Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Võimalus avaldatud või avaldamisele minevate artiklite aruteludeks.
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Tervist härrased :) . Nimelt on mul üks probleem, et mingisugune elukas sööb kõik kanamunad ära :cry: . Ise teda pole veel näinud aga eile naabri naine nägi, et jalutas minu kuuri juures ringi. Kohe ka helistas mulle aga seniks kui ma kohale jõudsin polnud enam midagi näha. Naabri naine ei osanud pakkuda, mis loom see selline oli! Mida ma tegema peaks kas mingit kastlõksu või midagi muud. Ise olen jahimees küll aga pole aega, et teda oodata kusagil põõsaste vahel püssiga. Äkki oskate pakkuda mis loom see selline on :M ning informatsiooniks võin öelda, et kuuri alt pole veel ühtegi kana kadunud ainult munakoored on järgi :roll:
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Rassu
Postitusi: 12
Liitunud: P Mai 02, 2010 2:22 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Rassu »

Tean mingit sellist asja, et kui kanadel on kaltsiumi puudus, siis söövad nad ise oma munad ära.
[img]http://www.album.ee/files/45/958/orig/15345958_tzgs.png[/img]
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Rassu kirjutas:Tean mingit sellist asja, et kui kanadel on kaltsiumi puudus, siis söövad nad ise oma munad ära.


Minu kanad pole mitte kunagi nii palju mune söönud nagu viimastel päevadel! Keskmiselt 12 muna päevas.
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
SUURKOER
Postitusi: 139
Liitunud: R Juun 22, 2007 6:37 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas SUURKOER »

Seda võisid ka rotid teha.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Feen »

Kui mingit looma nähti... ju oleks rott piisavalt tuttava välimusega olnud naabrinaise jaoks. kui iga päev 12 muna süüakse, siis pole seal mingit hirmsat passimist. Käid mõnel korral asja vaatamas, küll ta jalgu jääb. Kastlõksud on ka võimalus (hetkel ongi vaja eluspüüki teha ning loom kaugemale viia :)).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jagwelt
Postitusi: 233
Liitunud: R Nov 30, 2007 11:48 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas jagwelt »

Nugis ka selles asjas meister, a kastlõksuga peaks asi kohe selge olema jh :D
Parem puhtalt mööda kui sitalt pihta...
joosep
Postitusi: 80
Liitunud: K Jaan 12, 2005 9:48 am

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas joosep »

Tuhkru töö moodi paistab olevat. Kui leaks veel kuskilt aida seina vahelt munakoored ka üles, siis on selge pilt.
Kana pistab tavaliselt koored ka pintslisse.
Siil hammustab katki, aga jätab tühja koore maha. Saab mune kätte ainult maast.
Nugised tükivad rohkem kanu murdma kui mune sööma. Lageraie teevad laudas!
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Noor jahimees! »

joosep kirjutas:Tuhkru töö moodi paistab olevat. Kui leaks veel kuskilt aida seina vahelt munakoored ka üles, siis on selge pilt.
Kana pistab tavaliselt koored ka pintslisse.
Siil hammustab katki, aga jätab tühja koore maha. Saab mune kätte ainult maast.
Nugised tükivad rohkem kanu murdma kui mune sööma. Lageraie teevad laudas!


Nugised teevad jah lageraiet kuuri all. Mul käis selline külaline sügisel ning saatis teisse ilma kas 9 või 10 kana, täpselt ei mäleta :cry: . Aga sellepärast läks nugis kah teisse ilma :!:
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
jyri

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas jyri »

Julgeks ka oma sõna :VS öelda.
Kaldun arvama ja nõustuma arvamusega,et pahad on rotid.Seda siis seisukohalt,et nii tuhk -kui nugis paneks meelsamini pihta kanad endid,kui munad.Rotil aga kanast ei pruugi jaksu üle saama.
Teisalt on jällegi tuhkur piisavalt IQ level,et mitte tappa kana,kes teda toidab.
Aga 12 muna päevas tähendab ca.15-20 munevat kana.Olen kohanud juhtu,kus kanad lihtsalt leidsid "pesast kaugel" oleva munemiseks uue koha,ja nii lihtsalt see asi laheneski.Ilma süüdlasteta.
eedi
Postitusi: 82
Liitunud: N Mär 29, 2007 6:08 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas eedi »

Selges eesti keeles ju kirjas, et kanad alles ja MUNAKOORED ! kuuris. Millisest "teisest peidus pesast saab juttu olla?
Ikka on peale kanade keegi munamaias!Peale tuhkru ja nugise ei oska midagi pakkuda .Sorry.
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Täna ehitasin gsm valve kuuri alla. Aga ennem ei saa järgi ühendada, kuni pole kaks uut telefoni numbrit saand. Seletan siis märksa lahti kuidas see toimib. Gsm valves on mul ehitatud kaks telefoni ümber, üks filmib ning teine kohe helistab :| kui häire tuleb. Kogu see kuppatus hakkab tööle, kui mingi elukas läheneb kanamunale ning tõmbab niidist. See niit on ühendatud tavalise vene lülitiga ning lüliti lülitab telefonid tööse :wink: Loodan et Te saite minust aru ning ise loodan kah, et saan teada mis elukas see selline on. :M
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Ats »

Kas lihtsam ei oleks kastlõks ülesse panna?
Pole looma, pole probleemi!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas sooviku »

:lol: Ohh-ohh,siuke kaasaegne munajälgimisseade.Naabrinaise käest oleks võinud ikka uurida milline see elukas välja nägi(suur,väike,karvane,sile,kepiga või kaabuga).Küllap ta tõhk on :M või nugis,või vares,või harakas...munamaijaid on palju.Mul oli kunagi selline hundikoera suurune peni,kellele kanamunad väga maitsesid.Tema munasöömine oli väga peen.Munale õngitseti kihvaga auk sisse ja selle kaudu limpsiti vedel välja nii,et koor jäi mujalt terveks.Suur volask aga oskas munadega nii õrnalt tegutseda.
Naine võib olla,koer peab olema!
muig
Postitusi: 33
Liitunud: K Juul 09, 2008 8:25 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas muig »

Äkki naabrimutt ise :lol: :lol: :lol: ajab ainult loomade kaela
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Joosep Käba »

See on ilmselt pisuhänd, kes naabri talule varanatukest kokku kraabib. Pane liimipaber maha! Kui istub maha, et mune kotti toppi jääb sabapidi kinni. :shock:
Kahtlus tekkis sellest et teda nagu on näha aga nagu ei ole ka ja aru ka ei saa mis elukas. Tüüpilised tunnused seega. :D
Vasta