Maaleht

Võimalus avaldatud või avaldamisele minevate artiklite aruteludeks.
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Maaleht

Postitus Postitas Ain Aavik »

Pisut selgust selle eelmise oksjoni kohta Lääne-Virumaal.
Soomlane sokutati oksjonile selleks, et tähelepanu eemale juhtida esimese korraldatud oksjoni võitjatelt ning nende tegevuse ümbert.
Ka sellelt, milliseid tagajärgi näitas ulukikooslus esimeses oksjoni piirkonnas peale jahipidamiste lõppemist tol aastal.
See on siiani tabuteema, mida veeretatakse varju hirmkiiresti, kui sellest ametkondlikku liini pidi juttu tuleb.
Jahti peeti kuni veebruari lõpuni selles viimati mainitud viimases oksjonipiirkonnas ikka sama seltskonna äranägemisel ja juhatusel.

Jaan ja Lauzi, kui informeeritumad isikud ja ilmselt ka lähemal olijad - jätkake palun ..
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: Maaleht

Postitus Postitas Lauzy »

uugamets kirjutas:
Jaan ja Lauzi, kui informeeritumad isikud ja ilmselt ka lähemal olijad - jätkake palun ..

Mis nüüd läks lahti võistlus välja selgitamaks,et kes rohkem teab ja räägib ongi võitja :M
Vaata minul uugamets ei ole tõendeid(mitte et ma neid ka otsiks) rääkimaks sellist juttu nagu sina, kui sinul need olemas on ei saa ma aru miks sa sellest siin vatrad oleks nagu juba viimane aeg asjakohastesse instantsidesse pöörduda :!:
Ja kui sa mõtled lähemal olija all geograafilist lähedust siis võib olla olengi kuna elan maal millest sa siin räägid :)
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
Vasta