Jahindusest Õhtulehes - vaata pealkirja

Võimalus avaldatud või avaldamisele minevate artiklite aruteludeks.
Vasta
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Jahindusest Õhtulehes - vaata pealkirja

Postitus Postitas baddmann »

Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: Jahindusest Õhtulehes - vaata pealkirja

Postitus Postitas Karmo »

"Hea jutt!"
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Jahindusest Õhtulehes - vaata pealkirja

Postitus Postitas jorr »

Jah,jutul pole viga aga pealkiri nati räige sõnastusega.Muide selle salaküti tiitliga nii,lasketiirus oli ka endal esimesed korrad tulemus väga hea,nii siledaga, kui vindiga aga hiljem enam nii hästi alati ei lase.
Aga muide,jutt on ikka õhtulehe stiilis,peaasi,et müüks ja oleks räige.
noorus on ilus aeg
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Jahindusest Õhtulehes - vaata pealkirja

Postitus Postitas Üllar Tamm »

K***t, see on ju teadlikult väära ja laimava info avaldamine ajalehes :evil: Seda enam, et mehed jäid sel päeval ilma saagita :VS
See, kuidas jahindust ja jahimehi ajakirjanduses materdatakse, on ületanud juba igasugused piirid :evil:
Eestis peaks olema selline järelevalveorgan nagu Avaliku Sõna Nõukogu.
Kas leidub foorumi kasutajate seas inimest, kes on juriidilistes küsimustes kodus ja võtaks vaevaks ühe pöördumise koostamise nimetatud organile, et sellele probleemile tähelepanu juhtida? Kahjuks endal nii peened teadmised puuduvad.
Olen kohe valmis omalt poolt käe alla panema.
Mis arvate sellest, kaasfoorumlased :?:
tiondrip

Re: Jahindusest Õhtulehes - vaata pealkirja

Postitus Postitas tiondrip »

siin http://sport.postimees.ee/?id=88176 sama jutt normaalse pealkirjaga.
Siit mõtlemisainet mis lehti edaspidi lugeda- ei reklaami Postimeest, kuid Õhtulehte ei loe juba ammu ja ega ma sellega ka midagi kaotanud ei ole.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Jahindusest Õhtulehes - vaata pealkirja

Postitus Postitas duma »

Minu meelest suht mõtetu artikkel. Räige sõnastus pealkirjas on üks asi ja teine mis aboluutselt ei meeldi on see, et miks on meestel meeles ainult see, et saaks loomi tappa? Minu meelest oli meestel ( kui nüd omavaheline sõnasõda ära jätta) hea jahipäev nägid looma ja napilt said lasta aga artikkel sõnastatakse nii et krt yhed ei oska looma ette ajada ja teised ei oska lasta. Milleks?
duo on parem
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Re: Jahindusest Õhtulehes - vaata pealkirja

Postitus Postitas robi1 »

duma kirjutas:Minu meelest suht mõtetu artikkel. Räige sõnastus pealkirjas on üks asi ja teine mis aboluutselt ei meeldi on see, et miks on meestel meeles ainult see, et saaks loomi tappa? Minu meelest oli meestel ( kui nüd omavaheline sõnasõda ära jätta) hea jahipäev nägid looma ja napilt said lasta aga artikkel sõnastatakse nii et krt yhed ei oska looma ette ajada ja teised ei oska lasta. Milleks?
Eks see meeste jutt ikka lõõpimisena räägitud,vaevalt seal keegi väga kurjaks sai et loom jäi tabamata.Saagem ikka huumorist ka aru :P :P :D (y)
metsas käi tasa tasa.....
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Jahindusest Õhtulehes - vaata pealkirja

Postitus Postitas rajaleidja »

tiondrip kirjutas:siin http://sport.postimees.ee/?id=88176 sama jutt normaalse pealkirjaga.

Aga mis siis Õhtulehe artikli pealkirjal viga on? Ilusti ju kirjas: Käidi küttimas :lol:
Tundub, et keegi vist pahandas pealkirja pärast ja nüüd ära muudetud
tiondrip

Re: Jahindusest Õhtulehes - vaata pealkirja

Postitus Postitas tiondrip »

mnjah siin ei oska muud kosta kui, et ehk käidi siin kommentaare lugemas ja kuna siin keegi ähvardas juristiga, siis ehk muudeti ka pealkiri ära :lol:
Vasta