Koppra rauad

2006. aasta teemad
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kaval oleks rauad natukeseks teise kohta ringi tõsta, et las asi rahuneb. Mingi aja pärast proovid uuesti. Ajad mulle ka veel rauapüügiisu jälle peale. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Jah, raudadega pole juba üle poole aasta püüdnud. Peaks millelgi jälle ühte trofeelooma taga hakkama ajama. Kle, aga sa võid rauad julgelt samasse kohta panna, on seda olnud, et ühelt ja samalt rajalt 2 ööd järjest püüdnud on. Ja seda ka korra juhtunud, et üks öö läks kobras raudadesse, aga vedrukaitse oli peal... järgmisel ööl siis tatsas (no, pigem lasi liugu) uuesti sisse.
Loomulikult on kogemuste ja huvi mõttes soovitatav ka teisi kohtasid katsetada ja uurida. Kui on kuhil, siis on hulk liikumisradasid :)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
villuvih
Postitusi: 112
Liitunud: E Juun 14, 2004 8:09 am

Postitus Postitas villuvih »

saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Seni ajani olen hakkama saanud ilma abivahenditeta raudade vinnastamisega, kuid uuemad otoluxi pakutud rauad olid vähe jäigemad (õnneks) ja seega on ilma vahendite raskem vinnastada! Nüüd on mul olemas ka pihid, millega vinnastamine käib vägagi hõlpsalt, kuid miinuseks on see, et metsas kaasa vedamine (suht suured asjad on) on kindlasti tülikam, kui nõõri taskus kaasas kandmine!
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kui teemat natuke sirvida,siis teisel lk. ma panin mõned lingid,kus illustreeritult see nöörivärk ja ilma nöörita ja näärmete eemaldamine ka ilusti piltide peal.
bugsbunny
Postitusi: 1
Liitunud: T Apr 18, 2006 7:25 pm

Postitus Postitas bugsbunny »

Oskab keegi öelda kas raudade ostmisel on luba ka vaja või saavad kõik osta kes tahavad?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Vähemalt seadusest küll kuskilt välja lugenud pole, et selle ostmiseks mingit dokumenti tarvis oleks, samuti pole kogenud seda ka omal nahal, seda siis poest ostes. Küll aga võib pabereid küsida inspektor kraavi peal. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Suletud