Pilte röövikutest

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas sooviku »

Kus on,eks sinna tuleb ikka juurde :lol: .
Naine võib olla,koer peab olema!
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Sai ka omal jahivarustust täiendatud ja Jõuluvanalt kaameraga mobla tellitud :lol: Nüüd vähemalt kaamera kohe käepärast. Suurelt ekraanilt vaadates päris talutava kvaliteediga pildid teeb (y) Esimene jahisaak siis selline:
Manused
Pilt0009.jpg
Pilt0007.jpg
Pilt0008.jpg
tünn
Postitusi: 5
Liitunud: E Nov 03, 2008 3:53 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas tünn »

Üllar Tamm kirjutas:Sai ka omal jahivarustust täiendatud ja Jõuluvanalt kaameraga mobla tellitud :lol: Nüüd vähemalt kaamera kohe käepärast. Suurelt ekraanilt vaadates päris talutava kvaliteediga pildid teeb (y) Esimene jahisaak siis selline:



Kasukas ju päris kena ! Kas naha eest maksti ka head hinda :?: :D
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas rajaleidja »

Üllar Tamm kirjutas:Sai ka omal jahivarustust täiendatud ja Jõuluvanalt kaameraga mobla tellitud :lol: Nüüd vähemalt kaamera kohe käepärast. Suurelt ekraanilt vaadates päris talutava kvaliteediga pildid teeb (y) Esimene jahisaak siis selline:

Teema siin rajakaamera ja röövikud, mitte mobla&koerad. Või ei tunne ma hunti ära :roll:
Viimati muutis rajaleidja, K Jaan 06, 2010 12:00 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
AndresR
Postitusi: 187
Liitunud: L Aug 25, 2007 5:16 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas AndresR »

rajaleidja kirjutas:
Üllar Tamm kirjutas:Sai ka omal jahivarustust täiendatud ja Jõuluvanalt kaameraga mobla tellitud :lol: Nüüd vähemalt kaamera kohe käepärast. Suurelt ekraanilt vaadates päris talutava kvaliteediga pildid teeb (y) Esimene jahisaak siis selline:

Teema siin rajakaamera ja röövikud, mitte mobal&koerad. Või ei tunne ma hunti ära :roll:

No täpselt minu mõte. Olen neid pilte juba korduvalt vaadanud ja minuarust on kah koerad ikka. Tundub et tahetakse vist nalja teha :M
Koffer
Postitusi: 110
Liitunud: P Sept 27, 2009 1:33 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Koffer »

AndresR kirjutas:
rajaleidja kirjutas:
Üllar Tamm kirjutas:Sai ka omal jahivarustust täiendatud ja Jõuluvanalt kaameraga mobla tellitud :lol: Nüüd vähemalt kaamera kohe käepärast. Suurelt ekraanilt vaadates päris talutava kvaliteediga pildid teeb (y) Esimene jahisaak siis selline:

Teema siin rajakaamera ja röövikud, mitte mobal&koerad. Või ei tunne ma hunti ära :roll:

No täpselt minu mõte. Olen neid pilte juba korduvalt vaadanud ja minuarust on kah koerad ikka. Tundub et tahetakse vist nalja teha :M


Ma pole julenud midagi, õelda aga kuna abimehi kah siis ütleks kah et see pigem koer ja kui täpsem olla siis pakuks colliet.
Vahvaid jutte jahilt http://karlajahimehed.blogspot.com/
Kauneid looduskaadreid https://www.facebook.com/KristjanTearPhotography
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Anti »

Ma arvan,et Üllar peab teile tagamaid selgitama. Tegu on kindlasti koertega, pakun,et see pilt oleks paremini sobinud nt "hulkuvad koerad" vms teemasse :D
PS! Mehed pole vist väga hunti näinud, et koera pildi juures ka kahtlus tekkida saab, et kas ikka koer pildil on :D :D
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Olgerd »

Koerad koerteks, aga koerad on ka parajad röövikud, kui tegemist hulkuvate koertega.
Koffer
Postitusi: 110
Liitunud: P Sept 27, 2009 1:33 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Koffer »

Anti kirjutas:Ma arvan,et Üllar peab teile tagamaid selgitama. Tegu on kindlasti koertega, pakun,et see pilt oleks paremini sobinud nt "hulkuvad koerad" vms teemasse :D
PS! Mehed pole vist väga hunti näinud, et koera pildi juures ka kahtlus tekkida saab, et kas ikka koer pildil on :D :D


Ega Saaremaal hunti tihedalt ei kohta :D
Vahvaid jutte jahilt http://karlajahimehed.blogspot.com/
Kauneid looduskaadreid https://www.facebook.com/KristjanTearPhotography
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Koerad ikka, hunti oleks läbi optika Benelliga "pildistanud" :lol: Pealegi pole meie maadel veel asi nii hull, et hundid keset päeva küla vahel auto ees ringi jõlguks :wink:

Pildid sai tehtud esimesel jaanuaril, kui sealuuret tehes jahimaadel pisut ringi sõitsin. Öösel sadanud värskel lumel sai uuritud nende penide tegevuse jälgi. Penid olid koduhoovist ca kolme kilomeetri raadiuses ringi kolanud ja kitsi taga ajanud, võib-olla ka muid sigadusi teinud. Paistab, et penid lasti hommikul õue omapäi toimetama.

Pildil nr 8 on ema, välimuse järgi hundi ja kolli segu. Kutsikas on eelmisest kevadest, rohkem hundikoera nägu ja emast suurem. Pildil nr 9 lippavad koduvärava poole. Omanikud on Tallinnast esivanemate kodukohta kolinud vene keelt rääkivad pensionärid, kes kuidagi ei taha aru saada, et koerad ei tohi niiviisi omapäi ringi jõlkuda :evil: Suhtumine on selline: me oleme Tallinnast ja peame oma koeri nii, nagu omale meeldib! Päälik on paar korda üritanud nendega ka rääkida. Vastuseks on kuuldud ainult kisa ja sõimu.

PS. Kuna siia teemasse on ka varem lisatud pilte koertest, kes paha peal, pistsin oma pildid ka siia. Loodetavasti ei hakka keegi nüüd väitma, et sellistest penidest praeguste lumeoludega metsloomadele mingit ohtu pole :P :VS :VS

Kui moded nüüd leiavad, et rajakaamera on ainus lubatud pilditegemise kast, võib minu postituse ka kustutada siit teemast. Kisama selle pärast ei hakka :M
Koffer
Postitusi: 110
Liitunud: P Sept 27, 2009 1:33 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Koffer »

Ei ,ei vabandan kui minust valesti aru saadi. Ma rohkem oma teadmiste pärast küsisin, kuna pole ise hunti näinud. Jäingi mõtlema, et kas enam ei suuda hundil ja koeral ka vahet teha.
Vahvaid jutte jahilt http://karlajahimehed.blogspot.com/
Kauneid looduskaadreid https://www.facebook.com/KristjanTearPhotography
kahro
Postitusi: 313
Liitunud: N Veebr 16, 2006 7:30 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas kahro »

Mingi aeg tagasi oli jahimehes (ajakirjas) üleskutse teatamaks ringi hulkuvatest koertest. Kui pildistajal aega ja tahtmist on ,siis võiks koerte tegevuse kirjeldus koos piltidega EJS saata. Siis näeb kas EJS koos loomasõpradega võtavad midagi ette. Anna teda kas on mingit tolku või ei ole!
Ma ise pole saanud enda piirkonnas metsas koeri pildile. Millal pole fotokat millal koeri, muidu oleks ise selle asja ise ära katsetanud.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas Üllar Tamm »

kahro kirjutas: ... Ma ise pole saanud enda piirkonnas metsas koeri pildile. Millal pole fotokat, millal koeri...

Omal oli sama mure kogu aeg. Nüüd sai Jõuluvanalt abi palutud ja kaamera kohe käepärast :lol: Mul Soomes olnud juhuseid, kui suur põdrapull teele jalutas või metsised tee ääres lumehanges ukerdasid. Kuna suurt kaamerat alati kaasas ei kanna, on palju huvitavaid momente pildikasti püüdmata jäänud :|
Kui sellised pildid metsast siia rajakaamerate teemasse ei sobi, ehk mõni auväärt moderaator avab uue teema kuskil mujal :?: Kasvõi pealkirjaga "Juhuslikud pildid metsast, moblaga tehtud" :twisted:
mhe

Re: Pilte röövikutest

Postitus Postitas mhe »

Peale seda ööd sead sellel söödal käinud enam ei ole. Sügisest saati!
NB. Teine sõber osaliselt paremas servas.
Manused
MDGC0007.JPG
Vasta