Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas VR »

mrr kirjutas:Ma ei saa aru, miks see pult kohe peaks ära kaduma
Lihtsalt juhtisin tähelepanu (kuna kolleegid-müüjad on kokku puutunud sellise probleemiga) asjaolule, et ilma puldita ei saa aparaati kasutada. Lisapuldi hind oli päris soolane, peast ei mäleta.
mrr kirjutas:Kas meiliga edastavate piltide resolutsiooni annab juurde kruttida või mitte ..
Ei anna, samuti ei ole suutnud mina panna aparaati MEILIGA pilti edastama, ainult mms-iga. Vot siin ongi point!! Seda tüüpi aparaadid saadavadki minu arust VAID mms-sõnumeid (mis siis et üle GRPS-i).
Oleks ise ka üliõnnelik kui keegi suudaks tõestada vastupidist.

Villem Reinaas
kaval
Postitusi: 12
Liitunud: N Nov 11, 2010 9:03 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas kaval »

Kõsimus :kui on seadistatud iga paari minuti tagant pildistada ja näitekse sead söödal mitu tundi järjest. Kas siis saadabkt pildi iga paari minuti tagant ja nii niikaua kui liikumine toimub?
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mihkelson »

Nii peaks ta olema jah kui sa ei sa muuta eraldi saatmise seadei.Et saadaks pildid pikema ajavahega. Muidu laheb kulukaks ju. :M :M
Gute Jagd
Kasutaja avatar
nimetu7
Postitusi: 14
Liitunud: P Apr 10, 2005 9:31 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas nimetu7 »

mihkelson kirjutas:Nii peaks ta olema jah kui sa ei sa muuta eraldi saatmise seadei.Et saadaks pildid pikema ajavahega. Muidu laheb kulukaks ju. :M :M

Tere!
Piltide saatmisele saab panna piirangu 1 kuni 99 pilti.
Omasin sellist kaamerat, kahjuks enam mitte. Keegi arvas, et võtab endale :evil:
just see piirang sai saatuslikuks :x Katsetasin seda kaamerat kõige külmemal ajal ja -20c ta just kõige töökindlam pole.
sim kaardiks soovitan tele2 smarti kõnekaarti, laadid 10€ ja kuu aega tasuta piiramatult sms/mms- tele2 võrgus muidugi.
Kui kellegil küsimusi kaamera kohta- aitan nii palju kui oskan.

Parimat
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Sain kaamera kätte. Maksis siis mulle 200€. Olen esimesed pool tundi sellega tutvunud. Pildistamise sain seadistatud ja tööle.

Pilte otse meilile saata kahjuks ei suuda jah. See eeldaks kaameralt juba SMTP protokollide, mobiilse interneti jms olemasolu. Tuleb siis MMS-iga leppida.

EMT kodulehel seisab info "Üheks multimeediasõnumiks loetakse kuni 30KB (k.a.) suurust sõnumit. Juhul, kui sõnumi andmemaht ületab antud mahu, tasub klient mitme sõnumi eest." ehk siis kui tahaks mingit normaalset pilti saata, siis läheb see EMTs mulle päris kulukaks.

Seepärast Tele2 Smart kõnekaardi mõte on väga hea! Ainuke piirang on, et ta saadab piiramatult tasuta MMSe Tele2 võrgus ja seega peaks nagu vastuvõtja telefon ka siis Tele2-s olema. Samas saab ju kaameraga MMSi saata ka meili peale. Huvitav, kas see läheb siis tavalise Smart kõnekaardi MMS sõnumi hinnaga ehk 0,26€? Smart kõnekaart maksab praeguse seisuga 10€ ja kui tahad saada tasuta internetti ja sõnumeid Tele2 võrgus, siis tuleb laadida veel 12€ ehk kogukulu 22€.

Tuleb natuke uurida seda Plingi teemat.

Nimetu7, mis siin nukrutseda, tuleb hankida uus kaamera (150-200€ eest saab Ebayst kätte).

Ma ise mõtlesin, et panen kaameraga koos kaasa väikse teksti stiilis "Leidsid Minu jahi-automaat-valvekaamera. Palju õnne! Enne kui kavatsed selle endaga kaasa võtta, siis mõtle korra sellele, et praeguseks hetkeks on kaamera poolt minu mobiil-telefoni saadetud juba Sinu pilt. Kui oled 100% kindel, et soovid minuga siiski kohtuda (mul ei pruugi siis enam väga mõistev tuju olla), siis.... Vastasel korral ole rõõmus, et omad nii teravat silma ja mine selle teadmisega kenasti koju ja vaata teinekord selle kaamera poolt tehtud pilte aadressilt http://www........ (seal on nüüd ka Sinu pilt)"
Kasutaja avatar
zavi
Postitusi: 46
Liitunud: N Okt 02, 2008 5:19 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas zavi »

Tekst muidugi kena aga võib nagamaanides tekitada kiusatusi. Kui natuke ajurakke liigutada siis
on võimalik kaamerale ka sellise nurga alt läheneda , et pildile ei jää. Kui midagi kirjas pole siis
vaevalt keegi selle peale tuleb, et ta pildile jäi ning see juba kusagil weebi avarustes. Kuna tavaliselt kolistavad metsas sama kandi inimesed siis on ka lootus näpumees kätte saada. Seega ma ei soovitaks eriti kirju juurde kruvida.
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas VR »

mrr kirjutas:Pildistamise sain seadistatud ja tööle.
Mis suurusega pilte saadab? 320x240 või 640x480
Mis mudeliga tegu? On puldiga variant?
Elisas on 100 kB ühe mms-sõnumi piiriks.

VR
Kasutaja avatar
nimetu7
Postitusi: 14
Liitunud: P Apr 10, 2005 9:31 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas nimetu7 »

mrr kirjutas:
Nimetu7, mis siin nukrutseda, tuleb hankida uus kaamera (150-200€ eest saab Ebayst kätte).


Ega mis siin nukrutseda jah, kuigi ühe ööga läks mul neid kaks tükki :?
aga jonni ma ei jäta - uus juba pildistab :wink:
mis puudutab e-mailile saatmist peab seadistustest panema mõlemad telefon ja e-mail või siis ainult e-mail.

küsimuste korral aitan kui vaja - 5156647 :)
kaval
Postitusi: 12
Liitunud: N Nov 11, 2010 9:03 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas kaval »

Palun pange mõni näidis foto ka siia ülesse.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Käisin täna kõik 3 teenuspakkujat läbi ja uurisin MMSide saatmise kohta:

1) Tele2 - Smart kõnekaardiga saab võrgus tasuta saata ainult SMSe. MMSid on 20 €-sendi kandis.
2) EMT - saab võtta eraldi kaardi ja paketi sõnumite jaoks Minu EMTst, aga kulu on kuus vähemalt paarkümment eurot 500 sõnumi puhul, ning sõnumid tohivad olla väga väiksed - 32kb kandis
3) Elisa Zen puhul saab tasuta "plingida" (saata MMS sõnumeid üles keskkonda pling.ee ja neid seal vaadata) 5€ laadimise puhul 30 päeva tasuta. Siis on vaja jälle laadida.

Võtsin täna siis viimase valiku Zen + pling.ee ja esimesed test-sõnumid on juba nähtaval.

Homme viin kaamera metsa ära.

Küsimus, kui kaua kaamera aku 8 patarei pealt vastu peab?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Feen »

Kas nendele kaameratele korralikumat akut külge ühendada ei anna? Sellel teemal on mingis postituses räägitud pikemalt. BHs müügil selleks sobiv juhe, korralik ja mõistliku hinnaga akude valik on oomipoodide suhustes kauplustes olemas (isegi ei mäleta kus kohas ma omale akud ostnud olen). Polegi muud kui juhe taha, aku võimalikult veekindlalt kotti (ise kilekotte kasutanud, sellel omad head-vead aga seni toiminud).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas TiitR »

Feen kirjutas:Kas nendele kaameratele korralikumat akut külge ühendada ei anna? Sellel teemal on mingis postituses räägitud pikemalt. BHs müügil selleks sobiv juhe, korralik ja mõistliku hinnaga akude valik on oomipoodide suhustes kauplustes olemas (isegi ei mäleta kus kohas ma omale akud ostnud olen). Polegi muud kui juhe taha, aku võimalikult veekindlalt kotti (ise kilekotte kasutanud, sellel omad head-vead aga seni toiminud).

Eraldi akud ikka jah. Enne tasub veenduda, milliseid V (volte) aparaat võimaldab, kas 6V või 12V. Akusi saab mitmest kohast, üks variant ka Tartus Akuparadiis, Akukeskus, jne...juhe Oomi poest, korralikud otsad (pistikud) külge ja tuld! 8)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas kakuke »

Tegelt pole vaja akut kilekotti toppida. Kunagi panin ka, aga nüüd enam ei pane. On niisama lahtiselt ja kärab küll.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

TiitR kirjutas:Eraldi akud ikka jah. Enne tasub veenduda, milliseid V (volte) aparaat võimaldab, kas 6V või 12V. Akusi saab mitmest kohast, üks variant ka Tartus Akuparadiis, Akukeskus, jne...juhe Oomi poest, korralikud otsad (pistikud) külge ja tuld! 8)


Milliseid akusid sa sinna paned? Kas tsikliaku suurseid?

Mul on kaameral lae peal kirjas 6V ja seal on mingi must ümar plastikkaas. Peab selle maha kerima ja vaatama, mis otsaga sinna saab voolu peale anda.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas smtasku »

Väga edukalt sobivad arvuti UPS-i akud (12V). Ise olen kasutanud vanu mahakantud akusid, kaamera jaoks veel mahtuvust küllaga. Uuena hind 25 € kanti.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Vasta