Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
maitsüh
Postitusi: 1
Liitunud: P Jaan 01, 2017 3:53 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas maitsüh »

Server maas? :roll:
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas rixa »

maitsüh kirjutas:Server maas? :roll:

Pole veel metsa jõudnud kaameraid näppima, aga tundub, et Telia kaudu pilte pole sellel aastal tulnud jah.
Kasutaja avatar
sokk
Postitusi: 508
Liitunud: R Veebr 19, 2010 6:29 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas sokk »

Ei ole maas kõik toimib
Born to hunt.
https://www.facebook.com/HuntingSmurf/
https://www.instagram.com/huntingsmurf/
https://www.youtube.com/channel/UCodfVOhCwglMPdlrvIjWP7A
pois
Postitusi: 74
Liitunud: T Jaan 20, 2015 5:49 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas pois »

Ei ole maas jah.. Iga päev tuleb kümneid pilte. Ei viitsi ise katsetada aga võib-olla uus aasta tõi konkreetsemad parameetrid kaameratele.
mahemees
Postitusi: 1
Liitunud: P Jaan 22, 2017 8:13 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mahemees »

Tere !
Kas keegi saaks jagada HC-300 M rajakaamera seadistusi. Kasutan Tele 2 Smart kõnekaarti.
stiivenson
Postitusi: 11
Liitunud: K Jaan 26, 2011 11:10 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas stiivenson »

Tere!
Probleem selline,et rajakaamera 2 kuud kapi peal seisnud ja nüüd enam pilte ei saada. Kasutan super kõnekaarti ja raha kaardil on, eelmine aasta veel saatis pilte ilusti. Oskab ehk keegi aidata?
pois
Postitusi: 74
Liitunud: T Jaan 20, 2015 5:49 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas pois »

stiivenson kirjutas:Tere!
Probleem selline,et rajakaamera 2 kuud kapi peal seisnud ja nüüd enam pilte ei saada. Kasutan super kõnekaarti ja raha kaardil on, eelmine aasta veel saatis pilte ilusti. Oskab ehk keegi aidata?


võimatu on ennustada, mis mudeliga tegu on? Vahest kipuvad kaameral seaded ära kustuma kui liiga kaua jääb ilma toiteta. Vaata kasutusjuhendi järgi seaded üle ja küll uuesti tööle hakkab.
MihkelTamm
Postitusi: 5
Liitunud: E Okt 05, 2015 2:55 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas MihkelTamm »

Rajakaamera Uovision 565-3g lõpetas piltide edastamise, kui manuaalselt saadan siis ütleb, et saamine õnnestus aga pilt kohale ei jõua, olen proovinud mitmeid erinevaid maili aadresse kuhu saata aga seis ikka sama. Oskab ehk keegi teadja aidata?
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas rixa »

MihkelTamm kirjutas:Rajakaamera Uovision 565-3g lõpetas piltide edastamise, kui manuaalselt saadan siis ütleb, et saamine õnnestus aga pilt kohale ei jõua, olen proovinud mitmeid erinevaid maili aadresse kuhu saata aga seis ikka sama. Oskab ehk keegi teadja aidata?


Keerati vist kinni see uovisin@emt.ee accoundilt saatmine või mis ta täpselt oli seal vaikimisi konfis. Kui konfida siin varem viidatud rajakaamera@neti.ee peale, siis toimib.
MihkelTamm
Postitusi: 5
Liitunud: E Okt 05, 2015 2:55 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas MihkelTamm »

Probleem lahendatud, tundub et tegemist rixa poolt kirjeldatud veaga.
Mardo
Postitusi: 7
Liitunud: K Mai 21, 2014 3:28 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Mardo »

Tervist, kas kas keegi oskab öelda ka tele2 gprs-i seadistusi?
pois
Postitusi: 74
Liitunud: T Jaan 20, 2015 5:49 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas pois »

Mardo kirjutas:Tervist, kas kas keegi oskab öelda ka tele2 gprs-i seadistusi?


APN: internet.tele2.ee võid ka 4g.tele2.ee proovida.

SMTP seadete jaoks tuleks teha suvaline gmaili konto ja lubada seal vähem turvalistel rakendustel sisse logimine. Siis paned kaamera läbi Gmaili saatma.

SMTP server: smtp.gmail.com
Port: 587 või 465
Kasutaja nimi: meiliaadress@gmail.com või osa mis jääb enne @ märki
Parool: oma gmaili parool.
Kasutaja avatar
Pilleriinuke
Postitusi: 11
Liitunud: L Juul 30, 2016 10:11 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Pilleriinuke »

Kuidas oleks õige päikesepatareid kasutada? Kas kaameras peavad olema sees ka laetavad akud või võivad ikka olla parateid? St. Kas päikesepaneel aitab laadida ka kaamera sees olevaid akusid või annab ta voolu ainult enda akupangast?
Mul kaks kaamerat - Scout Guard SG550 ja hiinakas 940NM hunting camera S680M. Mida ma peaks seadistama kui ma tahaks, et kaamera saadab kellegi liikumise korral mulle rohkem kui ühe pildi? Mingi vene vant käis maja ümber luusimas ja kumbki kaamera tegi ainult ühe pildi. Tahaks, et kaamera teeks liikumise peale mitu pilti. Tean, et saab panna nn burst kuni 3 pilti. Kas ta sel juhul saadab ka kõik kolm või saadab ühe ja teised salvestab kaardile? Ei julge huupi näppida, sest suure surmaga olen kaamerad tööle saanud ja pärast ei saada jälle pilte.
Veel on mingid seaded time lapse ja delay. Need on praegu off- i peal.
pois
Postitusi: 74
Liitunud: T Jaan 20, 2015 5:49 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas pois »

Rajakaameratega on nii, et kui soovitakse päikesepaneeli kasutada ja samal ajal ka olemasolevat akut laadida siis tuleb vaadata kaamera väliseid lahendusi. Ei ole kasu sellest, et kaamerasse sisse on paigaldatud AA akud. Päiksesepaneel ei lae neid. Tuleb kasutada välist akut millele tuleb paneel külge ühendada. Või siis akupanga sarnast päikesepaneeli. Mingid tilulilu väiksed lahendused meie kliimas ei toimi. Ikka varuga tuleks asjad lahendada.
Ma olen paljudele soovitanud ja ümber veennud, et kõige odavam ja kindlam lahendus on osta suurem aku, umbes 55Ah. Maksab 50-60€ ja kui pilte just kuus tuhandetest ei tule peab aku vabalt aasta vastu. Soovitav oleks enne talve laadida.

Kõik kaamerad saadavad ühe liikumise peale ühe pildi emailile. Rohkem mitte. Nendel kaameratel võtab saatmine aega umbes 2min. Saab seadistada jah, et teeb liikumise peale korraga rohkem pilte aga siiski saadab nendest piltidest ära ühe pildi. Hiljem on võimalus mälukaardilt ka teisi pilte vaadata.

Time lapse- Aeg pildistamine, seades näiteks aja 30min. siis kaamera teeb iga 30 minuti tagant pildi ja saadab meilile. NB! kui antud seadistus on sees siis kaamera liikumise peale pilti ei tee.
Delay- Kahe pildi vaheline intervall.
alla
Postitusi: 10
Liitunud: N Dets 06, 2012 9:13 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas alla »

võsa sahistaja kirjutas:Tervis!
Mureks uvisiooni 595. 3kuud ilusti töötanud aga nüüd ei tule pildid emailile enam, väidab et võrk hõivatud. See hõivatud olek on vist juba 2 nädalat. Levi pulgad muidu põhjas. Kas tuleb operaatori juurde minna või on mõni hea soovitus kellegil? Tänud ette.

Kas said sellele probleemile lahenduse ?
Mis lahenduseks oli ?
Vasta