metssea kihvad

2006. aasta teemad
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 81
Liitunud: P Sept 28, 2003 12:02 pm

ära laki

Postitus Postitas sass »

Mina küll lakkida ei soovita....avataril olevad kihvad täitsin valge epoga ...kõvendit panna väga vähe ..parem kui liim elastne jääb ..paisub vähem..
mõned korrad kui olen kihvu tolmust puhastanud siis tõmban õlise lapiga üle ..tavaline toiduõli.
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Lakkimisest rahuldava efekti saamine on kahtlane. Iidsel ajal lakkisin mõned kihvad, kuid pragunemist see ei takistanud. Viga võis muidugi ka selles olla, et juba algusest peale kasutasin töötlemiseks vigast tehnoloogiat.
metsas
Postitusi: 50
Liitunud: P Mai 16, 2004 6:44 pm

Notsu kihvad alusele

Postitus Postitas metsas »

Mis pidi ülemised(väiksemad) kihvad alusele pannakse, kas nn. lihvitud pinnad väljapoole või vastu alust. Kuidas kihvu mõõdetakse-kuld, hõbe, pronks?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

http://www.marandi.fie.ee/album/index.p ... 041334.JPG
Ehk on abiks. Vaata ka teisi sagadi pilte, saad ehk mõtteid.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
valge vares
Postitusi: 12
Liitunud: E Apr 26, 2004 4:38 pm

Postitus Postitas valge vares »

küünlarasvaga oht suur, et lõhed sisse viskab - tal pole ju mingit siduvat ega sileda pinnaga haakuvat omadust. Teisalt ei ole kindlasti kihva tervisele hea rasva kuumus. Jahtub küll kiiresti maha, aga ehmatab sellegi poolest. Sama moodi nagu siin juba öeldud, et ei maksa kuumast veest kihvu välja kiiresti rebida.
ja alati maksab meeles pidada, et keetmise ja valgendamisega tasub ikka piiri pidada, pigem ikka vähem kui üledoseering.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Niipaljukest kui ma tean, ei valgendata ega lakita kihva. Täis valatakse valget epot. Hoiab ilusti koos ja ei pragune.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Mina olen kuulnud, et parima tulemuse saamiseks viige kihvad mõnele hambaarstile need pidid oskama teha nii, et ei lagune kui juba kord on praod sisse löönd. Paps viis ja ei kahetse. Aga kunagi kui käsin papsi lastud metssea kihvasid viimas EJS-i Tallinnas, siis kuulsin et lakkida ei tohi, pidi andma juurde ümbermõõtu ja seega näitustelt võib disklaffi saada. See ka kuulujutt kui keegi tab paremini siis andke tuld. Kihva sees on parafiin-tööstuslik.


:lol: õnnestus ka katsuda kullaväärilisi kihvasid , 130,8 punkti, paps muidu ei anna näitab kaugelt aint :D
Viimati muutis karupoeg, N Veebr 16, 2006 1:59 pm, muudetud 1 kord kokku.
smurf
Postitusi: 156
Liitunud: P Mai 08, 2005 1:42 pm

Postitus Postitas smurf »

Valgendamine võtab hindamisel punkte maha,peab olema loomulik värv.
jahihull
Postitusi: 31
Liitunud: T Veebr 28, 2006 10:34 pm

Postitus Postitas jahihull »

Ära sa oma trofeed lakkimisega riku. Mina pole ühtegi trofeed lakkind ja minu arvates on nad ilusamad ilma lakkimiseta.
Suletud