Pilte röövikutest

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Pilte röövikutest

Postitus Postitas kakuke »

Seapildid hakkasid juba ära tüütama. Natuke teise kandi pealt siis.
Manused
Kaamera 05_04_08 069.jpg
Kaamera 05_04_08 022.jpg
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Mart »

Heh paari kaupa kohe maiustamas :) . Sul oli ikka koht enne välja uuritud, mitte selline juhus? Hiljem äkki saame perepilti kah :D või kuidas neil hiljem see asi on. Noori ka sööklasse kaasa võetakse?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Feen »

Suht juhuslikult sattusid röövikud pildile. Lugu ise-enesest selline, et sidusime ühe lihakeha (laagerdus natukene üle) kuuse külge, ja hopp... ei teagi kuidas kohale said, aga olemas nad olid ;) :D
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas jorr »

Aga kas rongad ja väiksemad tegelased pole kohta kätte leidnud veel?Tähtvere mehed punnisid ka oma kuulsa metsakaameraga aga neil nii ilusti asi ei õnnestunud,et kohe perekond platsil.
noorus on ilus aeg
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas kakuke »

Asi palju keerulisem, kui arvate. Seal tegemist suisa armukolmnurgaga. ;) Kolm tükki neid seal ise näinud. Seal käivad veel tiivulistest hallvares ja rongad, karvastest mäger ja rebane, naabri koertest ärme parem räägigi. :M
Manused
Kaamera_02_04_08 280.jpg
Kaamera_02_04_08 219.jpg
Kaamera_02_04_08 211.jpg
Kaamera_02_04_08 174.jpg
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
pcspets
Postitusi: 62
Liitunud: N Apr 13, 2006 2:57 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas pcspets »

Ilus küll aga kas keegi liiki ka määrata oskab?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas kakuke »

Hiireviu.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas jorr »

Koerdepilt ka tore,pange tähele,vana koer õpetab kutsikat,et ka metsast võib kõhutäie lihakraami saada.Ja ema õpetus jääb eluks ajaks meelde.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Feen »

Nojah, see pilt küll natukene liialt välku saanud, kuid Kakukese pandud koerapilt kirjeldas uustulnukaid. Need 2 tegelast käivad iga päev sigade toiduplatsi uudistamas.
Manused
Kangro_02_04_08 347.jpg
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas aivar00 »

Ja kelle penid need olla võiksid? Kas näpp ei ole hakanud tõmblema? Otsene tõendus fotode näol olemas ja selle järgi peaks ka omaniku üles leidma.
ikka lõbusalt
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas kakuke »

Naabri koerad, aga maal pole asjad alati nii lihtsad, kui pealt näha paistab.Kuigi see hall on mind omas hoovis püksisäärest hammustanud, on minu sõrm sirgeks jäänud. Oleks need koerad kama2 kus mujal, poleks antud probleemi lahendamine mingigi probleem minu jaoks. :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas jorr »

Jah Aivar,omal liikus ka mõte just niimoodi ja jämedat soola pidavat ka poes müügil olema aga arvan,et kuna Kakukese krunti tean,siis nagu koer külale,nii küla koerale.Niikaua,kui lapsele külge ei lähe,las söövad aga naabrimehele võiks märku küll anda,et asi ebaseduslik ja kui mõni asjapulk näeb,siis (naabrimehel)jama kaelas.
noorus on ilus aeg
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas aivar00 »

Loomulikult kui tegemist naabri koertega, siis probleem keerulisem. Ma ei pidanudki silmas esmase mõttena koerte "likvideerimist". Kui naaber oinas ja jutust aru ei taha saada, maal heanaaberlikud suhted esmatähtsad, siis asi jäma. Samas on võimalik, et need fotod satuvad x teed pidi koos vastava vihjega kohaliku omavalitsuse spetsialisti kätte või kui vallas sellist isikut ei ole, siis konstaabli kätte. Minu andmetel selline penide ringijooksmine ei ole üheski vallas lubatud. See väide, et muidu varastatakse paljaks kahjuks ei pea vett. Aga kokkuvõttes jääb see söödaplatsi haldaja ainuotsustada. Samas kus nüüd loomakaitsjad on- koerad nii nälgas, et käivad sigade vilja metsas söömas :lol: ...
ikka lõbusalt
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas kakuke »

aivar00 kirjutas:Samas kus nüüd loomakaitsjad on- koerad nii nälgas, et käivad sigade vilja metsas söömas :lol: ...

Nali naljaks, aga mul on pilte, kus koerad söövadki vilja, mitte et mul viljast kahju oleks... :shock:
Tegelikult tegin ma selle teema selleks, et siia postitada pilte röövikutest, mitte lahata hulkuvate koerte teemat.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Pikk »

aivar00 kirjutas:Loomulikult kui tegemist naabri koertega, siis probleem keerulisem. Ma ei pidanudki silmas esmase mõttena koerte "likvideerimist". Kui naaber oinas ja jutust aru ei taha saada, maal heanaaberlikud suhted esmatähtsad, siis asi jäma. Samas on võimalik, et need fotod satuvad x teed pidi koos vastava vihjega kohaliku omavalitsuse spetsialisti kätte või kui vallas sellist isikut ei ole, siis konstaabli kätte. Minu andmetel selline penide ringijooksmine ei ole üheski vallas lubatud. See väide, et muidu varastatakse paljaks kahjuks ei pea vett. Aga kokkuvõttes jääb see söödaplatsi haldaja ainuotsustada. Samas kus nüüd loomakaitsjad on- koerad nii nälgas, et käivad sigade vilja metsas söömas :lol: ...



kas nii lihtsalt saama et teen sööda peal naabri koertest pilti ja kohalik konstaablihärra peab minu kaebuse võtma käsitlusele (s.t. karistama süüdlast kasvõi suulise noomitusega ja valgustama teda seadusepunktidest mis reguleerivad antud ala), mitte aga kiitma minu fotokunsti saavutusi ja küsima et suured mehed kas ei saa ikka omavahel läbi rääkida ning vihjama et ikka nii kooner ei maksa ka padrunite koha pealt olla
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Vasta