgi ära ostis. Kas see ka tegelt nii on, aga võib uskuda, et optika puhul on hind määrav tootja kindlakstegemiseks.
Samas, ega ma oma hiina bushnelliga siiani hädas pole, muidugist on 10x kallimad ka vähemalt 2x selgemad, aga kuuvalgel näeb ikka ära lasta
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
eeru
Postitusi: 246
Liitunud: N Veebr 26, 2004 9:17 am

Postitus Postitas eeru »

Joss kirjutas:Tänapäeva maailm akkab jah nii p....e minema, et võimatu teada, mis ja kust tulnd. On ka bussnelli 3200 kogemus ja peal tõesti Japan. Samas kui võrdled pilti Tasco Titaniga on juba päeva valges vahe aru saada Titani kasuks. A tuleb välja, et Tasco ka busnelli tehtud ja mõlemad veel ühte hinnaklassi ka, kriips alla 7 tuhhi. A siis vaatsin Meopta sisse ja müüdud. Saissi vaatsin ka aga 22 kilo jäi veel hetkel paljuks minu jaoks.


Minuarust EJS optika pilt samaväärne säästumarketi optikaga :cry: Ise kasutan veel hambadristi vene 8x56. Alla 7000.- optikat tõesti ei maksa tõsisemaks jahipidamiseks osta. Olen Titanit vaadanud ja meeldis. Eriti see pisut kallim mis hämaras (sea)varitsusjahiks igati sobilik...aga varsti tuleb jõuluvana ja kiri jõulusooviga sai juba möödunud aastal postitatud :wink:
Metskass
Postitusi: 35
Liitunud: E Jaan 17, 2005 6:27 pm

Reitz-Fair 2,5-10x50 ja 2,5-10x56

Postitus Postitas Metskass »

Kuidas optikad ennast töös on õigustanud?
Suletud