Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
agne
Postitusi: 4
Liitunud: T Jaan 09, 2018 1:29 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas agne »

Tere,

soetasime kaamera mudeli nimetusega SG880 ja seadistamine ei õnnestu kuidagi, tähendab pilte teeb aga meili peale ei saada. Sees on Diili kaart ja teises kaameras see kaart saatis ilusasti pilte.
Eelmise kaamera seadistamiseks ei olnud vaja mingit tarkvara arvutisse installida sai läbi kaamera seadistatud ja toimib, aga nüüd lugesin et kasutatakse ka arvuti teel seadistamist.
Kaamerasse seadistasin:
GPRS
server gprsmail.emt.ee
port 25
apn internet.emt.ee

Kas keegi oskaks aidata? Ja kui on vaja läbi arvuti teha, siis kust ma selle programmi saan?
pois
Postitusi: 74
Liitunud: T Jaan 20, 2015 5:49 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas pois »

Leidsid ülesse foorumi siis ehk leiad ka aja sirvida teemasid kus on materjali kuhjaga kuidas ja mida seadistada.

http://www.googel.com on hea otsingu mootor. Tootja ja mudel googlisse kirja ja tuleb tulemus kust saada vajalikud asjad alla laadida: http://www.bolymedia.com/index/Support

Erinevad variandid piltide edastamiseks leiad antud teema esimesest postist: viewtopic.php?f=45&t=11080&start=0
mmartin
Postitusi: 3
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:51 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mmartin »

Kas kaameral password on peale pandud? Minu sg880 ennem pilte saatma ei hakanud kui passwordi peale panin.
agne
Postitusi: 4
Liitunud: T Jaan 09, 2018 1:29 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas agne »

mmartin kirjutas:Kas kaameral password on peale pandud? Minu sg880 ennem pilte saatma ei hakanud kui passwordi peale panin.


Kuidas ma passwordi peale panen? Seadistasin nüüd läbi arvuti ka kõik ära nii nagu igalpool õpetab, aga endiselt ei saada pilte.
mmartin
Postitusi: 3
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:51 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mmartin »

Vajutad kaamera puldil menu nuppu, klõpsid noolega 2 klikki ülesse, paned password: on, puldiga toksid sobiva koodi (4numbrit) ja ongi olemas.
Kas Send Mode on paigas, st Instant? Kui on siis soovitan proovida pilti saata manuaalselt, selleks peate Send Modi panema offi, siis vaatama kaamerast tehtud pilte, kui tehtud pilt on kaamera tillukesel ekraanil ees, vajutage puldil Menu nuppu ja pange Send Manuali. Siis peaks hakkama ekraanil numbrid jooksma 1st 10ni. Kui pilti ära ei saadeta tuleb ekraanile mingisugune kood ja tekst.
agne
Postitusi: 4
Liitunud: T Jaan 09, 2018 1:29 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas agne »

mmartin kirjutas:Vajutad kaamera puldil menu nuppu, klõpsid noolega 2 klikki ülesse, paned password: on, puldiga toksid sobiva koodi (4numbrit) ja ongi olemas.
Kas Send Mode on paigas, st Instant? Kui on siis soovitan proovida pilti saata manuaalselt, selleks peate Send Modi panema offi, siis vaatama kaamerast tehtud pilte, kui tehtud pilt on kaamera tillukesel ekraanil ees, vajutage puldil Menu nuppu ja pange Send Manuali. Siis peaks hakkama ekraanil numbrid jooksma 1st 10ni. Kui pilti ära ei saadeta tuleb ekraanile mingisugune kood ja tekst.



Tänan vastuse eest! Kohe proovin passwordi peale panna. Send mode on instant, aga olen proovinud ka manualiga ise saata, siis tuleb ette par(midagi lõpus) error.
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas rixa »

agne kirjutas:Tänan vastuse eest! Kohe proovin passwordi peale panna. Send mode on instant, aga olen proovinud ka manualiga ise saata, siis tuleb ette par(midagi lõpus) error.


No kui käsitsi saatmise peale viskab mingi errori, siis ei saa ju miskis kaamera paroolis küll suure tõenäosusega asi olla. Kui nägid, et miski errori viskas, siis see on mingi asi, mida kindlasti ära maini, kui abi palud :) Kui kaamer levi näitab ja seal levi pulkade kõrval mingit veateadet juba ei näita, siis suure tõenäosusega probleem, kas saatmise seadetes või SIM-i paketis/seadetes.
pois
Postitusi: 74
Liitunud: T Jaan 20, 2015 5:49 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas pois »

Paroolis kindasti asi olla ei saa. Antud kaameraid seadistanud küll ja kõik ilma paroolita edastavad pilte. Seadistamise jaoks on erinevaid viise aga viskan paar pilti ülesse mis arvutist leidsin.

Pilt

Pilt

Pilt
mmartin
Postitusi: 3
Liitunud: T Jaan 17, 2012 8:51 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mmartin »

Aga vot minu kaamera ennem pilte saatma ei hakanud kui password oli peale pandud.

Kui nüüd agne probleemi juurde tagasi tulla, siis see parameter error on lihtsalt seadistamise viga. Oli omal ka esimese seadistamisega sama probleem, aga see juba nii ammu, et enam ei mäleta milles oli probleem.
agne
Postitusi: 4
Liitunud: T Jaan 09, 2018 1:29 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas agne »

Aitäh vastajatele ja aitajatele, sain kaamera tööle.
Õiged seadistused nüüd kõik ja siis gmaili tuli kiri et turvalisuse tõttu blokeeritud kasutaja, turvalisus nõrgemaks ja nüüd saadab ilusasti pilte.
Kännukakk
Postitusi: 7
Liitunud: N Juun 28, 2018 3:24 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Kännukakk »

Ei saa kohe ültse hakkama rajakaamera seadistamisega.

Kaamera selline.

https://www.photopoint.ee/kaamerad/6267 ... mp-3340002

SIM kaardiks. Elisa kõnekaart.

Sooviks pilte mailile. hot.ee lõpuga.

Siin jutu sellest nii palju. Aga kõik suht kirju ikka mu jaoks.

Kaameraga kaasas programm

SMTP setup.
GPRS status.......
APN...... Account
Password....

Sender
Smtp server...... Port....
Sender email.... Password

Recipients
Email1.....
Kännukakk
Postitusi: 7
Liitunud: N Juun 28, 2018 3:24 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Kännukakk »

20 euri, Kes viitsib mind juhendada siin, et asi tööle saada.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas aivar00 »

Esmalt teeks endale gmaili selle hot.ee asemele. Too ei taha suuremahulisi faile käidelda.
ikka lõbusalt
pois
Postitusi: 74
Liitunud: T Jaan 20, 2015 5:49 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas pois »

See kaamera nagunii suuri faile saada, et hotis väga asi ei saa olla.
Aga jutt õige, gmail.com rajakaamera jaoks kõige parem.
Kännukakk
Postitusi: 7
Liitunud: N Juun 28, 2018 3:24 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Kännukakk »

Ma ei saa isegi selle hoti seadistamisega hakkama. :) Aga tegin spets gmail konto just kaamera jaoks. Kes aitab , saan saata seadistusprogre kuhugi. Praegu käin lihtsalt metsas mälukaarti aeg ajalt vahetamas. Aga väga huvitav on ikka igapäevaselt loomi toimetamas näha.
Vasta