Rajakaamera Acorn Guard AG-680M

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
Rainar
Postitusi: 3
Liitunud: K Jaan 08, 2014 7:51 pm

Rajakaamera Acorn Guard AG-680M

Postitus Postitas Rainar »

Kas omab keegi rajakaamerat Acorn Guard AG-680M. Olen antud rajakaamerat kasutanud pea 6 kuud ja fotode edastuse kohapealt e-mailile ei saa kuidagi rahul olla. Kui leidub antud toote kasutajaid oleks huvitatud kogemuste jagamisest.
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Rajakaamera Acorn Guard AG-680M

Postitus Postitas Messer »

Aga mis así ei rahulda? Kas resolutsioon? Öine valgustundlikkus? Akude kestvus?
Mul sama tootja tiba teine mudel. Kui keskpärane tulemus sobib, siis selle töö teeb ta ära.
Aastas korra puhastad, lased müüjal või spetsialistil üle käia hoolduse mõttes ja töötab edasi.
Ei ole ju teab-mis kallis aparaat, et oodata talt super vastupidavust ja sooritust.
Peaks olema üsna energiasäästlik võrreldes nii mõnegi analoogiga.
Rainar
Postitusi: 3
Liitunud: K Jaan 08, 2014 7:51 pm

Re: Rajakaamera Acorn Guard AG-680M

Postitus Postitas Rainar »

Kõik on OK peale selle et pilte ei tule, kui vaatan SD-kaardilt on kõik pildid korrektselt tehtud aga edastus e-mailile on nõrk võiks isegi öelda, et viimaselajal täiesti olemata.
Kasutaja avatar
nimetu7
Postitusi: 14
Liitunud: P Apr 10, 2005 9:31 pm

Re: Rajakaamera Acorn Guard AG-680M

Postitus Postitas nimetu7 »

Kuidas on lood leviga? Minul küll teine mudel aga min. 3 posti levi -siis saadab. Pikem antenn lahendas probleemi.
Rainar
Postitusi: 3
Liitunud: K Jaan 08, 2014 7:51 pm

Re: Rajakaamera Acorn Guard AG-680M

Postitus Postitas Rainar »

Tere, leviga ei ole probleeme. Olen ka erinevatesse kohtatesse rajakaamerat viinud katsetamaks, aga ei midagi. Millist side pakkujat kasutad ja millised on seaded GPRS-il ja SMTP-l.
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Rajakaamera Acorn Guard AG-680M

Postitus Postitas Messer »

Kas seadistatud on nii, et järgmise pildi teeb 1 minutise intervalliga, et vahepeal aparaat jõuaks tegeleda eelmise pildi ärasaatmisega?
pois
Postitusi: 74
Liitunud: T Jaan 20, 2015 5:49 pm

Re: Rajakaamera Acorn Guard AG-680M

Postitus Postitas pois »

Olen ise seda kaamerat sirka aasta kasutanud ja tõepoolest oli alguses piltide edastamisega probleeme. Siis avastasin, et kui lülitada kaameral SMS juhtimine (GSM moodul välja). hakkasid kõik pildid meilipeale korralikult tulema. Neid on ühes kuus ikka kõvasti 500-1500.
Mul endal on tegemist vana mudeliga (antenn all) aga tundub, et uuel mudelil (antenn üleval) seda probleemi ei ole.
Vasta