Mink Eestimaa loodusesse?

Võimalus avaldatud või avaldamisele minevate artiklite aruteludeks.
Vasta
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Mink Eestimaa loodusesse?

Postitus Postitas sooviku »

http://arileht.ee/?uudised=443125 :shock: Huvitav,et sellele artiklile pole mingit vastukaja.Seesama must elukas sõi ju meie naaritsa välja ja nüüd hakatakse neid jälle kasvatama.Kindlamast kindlam,et varsti on loomakaitsjad platsis ja päästavad mingid lahti.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Mink Eestimaa loodusesse?

Postitus Postitas Metslane »

Kas naaritsate vabastamisarmee saabumine just kindlamast kindlam on, kuid riske 0i peale viia oleks liialt kulukas.

Asi mis mind painab on asukoha valik. Ikka ja jälle astutakse sama asja sisse, et pannakse tõrvapott keset küla. Olen kindel, et Eestimaal on piisavalt kohti, kus asustus on jääks piisavalt kaugele, et ei häiriks oma tegevusega inimesi, samas tööjõud oleks piisavalt lähedal.
Aim small, miss small!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Mink Eestimaa loodusesse?

Postitus Postitas sooviku »

Ma arvan,et kui asi tehakse kaasaegne,pole seal ei haisu ega kajakaid.Aga äärmuslaste oht jääb ka siis alles.Need jobud ju ennem teevad ja siis mõtlevad.Keskkonna minister on meil ka tore vend juhtund.Saab aru küll,et asi vale aga loa kirjutab ikka välja. :?
Naine võib olla,koer peab olema!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mink Eestimaa loodusesse?

Postitus Postitas kakuke »

Ei saa mina sellest mingipaanikast aru. Minu jaoks see elukas juba osa Eestimaa loodusest. Ei tee enam ammu midagi, et neid kunagi tehtud vigu ringi pöörata ja mõned farmist lahti pääsevad elukad ei muudaks ka ajalugu. Mink oli, on ja jääb meile, kui just mingi haigus või liik teda siit välja ei söö. Sama teema kährikuga. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Mink Eestimaa loodusesse?

Postitus Postitas sooviku »

:shock: Väga õige mõtlemine!
Naine võib olla,koer peab olema!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mink Eestimaa loodusesse?

Postitus Postitas kakuke »

Õige või mitte, aga ma olen realist mitte paniküür. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Mink Eestimaa loodusesse?

Postitus Postitas sooviku »

Noh jah,kui siit nüüd proovida realistina,mitte paanika külvajana,edasi mõelda siis on ju karuputk ja marutaud ka ammu osa Eestimaa loodusest.Milleks nende vastu võidelda.Ka minule meeldib minki püüda ja koeraga kährikut jahtida.Naaritsafarmi nagu ka igasuguste teiste ulukifarmide vastu olen ma(ja peaks olema kõik jahimehed)aga kindlasti.
Naine võib olla,koer peab olema!
Vasta