Pilte sigade söödaplatsilt

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas puugi »

Õhtused külalised.
Manused
Õhtusöök.
Õhtusöök.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas puugi »

Näljaga kõlbavad õunad kah!
Manused
Mõmsid..jpg
Indrek_I
Postitusi: 83
Liitunud: L Okt 20, 2007 7:17 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas Indrek_I »

puugi kirjutas:Näljaga kõlbavad õunad kah!

Kümme kilo jah? :D
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas puugi »

Neil on seal suisa 2 kartulikotitäit sügisjoonikuid. :D Allapanuks on saepuru,et päkad ei külmetaks.Tegu pole sigadega ja kitsendused ei kehti-jokk.
Hunter30-06
Postitusi: 102
Liitunud: L Dets 11, 2004 5:45 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas Hunter30-06 »

Ma ei saa aru, kes teil keelab tonn õunu maha panna :?:
Sel ajal kui mina koolis käisin, õunad veel teravilja alla ei käinud.
AH MINGE METSA!!!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas rajaleidja »

Hunter30-06 kirjutas:Ma ei saa aru, kes teil keelab tonn õunu maha panna :?:
Sel ajal kui mina koolis käisin, õunad veel teravilja alla ei käinud.

Läheb teemast mööda juba. Aga. Keelatud on lisasöötmine, ükskõik mida ja mis kogustes söödaks kasutatakse. Lubatud on sigade peibutamine, max 10kg peibutussööta korraga. See, kuidas eristada sigade, kitsede, karude, kährikute jne söödakohtasid, on juba teine teema.
krupp
Postitusi: 89
Liitunud: R Veebr 13, 2004 10:09 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas krupp »

(y)
rajaleidja kirjutas:
Hunter30-06 kirjutas:Ma ei saa aru, kes teil keelab tonn õunu maha panna :?:
Sel ajal kui mina koolis käisin, õunad veel teravilja alla ei käinud.

Läheb teemast mööda juba. Aga. Keelatud on lisasöötmine, ükskõik mida ja mis kogustes söödaks kasutatakse. Lubatud on sigade peibutamine, max 10kg peibutussööta korraga. See, kuidas eristada sigade, kitsede, karude, kährikute jne söödakohtasid, on juba teine teema.


(y)
Kasutaja avatar
Metslane
Postitusi: 576
Liitunud: P Sept 25, 2005 1:42 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas Metslane »

Ma viin ka igakord 10 kg. Sead igal ööl ei käi ja nädalaga juba 70 kg ja kuuga veerand tonni. 10 kg söövad mu söödal juba kährad, mägrad ja rebuskid.
Aim small, miss small!
Hunter30-06
Postitusi: 102
Liitunud: L Dets 11, 2004 5:45 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas Hunter30-06 »

17. Metssigade peibutussöötmisena käsitletakse varitsusjahti kõrgistmelt, kus söödakus tohib olla kuni 100 kg ning peibutussöötmise kohas maas kuni 10 kg tera- ja/või kaunvilja, sealhulgas hernes või mais. Isevoolse söödaku korral ei tohi ööpäevas väljastatav kogus ületada 10 kg. Peibutussöötmise kohtade omavaheline kaugus peab olema vähemalt 1 km ning peibutussööt ei tohi olla kaugemal kui 150 m kõrgistmest. Jahiulukite söötmiskohti, kus on tera- ja/või kaunvilja, sealhulgas hernes või mais käsitletakse metssigade peibutussöötmise kohana, mis peab vastama käesolevas punktis toodud tingimustele

Ja nüüd palun tehke mulle lollile selgeks, miks ma ei tohi peibutada tonni õuna, kartuli või porgandiga???
AH MINGE METSA!!!
krupp
Postitusi: 89
Liitunud: R Veebr 13, 2004 10:09 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas krupp »

Hunter30-06 kirjutas:17. Metssigade peibutussöötmisena käsitletakse varitsusjahti kõrgistmelt, kus söödakus tohib olla kuni 100 kg ning peibutussöötmise kohas maas kuni 10 kg tera- ja/või kaunvilja, sealhulgas hernes või mais. Isevoolse söödaku korral ei tohi ööpäevas väljastatav kogus ületada 10 kg. Peibutussöötmise kohtade omavaheline kaugus peab olema vähemalt 1 km ning peibutussööt ei tohi olla kaugemal kui 150 m kõrgistmest. Jahiulukite söötmiskohti, kus on tera- ja/või kaunvilja, sealhulgas hernes või mais käsitletakse metssigade peibutussöötmise kohana, mis peab vastama käesolevas punktis toodud tingimustele

Ja nüüd palun tehke mulle lollile selgeks, miks ma ei tohi peibutada tonni õuna, kartuli või porgandiga???


Vaata sellepärast tehaksegi seadusi pidevalt ümber, et osad kodanikud ei saa seaduse mõttest aru.Mõte on vähem lisatoita.
Ok, pannakse ka õunad porgandid seadusetähte, aga kavalpea hakkab mingite muude viljadega/pagaritoodetega/kalarapetega toitma, kas jälle seadust ümber tegema?

Hetkel on olukord kriitiline tänu SAK- ile, ning siis oleks mõistlikum ka mõistlikult käituda.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas Välek »

Kõrgiste on jälle trukkimiseks seadusesse surutud. Vahet pole, kas annad tina kaevikust või puu otsast. .
Viimati muutis Välek, E Dets 07, 2015 2:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas jahe »

....ja talunike seis on päris p....ses,kevadel enam hernest ja maisi külvata ei tohi,sest paratamatult kaasneb sellega metssigade lisasöötmine :wink:
243win
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas rajaleidja »

Hunter30-06 kirjutas:17. Metssigade peibutussöötmisena käsitletakse varitsusjahti kõrgistmelt, kus söödakus tohib olla kuni 100 kg ning peibutussöötmise kohas maas kuni 10 kg tera- ja/või kaunvilja, sealhulgas hernes või mais. Isevoolse söödaku korral ei tohi ööpäevas väljastatav kogus ületada 10 kg. Peibutussöötmise kohtade omavaheline kaugus peab olema vähemalt 1 km ning peibutussööt ei tohi olla kaugemal kui 150 m kõrgistmest. Jahiulukite söötmiskohti, kus on tera- ja/või kaunvilja, sealhulgas hernes või mais käsitletakse metssigade peibutussöötmise kohana, mis peab vastama käesolevas punktis toodud tingimustele

Ja nüüd palun tehke mulle lollile selgeks, miks ma ei tohi peibutada tonni õuna, kartuli või porgandiga???

Peibutussöötmine ja lisasöötmine on kaks erinevat asja. Sina võtsid käskkirjast peibutussöötmise punkti, mis ei räägi mitte midagi lisasöötmisest.
Iseenesest on see käskkiri minu arust jabur ja mõtetu ning kuna see on nagunii "pilte sigade söödaplatsilt" teemast väljas ja mul on jumala ükskõik, mitu kilogrammi keegi sööta metsa tassib, siis ma sellel teemal siin enam ei aruta :)
kakk
Postitusi: 66
Liitunud: K Jaan 19, 2011 10:04 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas kakk »

arusaadav aga vahest sobiks selleks mõni muu v uus teema kuna pole mõtet solkida.
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Pilte sigade söödaplatsilt

Postitus Postitas puugi »

Tegu ei ole enam sigade söödaplatsiga,sest sead pidasid targemaks sellest kohvikust loobuda.
Kui sead söömas ei käi pean platsi ümber nimetama metskitse,kähriku või karu platsiks?
Kapsalehed ei ole üldse sigade lemmiktoit.(Vähemalt naljakas on lugeda erinevaid tegelasi)
Manused
Mams.JPG
Vasta