rajakaamera

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
madiskl
Postitusi: 147
Liitunud: L Mär 17, 2007 5:08 pm

rajakaamera

Postitus Postitas madiskl »

selline küsimus et panin rajakaamera sea sööda lähedale kuskil 8 m peale ,aga hommiku vaatama minnes sead söögi peal käinud aga pilte ei ole teinud milles asi võib olla ,seadistus peaks paigas olema .Äkki oskab keegi aidata ,või nõu anda selle kohta.
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Postitus Postitas ubin »

Pane 4m peale, kaameral päris lai nurk ja pimedas valgustab välk lühema maapealt paremini
Kui paugutada tahad - "mine tiiru!"
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Testi iseenda peal ka, kas ikka teeb pilti. Kui ei, siis lülita välja kaamera ja umbes 30 sek pärast sisse. Kui sellega korras, siis kaamera vaatenurk ehk liialt kõrgele seatud, säti natuke allappoole, aga mitte liialt vastu maad, muidu välk valgustab esiplaani ja maapind neelab välgu ära ning tagaplaanile valgust ei jätku.
Siia juurde soovitus : mälukaarti vaheta alati kaamera väljalülitatud olekus.
madiskl
Postitusi: 147
Liitunud: L Mär 17, 2007 5:08 pm

rajakaamera

Postitus Postitas madiskl »

mul on infrapuna kaamera kui kaugele see sööda pealt panna ,

(kuna kirjavahemärke ma kasutada ei oska siis panin ühe koma ja sellegi ainult lause lõppu igaks juhuks)
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kõigil kaameratel sensori tundlikkus kuni 10m.
capri
Postitusi: 25
Liitunud: T Mai 29, 2007 7:28 pm

Postitus Postitas capri »

Minul see 2800 millegagi maksev kaamera patareidega töötab hästi aga kui 12 v autoaku juhtmega sappa pistan millegipärast pilti ette ei võta(polaarsus õige).Kas kellelgi veel selline jama või minu omal siis viga küljes?
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

capri kirjutas:Minul see 2800 millegagi maksev kaamera patareidega töötab hästi aga kui 12 v autoaku juhtmega sappa pistan millegipärast pilti ette ei võta(polaarsus õige).Kas kellelgi veel selline jama või minu omal siis viga küljes?


Kuskil, ca'1 minut läheb aega enne kui kaamera "ärkab"
Hunter30-06
Postitusi: 102
Liitunud: L Dets 11, 2004 5:45 pm

Postitus Postitas Hunter30-06 »

Jätke kaamerale ka patareid sisse,kui auto akut kasutate.Muidu vaja iga kord kellaaega ja kuupäeva seadistada,kui juhe lahti tuleb..
AH MINGE METSA!!!
Kasutaja avatar
gustav
Postitusi: 62
Liitunud: R Nov 04, 2005 7:45 pm

Postitus Postitas gustav »

Vaatasin online poest et rajakaamera on jälle müügile tulnud.Mind huvitaks aga infrapunal töötav kaamera mis öösel siis vist küll ainult mustvalgeid pilte teeb aga see on ikkagi ka hea valvekamera.Huvitaks et kas ka neid müügile tuleb ja kui palju hind oleks.Vahepeal oli selliselid vist isegi siin müügil?
Jaht on midagi erilist
gaz69a
Postitusi: 27
Liitunud: L Mär 12, 2005 9:06 pm

Postitus Postitas gaz69a »

Kuidas teil patakad vastu peavad?
Minu omal ei kesta rohkem kui kaks nädalat?!? Selle ajaga on teinud umbes 100 pilti - enamus öösel ja välguga.
Tegu siis Wildview Extreme 5 kaameraga (2800.-) ja kasutasin Energizer patareisid.
madiskl
Postitusi: 147
Liitunud: L Mär 17, 2007 5:08 pm

mul infrapuna kaamera

Postitus Postitas madiskl »

mul selline mure mul kaamera seasööda peal ,kaugus söödast 3m aga sead käivad aga ühtegi pilti ,milline peaks olema õige seadistus et hakkaks öösel pilti tegema ,pole välguga vaid infrapuna kaamera .kas keegi oskab aidata,seadistus peaks õige olema ma loodan
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Postitus Postitas Karmo »

...
Viimati muutis Karmo, T Okt 07, 2014 10:31 pm, muudetud 2 korda kokku.
Tiit Karp
Postitusi: 236
Liitunud: R Juun 02, 2006 9:35 am

Re:

Postitus Postitas Tiit Karp »

Kusagil neti avarustes nägin kunagi infrapuna leedidega lisavalgusteid rajakaamerale, aga oh seda mälukest. Ehk oskab keegi abi osutada. Võib-olla isegi Eestis saadaval?
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: rajakaamera

Postitus Postitas Messer »

Madiskile:
Kaameral on enamjaolt liikumisele reageerimistundlikuse reguleerimise võimalus.
Tavaliselt 3 varianti. Mul on ka infrapunaga kaamera, keskmisel astmel fikseerib öösel ka hiire liikumise rohus ja üleliigseid pilte ei tee. Mis marki kaamera see on, mis liikumise peale ei reageeri?
Kas näiteks päeval teeb pilti kui linnud söödale tulevad? Kas enne sisselülitamist testreziimi teed läbi? Kas kaamera on koodiga? (võib juhtuda, et oled korraks välja lülitanud, sisse lülitamisel kaamera on koodi all ja ei teegi tööd) Viga ei pruugigi kaameras olla.
Kasutaja avatar
Lauzy
Postitusi: 72
Liitunud: N Dets 04, 2008 5:58 pm

Re: rajakaamera

Postitus Postitas Lauzy »

Messer kirjutas:Madiskile:
Kaameral on enamjaolt liikumisele reageerimistundlikuse reguleerimise võimalus.
Tavaliselt 3 varianti. Mul on ka infrapunaga kaamera, keskmisel astmel fikseerib öösel ka hiire liikumise rohus ja üleliigseid pilte ei tee. Mis marki kaamera see on, mis liikumise peale ei reageeri?
Kas näiteks päeval teeb pilti kui linnud söödale tulevad? Kas enne sisselülitamist testreziimi teed läbi? Kas kaamera on koodiga? (võib juhtuda, et oled korraks välja lülitanud, sisse lülitamisel kaamera on koodi all ja ei teegi tööd) Viga ei pruugigi kaameras olla.

Ma usun et mees on nelja aastaga oma murele lahenduse juba leidnud :wink:
Metsast oled sa võetud ja metsa pead sa saama...
Vasta