Hereford ja hunt

Võimalus avaldatud või avaldamisele minevate artiklite aruteludeks.
Kasutaja avatar
Marekp
Postitusi: 172
Liitunud: L Sept 06, 2008 6:40 pm

Re: Hereford ja hunt

Postitus Postitas Marekp »

Ilus jutt jah, aga raskesti usutav. Veised lisaks sarvedele ka trambivad jalgadega oma ohvri surnuks. Kui ikka kari hereforde oleks sellest hundist üle jooksnud, siis oleks ta märksa armetumas ja räsitumas seisus olnud. Nendel piltidel on hunt aga ilusti "kammitud" ja piltlikult öeldes isegi käpakesed rinnal ilusti risti. Sarveauk täpselt kõri all, no ma nüüd ei tea :roll: . Seda võimalust ei saa muidugi välistada, aga ma arvan, et ma palju ei eksi kui ütlen, et selline võimalus on 1:1000-st. Sarveaugud tavaliselt ikka kuhugi külje siise lüüakse.
Kui nüüd paralleel Soomega tõmmata, siis seal on see avaliksaladus, et poropiirkondades on hunt lindprii, hoolimata keeldudest. Kui ikka poroisandal võimalus tekkib, siis hunt ka tina saab ja seda hoolimata krõbetatest trahvidest. Valitseb reegel "tee, aga ole vait". Mis seal viga ka teha, distantsid on suured, lähim ametnik võib asuda 200 km kaugusel.
Loomulikult ei taha ma sellega kedagi süüdistada, aga segane on see lugu küll.
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Hereford ja hunt

Postitus Postitas duma »

Marekp kirjutas:Sarveauk täpselt kõri all, no ma nüüd ei tea :roll: . Seda võimalust ei saa muidugi välistada, aga ma arvan, et ma palju ei eksi kui ütlen, et selline võimalus on 1:1000-st. Sarveaugud tavaliselt ikka kuhugi külje siise lüüakse.

Ma arvan, et kuuliauku kõri alla saada on veel väiksem tõenäosus
duo on parem
karvane
Postitusi: 90
Liitunud: N Juul 28, 2005 2:59 pm

Re: Hereford ja hunt

Postitus Postitas karvane »

Arvata võib.et naabri Eedi wäitsaga tsurkas.
Jaht on kunst kus padrunitega ei koonerdata ja vange ei võeta.
Vasta