Winchester WRK 544E ?

2006. aasta teemad
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

ma siin teistes lõimedes olen pajatand, et USAst optikat tellin. juba kaks netipoodi on ära öelnud Leupold European 3-9x50 German #4 sihiku müügist - tea, kas on nii popp optika või mis? hinnaks vast tuleb kuskil 6T eesti rahas. olen juba kurjaks saand ja järgi ei anna - otsingud jätkuvad. kui asi aetud, küll siis pajatan kuidas läks.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Heh, tellisin oma Nightforce optikat pea 2 kuud enne kui lõpuks imenippidega kätte sain. Nad lihtsalt ei täida tellimust ja ajavad segast jora...Muud selgitust ei oska öelda, et nad lihtsalt ei müü sulle. Ilmselt Estonia=Bosnia ameeriklaste meelest... 8)
Lõpuks leidsin variandi/müüja kus optika tuli 4 päevaga kohale!
Viimati muutis Kaupo Kindsigo, N Veebr 09, 2006 10:41 pm, muudetud 1 kord kokku.
mango
Postitusi: 149
Liitunud: E Dets 27, 2004 1:45 am

Postitus Postitas mango »

Olen seda Usa-st hankimise pattu pidevalt teinud, teisiti poleks võimalik normaalselt elada, kuid olen alati leidnud mõne tuttava, kes on ära toonud. Posti teel ei taha nad saata neid riistu, mis on kas sõjaväe jaoks tehtud või selle kasutuses olnud. ATN-i näiteks, ja arvatavasti ka uuemad Mark 4 Tactical Leupoldid jms. Seda loetakse strateegiliseks kaubaks ja see vajab eriluba nende Välisministeeriumist (State Department): Luba antakse (kui tegu pole 3-5 gen öövaatlusseadmetega ja sihikutega), see vaid maksab nii 60 taala ja selle ajamine võtab umbes 3 nädalat.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Omale ka see sihik silma jäänud. Poes jättis küll päris hea mulje. Selge pilt, rist hea, täpil 11 heledus astet. Plaanis kasutada kollimaatori kõrval kiirjalaga. On keegi vahepeal jõudnud omale soetada ja jagaks muljeid?
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Ma ostsin omale WRK 543E (3-12x50) maksis mulle pisut alla 7K.Siiani olen rahul,kuigi pole veel eriti palju lasknud ja kuna pole varem optikat olnud,pole millega võrrelda.
Suletud