Arengukavast

Võimalus avaldatud või avaldamisele minevate artiklite aruteludeks.
Kellapoiss
Postitusi: 149
Liitunud: K Nov 01, 2006 5:05 pm

Re: Arengukavast

Postitus Postitas Kellapoiss »

Teedule ütleks,et kadeduse tunnet ei tunne.Aga hoolimatust minu vara vastu olen näinud.Hoopis teineTUNNE.Pange magama,mehed,õhtu käes.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Arengukavast

Postitus Postitas rajaleidja »

Teet kirjutas:Kuule kellapoiss kas sa ise oled ka jahimees või mis sind takistab ise kajustuste piirkonnas küttida või tahad lihtsalt teistele sitta keerata ja oled kade?????? Sitt lugu jah hea et ise ei pea sellistega tegelema

Loe nüüd ikka Kellapoisi varasemaid postitusi ka selles teemas (b)
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Re: Arengukavast

Postitus Postitas reimakas »

Olen näinud ja osalenud sektsiooni sisestes lahkhelides ja võimuvõitluses, paistab et Kellapoisil midagi sarnast seal käimas. Tuletaks meelde, et jaht on hobi, mitte kohustus. Kaudselt kahjuks kohustus, kui mingi uluki populatsiooni suureks läheb. jahiseltsid koosnevad jahimeestest kellest enamus mõtleb ühesuunas ja lahkhelide lahendamise võlusõna on koostöö, diplomaatia ja paindlikus....
See, kes tapab, pole veel jahimees
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Arengukavast

Postitus Postitas aivar00 »

Täpselt reimakas minu mõte. Jaht on tõesti lõbu aga kahjuks senini ei ole kõik sellest veel aru saanud, et iga lõbu maksab. Ka enda seadusliku kaasaga "hullamine" maksab- olgu siis "suvest suveni" ostmise näol või 9 kuu pärast uue ilmakodaniku ülalpidamiskulude näol.
Minu kandis see hoolimatus paistab välja RMK jahimajandi suhtumises- teen mis tahad ja sina maaomanik ära kobise. Loomulikult kõiki asjaolusid täpselt teadmata kohut mõista ei saa, kuid see mõttemall- eluaeg on nii tehtud ja siin käidud on isegi osadele 30 aastastele härradele arusaamatu.
Kokkuvõttes- kui ei taha (või ei suuda) lõbuga kaasnevaid kulutusi katta, siis lihtsalt tuleb sellest lõbust loobuda. Kurb ta muidugi on kui eluaeg jahil käinu nüüd sellest lõbust loobuma peab, kuid lihtsalt elu on juba kord selline. Ja seda me ka ise tahtsime- Eesti Vabariiki.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
reimakas
Postitusi: 308
Liitunud: E Nov 28, 2005 5:16 pm

Re: Arengukavast

Postitus Postitas reimakas »

aivar00 kirjutas: ...et iga lõbu maksab. Ka enda seadusliku kaasaga "hullamine" maksab- olgu siis "suvest suveni" ostmise näol või 9 kuu pärast uue ilmakodaniku ülalpidamiskulude näol.



Sellepärast tulebki leida ühiselt need paremad variandid, kuidas üldkulud katta. Ka meil nn vanatuumik ei taha arusaada, et kui sigade arvukus suur, siis võiks neid müügiks küttida, mitte ainult põtra. Rääkisime eelarvelisest majandamisest, vaadati kui lolli..
See, kes tapab, pole veel jahimees
Vasta