Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Võimalus avaldatud või avaldamisele minevate artiklite aruteludeks.
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas aadu kadakas »

Just-just, pisuhänd. Selliseid teemasid on ju varemgi foorumis olnud, et midagi nagu on ja pole ka (Joosep Käba parafraseerides), kuid kõik arvavad juba suht täpselt tegelase ära :D . Kõige kummalisem on aga asja puhul see, et lõppresultaati ei kajastata või jäigi tõde välja selgitamata...
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Noor jahimees! »

aadu kadakas kirjutas:Just-just, pisuhänd. Selliseid teemasid on ju varemgi foorumis olnud, et midagi nagu on ja pole ka (Joosep Käba parafraseerides), kuid kõik arvavad juba suht täpselt tegelase ära :D . Kõige kummalisem on aga asja puhul see, et lõppresultaati ei kajastata või jäigi tõde välja selgitamata...


Ärge pabistage, küll tõde varsti selgub hiljemalt tänase või homse päeva jooksul 8). Täna alles panin valve toimima, ning vaatab mis saab :!: Hoian infoga Teid kursis, kuna ei tea kunagi kellega võib selline asi veel juhtuda.
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Koffer
Postitusi: 110
Liitunud: P Sept 27, 2009 1:33 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Koffer »

No kuda on? Oled sa teada saanud, mis loomaga tegu on?
Vahvaid jutte jahilt http://karlajahimehed.blogspot.com/
Kauneid looduskaadreid https://www.facebook.com/KristjanTearPhotography
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Kuule olen jah teada saanud (y) . Eile kirjutasin sellest päris pikka juttu maha aga ma ei tea korraks oli see üleval ning täna märkasin, et ei ole enam üleval. :cry: Tegemist oli siis kährikuga, kes läks nii nahaalseks, et hakkas kanu juba murdma öösel kuuri all :cry: . Häire andis sellest ka kenasti märku. Kohale jõudes lasta ei saand, kuna kana oli tal hambus ning teised kah ümberringi. Kährik põgenes aga tänu sellele leidsin ta pesitsus koha üles :wink: . Mõne tunni pärast olin läind sinna lammutama aga enne seda passisin seal kusagil 10min ning selle aja jooksul kuulsin, et tal on pojad seal (n) . Peale seda kui pesa sai lammutatud, (mis siis, et ma neid kätte ei ole saanud) pole kährik päris mitu päeva meil käinud :wink: Jaanipäeval paneme lõkke sinna üles, kus oli nende pesa, kuna see igaaastane lõkke koht. :!:
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas aadu kadakas »

Nonii, asi selge ja info ka üleval - tore!
Panen ritta siitsamast teemast väljapakutud võimalused, mis iseenesest tore vaheldus:
mingisugune elukas
kanad ise
nugis
tuhkur
rotid
vares
harakas
vmt. munamaias
hundikoera suurune peni
naabrimutt
pisuhänd
aga oli siiski kährik.
hundikütt
Postitusi: 1007
Liitunud: R Veebr 19, 2010 7:13 pm

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas hundikütt »

N00r jahimees kirjutas: Mõne tunni pärast olin läind sinna lammutama aga enne seda passisin seal kusagil 10min ning selle aja jooksul kuulsin, et tal on pojad seal . Peale seda kui pesa sai lammutatud, (mis siis, et ma neid kätte ei ole saanud) pole kährik päris mitu päeva meil käinud Jaanipäeval paneme lõkke sinna üles, kus oli nende pesa, kuna see igaaastane lõkke koh


Enne,kui taolisi asju tegema hakkad,mõtle,kas see on ikka sünnis ja ühele;noorele jahimehele;kohane tegevus.Olgu tegu siis kana- või munavargaga,looma peaks hukkama võimalikult kiirelt ja mitte piinaval viisil,mida aga lõkke all urus lõpu ootamine kohe kindlasti ei ole.
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Noor jahimees! »

hundikütt kirjutas:Enne,kui taolisi asju tegema hakkad,mõtle,kas see on ikka sünnis ja ühele;noorele jahimehele;kohane tegevus.Olgu tegu siis kana- või munavargaga,looma peaks hukkama võimalikult kiirelt ja mitte piinaval viisil,mida aga lõkke all urus lõpu ootamine kohe kindlasti ei ole.


Sellessuhtes sa ära pabista, et nad põlevad sinna ära. Mul on naabrimehega ära räägitud, et ta tuleks oma koppaga siia veidike lammutama, kuna inimese jõud ei käi sealt üle (suured kännud,oksad jne) :!: Loodame, et kährikud lasevad sealt ennem jalga kuniks kopp jõuab lammutama tulla.
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Noor jahimees!
Postitusi: 92
Liitunud: K Aug 19, 2009 9:33 am

Re: Mingi loom sööb kanamune. Palun aidake!

Postitus Postitas Noor jahimees! »

Täna sai seal koppaga lammutatud ning tulemus oli täiesti null (y) ju siis panid plehku kuhugile mujale. :wink: Ainult mis me leidsime olid mõned üksikud munakoored maas, nüüd võin võib olla natukene kauem rahulikumalt hingata :wink: . Loodame vähemalt :P
Paremat kohta ei tea, kui Mets!!!:)
Vasta