Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
plaaster
Postitusi: 344
Liitunud: E Dets 19, 2005 10:32 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas plaaster »

weltmaster kirjutas:kas kellegil on head ideed või lihtne moodus, kuidas rajakaameral levi suurendada. Probleem selles, et antud kohas on levi kehva ja enamus pilte jätab saatmata. Seega oleks vaja, kas suuremat antenni (ei usu 10 cm pikemasse antenni), või teha ise nii pikk antenn, et leiaks levi üles.

Siin foorumis kellelgi oli pilt kus antenn viidud juhtmega puu latva!
Kasutaja avatar
arikas
Postitusi: 63
Liitunud: N Juun 07, 2012 7:49 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas arikas »

Tele2 kaardiga sain mms saatma, aga tahaks et ta maili peale neid saatma hakkaks, pusin mis ma pusin, seda teha ei oska. midagi on alati valesti, kirjutab et signaal on nõrk.

MMS seadmeteks panin need:
Tele2 MMS
APN: mms.tele2.ee
MMSC: http://mmsc.tele2.ee/
MMS Proxy: 193.12.40.6
MMS Port: 8080

Aga mis seaded pean panema gprs? kas piisab veel ainult maili aadresist?


Sammblikusass kirjutas:Tere,
Ma pole küll jahimees, aga mul on ka metsas selline kaamera Scout Guard SG880MK-8M.
Pusisin päris pikalt enne kui tööle sain. Töötab laitmatult Tele2´ga ja parim on teha täiesti uus gmail konto ja sealt saata. Mälukaardil olevas profile failile tuleb eelnevalt kõik ära salvestada ja siis nagu juba enne öeldud hetkeks test asendisse ja pilte tuleb nii et mühiseb :)
Fail ise seest selline

; for MMS application
[MMS Setting]
URL=http://mmsc.monternet.com
APN=cmwap
IP=10.0.0.172
Port=80
Account=
Password=
[GPRS Setting]
Server=smtp.163.com
Port=25
APN=cmnet
Account=
Password=
Email user=( siia siis tegin uue gmail konto)
Email password=
[Addressee]
Phone1=
Phone2=
Phone3=
Phone4=
Email1=(siia kuhu ta saadab meilid)
Email2=
Email3=
Email4=

Kuna juba juttu oli, siis jagaks Teile siia ühe pildi öisest külalisest :)
Kasutaja avatar
arikas
Postitusi: 63
Liitunud: N Juun 07, 2012 7:49 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas arikas »

Nii mina sain selgeks selle ja täitsa töötab :)
kui kellegil veel probleeme on siis võtke kiirelt ühendust, sest muidu võib meelest ära minna kuidas tööle panin :D
kristjaaan
Postitusi: 3
Liitunud: L Aug 02, 2014 5:14 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas kristjaaan »

Tellisin hiljuti AcornGurad 680M. Läbi suure vaeva sain paki tollist kätte. Nüüd tegin tele2 M2M paketi ning üritan e-maili kaudu piltide saatmist tööle saada, aga siiani pole õnnestunud.

Kaameral valikud:MMS(see ei oma tähtsust)
GPRS Setup: APN, User Name, Password (seal peaks olema internet.tele2.ee; User ja Password tühi)
SMTP Setup: Mail server IP, Port, Mail Account, Mail Password

siin läheb asi segaseks, mida ma nendesse panema pean? Tele2 smtp serveri ja ip või gmaili oma?, mis meili ja mis passwordi, kas gmail üldse toimetab sellega?

FTP setup samuti ei oma tähtsust

Sent To: sinna saab panna numbrid ja emaili, mingeid paroole ja muid asju ei saa.

Ei jaga matsu lahti, kaamera paar pulka levi saab, pilti teeb ja mälukaardile salvestab, kõik.
kristjaaan
Postitusi: 3
Liitunud: L Aug 02, 2014 5:14 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas kristjaaan »

Jõudsin niikaugele, et sain suvalise simpeli kõnekaardiga meiliteenuse tööle. Tele2-ga pole siiani lootust.
kristjaaan
Postitusi: 3
Liitunud: L Aug 02, 2014 5:14 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas kristjaaan »

Probleem lahendatud, viskasin tele2 aknast välja ja võtsin EMT poolt super kõnekaardi. 3€ kuus ja 250mb tasuta netti + reaalse 3€ veel andmeside lisaks. Kui kellegil EMT seadeid vaja peaks minema, siis anda märku.
cyberboy
Postitusi: 3
Liitunud: L Aug 09, 2014 10:12 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas cyberboy »

Sai ka siis see HC300M soetatud ja no tele2 kaart, oi kui palju ma olen pusinud selle parameetri ja settingutega kuid ikka tööle ei saa.
Juhtub siin Tartus kedagi olevat, kes paari õlle eest raatsiks asja korda teha ?

Lisan ka pildid, et no peab ju õige olema ?
http://www.upload.ee/image/4199387/1.jpg

http://www.upload.ee/image/4199388/2.jpg

Selle kolmanda ja neljanda pildi peale ma küsiks, et mis see SMTP on, sea pol ju eestit, et mis te sinna panite ?

http://www.upload.ee/image/4199390/3.jpg

http://www.upload.ee/image/4199391/4.jpg
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas honkomees »

cyberboy kirjutas: ... Selle kolmanda ja neljanda pildi peale ma küsiks, et mis see SMTP on, sea pol ju eestit, et mis te sinna panite ? ...
riigi koha pealt ei oska sõna võtta, aga smtp server peaks ikka tele2 oma olema, mitte gmail, kui sul kaart tele2 on - vähemalt mul on läpakaga nii, et outlookist kirju tööseadetega välja saata ei saa, kui kodus elisa mobiilse interneti taha paned, ikka tuleb seadetes muuta smtp serveri aadressiks mobiilioperaatori smtp server.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Kui riiki ei ole siis vali others
Iga lõpp on uue algus...
cyberboy
Postitusi: 3
Liitunud: L Aug 09, 2014 10:12 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas cyberboy »

Seal pole othersit :(

Keegi võiks omad confid & pildid saata..
cyberboy
Postitusi: 3
Liitunud: L Aug 09, 2014 10:12 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas cyberboy »

No ikka pepus ..
priff
Postitusi: 1
Liitunud: E Sept 22, 2014 10:48 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas priff »

Sain tele2 kaardiga pildi meilile küll, kuid ükspuha, mis intervalli panen, tulevad pildid ikka iga 2 minuti tagant. oskab keegi sellega nõu anda!?

mms seaded panin off ja SMTP seadetest lisan pildi
Manused
näidis.jpg
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas smtasku »

priff kirjutas:Sain tele2 kaardiga pildi meilile küll, kuid ükspuha, mis intervalli panen, tulevad pildid ikka iga 2 minuti tagant. oskab keegi sellega nõu anda!?

Proovi seda intervalli seadistada puldiga otse kaamerast. Osadel firmwaredel näiteks ei muutunud arvutiga seadistades ajavahemik (näiteks 17.00-7.00), otse kaamerast seadistades aga toimis.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
hulkur
Postitusi: 9
Liitunud: N Okt 02, 2008 2:02 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas hulkur »

dreamfall kirjutas:Kas keegi on kasutanud või kasutab sellist kaamerat nagu Snapshot MINI BLACK 5.0 IR. Oskab keegi selle kohta midagi rääkida ?


Värskendaks ja laiendaks küsimust:
kas on kellelgi kogemust Dörr (Doerr) SnapShot Mobil 5.1 kaameratega?
- pildi kvaliteet
- pildi saatmine e-posti (GPRSi) teel Eesti oludes
- ilmastikukindlus
- aku kestvus (sisemisega)

Seda müüvad meite maal nii jahivarustus.ee kui matkatarbed.ee

Teoreetiliselt vaataks isegi pigem SnapShot Mobil 5.1 "tava" mudeli poole, mis 40 IR LED'iga ja suudab kirjade järgi kaugemalt ehk kuni 20m "valgustada".
See SnapShot Mobil Black 5.1 mudel, mis 60 IR Black LED'iga peaks kuni 12m võtma.
http://www.doerrfoto.de/Produkte/index.html

Ma ei ole täheldanud, et täna kasutusel olevat "tava" LED'iga kaamerat loomad pelgaksid. See "black" tundub rohkem inimeste silma eest varjamiseks.
Või kuidas teie kogemused "tava" vs "black" LED?
Grouse
Postitusi: 85
Liitunud: T Aug 16, 2005 4:23 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Grouse »

hulkur kirjutas:Ma ei ole täheldanud, et täna kasutusel olevat "tava" LED'iga kaamerat loomad pelgaksid. See "black" tundub rohkem inimeste silma eest varjamiseks.


Pelgavad (targemad)loomad nii punast, kui ka musta ledi. Need muidugi mõned üksikud.
Vasta