Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Ma ei tea, kas kaamera saadab neid nii MMSe sellise resolutsiooniga või teeb seda pling.ee. Vahet polegi, ega mingit 1,5MB suurust pilti läbi MMSi ikka ei suruks. EMT võrgus näiteks maksaks see 1 pilt "ainult" 50 MMSi hinna ehk vanas rahas ca 250 krooni. :lol:

Kui nädalavahetusel kaardi ära vahetan, siis saab näha, mis kvaliteediga pilte seal sees on. Ma siiski ei usu, et need nii head on, kui siin paar postitust tagasi. Aga veelkord, mind ei huvitagi loodusfotod (selleks on mul peegelkaamera), vaid hoopis see, mis uluk seal ringi liigub.

Kindlasti peaks oma kaameral ikka mingi parema ja tugevama antenni vaatama ning miskit selle akuga ette võtma.
Kasutaja avatar
Kotkaküüs
Postitusi: 20
Liitunud: R Juun 20, 2008 2:55 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Kotkaküüs »

Kuulge vanemad ja targemad ehk oskate mind aidata!!!
Kas BALTIC HUNTERIS müügil olev SPYPOINT IR-5 (Camo) rajakaamera 199.00EUR on tegus,et seda endale soetada ja kas on ka sellel olemas MMS-i saatmis võimalus,et saaks kodus telefonist näha kes mu kallist maisi ja hernest nosib parasjagu.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eik »

Kotkaküüs kirjutas:Kuulge vanemad ja targemad ehk oskate mind aidata!!!


Saan aidata !

Kotkaküüs kirjutas: Kas BALTIC HUNTERIS müügil olev SPYPOINT IR-5 (Camo) rajakaamera 199.00EUR on tegus,et seda endale soetada


On tegus ja see tasuks kindlasti soetada :D

Kotkaküüs kirjutas: ja kas on ka sellel olemas MMS-i saatmis võimalus,et saaks kodus telefonist näha kes mu kallist maisi ja hernest nosib parasjagu.


See on tavaline IR-välguga kaamera ja pilte ta ei saada.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Poliitiliselt korrektsed vastused! :lol:

Omalt poolt lisaks, et ka hind on aus. Euroopas müüakse seda 220€ eest. USAs 90-110€ eest aga siia tulevad siis tollid-KM lisaks. Elagu EU ja ühisturg! (b)
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas VR »

Tere,

Teeks siia nüüd kokkuvõtte minu katsetuste tulemustest.
Tegemist on niisiis mrr'i poolt soetatud kaamerast uuema mudeliga:
Kaamera salvestab 2 pilti - ühe mkasimaalne res on 12MP ja teise 0,3MP (640x480). Viimane on siis mms-sõnumiga saadetav. Panen siia lingi suurele pildile (1,66Mb), mms-iga tulnud pildid originaalina (40 kb). Pildid on kahest erinevast kohast, kuupäevad-kellaajad autentsed.

Link suurele pildile - kliki!

Pilt

Pilt

Pilt

Esiteks - on mis on, aga süsteem töötab!
Teiseks - minu meelest võiks olla pimeda aja pildid vähe valgemad, aga võib-olla ma olen võimsamate kaameratega liig harjunud. Selle kaamera mõte on ju ikkagi anda operatiivne info parasjagu toimuvast (näiteks valvekaamerana).
Kolmandaks - kuna julgeks tellida suurema koguse, siis uueks hinnaks kujuneb kliendile 230.- €
Sellele lisandub siis patareide, SD-kaardi ja Sim-kaardi tasud.
Neljandaks - 99% tõenäosusega õnnestub aparaadile kliendi soovi korral pookida külge ka lisaantenn või ka nn. autoantenn (minu poolest kasvõi baasantenn :-) )

Tervitustega,
Villem Reinaas
Viimati muutis VR, N Sept 29, 2011 10:03 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Minu arust VRi poolt väga asjalik ja ülimalt mõistliku hinnaga pakkumine! Kas sul sellest kaamerast endast on ka mõni pilt jagada?

Ma ise muidugi MBsid väga taga ei aja, sest alates 3MB üles on see nagunii suht mõttetu. Pilti võid ajada selle retseptroplaadi vms abil suuremaks aga pildi kvaliteet (värvid jms) ei parane eriti, seni kuni kasutatakse kaamerates neid odavaid plastläätsesid. Oluline on, et ülejäänud asjad funktsioneerivad: levi, reageerimiskiirus (halvematel kaameratel üle 1,5 sekundi ehk loom võib juba läinud olla, kui fotopauk käib), jne.
VR
Postitusi: 233
Liitunud: K Juul 20, 2005 9:05 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas VR »

Loomulikult on see 12MP sedasorti aparaadi jaoks täielik mõttetus!

Pildi leiad kodulehelt (ma ei tohi vastavalt reeglitele reklaami teha). Kui muidu ei leia, otsi seost minu nimega või saadan Sulle ps-i. :-)
mako
Postitusi: 2
Liitunud: R Aug 12, 2005 1:11 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mako »

Tere, veel üks värske GSM kaamera omanik on liitunud vestlusringiga, kaamera tellitud hiinast, mis maksis 210 dollarit + käive ja toll. Nädala jagu katsetusi tehtud ja tundub, et töötab nii nagu enamvähem loodetud. Lisasin samuti zen kaardi ja liitusin plingiga, mis tundub antud hetkel kõige soodsam olevat. Sain tööle mms edastuse plingi keskkonda ja teisele zen kaarti omavale moblale - need mms edastused tasuta va. kuutasu vaja laadida 5 euri, mis suht normaalne. Samuti sain käima mms edastuse lisaks meilile, mis juba maksab tk. hinda mingi 0,19 või midagi sellist, aga võimalus on ja töötab.
Samuti olen päri väidetega, et lisaaku oluline, sest mms-ide saatmine kurnab pataried üsna kiirelt kuivaks.
Aga tundub, et üheks oluliseks komistuskiviks võib saada madal levi metsas, mis võib nullida kogu sinu püüdlused saada pilt nn. tasku iga kell. Ja nii ongi, sest kodus katsetades leviga probleeme polnud ja kõik töötas laitmatult, aga metsas pole piisavat levi alati võtta, seega palun abi kellel kogemusi lisaantenni paigaldusega - andke nõu, millist antenni panna, kas see peaks olema mingi spetsiaalne või.... millest ikka kasu ka oleks. Antenni väljund aparaadil puudub, mis tähendab, et tuleb vist pisut lammutada, et õige kontakt leida.
E-poodides on müügil spetsiaalsed netipulgale mõeldud antennid - kas keegi neid on proovinud? Kas mõnest neist võiks kasu olla või pakkuge muud, mis katsetatud ja töötab :M .
mako
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Tore et uusi kaameraid metsa juurde tuleb!

Leviga metsas on ka mul tihti probleeme. Mitmes kohas ei ole MMSid läbi Elisa võrgu korralikult läbi tulnud. Ekraanil on küll 3 pulka aga MMSe ei tule. Mul on kaameral ärakeeratav 10cm pikkune antenn - võtan varsti kaamera metsast kaasa ja lähen otsin poest uue antenni. Ehk annab levi juurde! Aku osas peab ka mingi lahenduse välja mõtlema - mul on kaameral isegi selleks eraldi sisendpesa olemas.


PS! Saada äkki privaatsõnumiga oma Plingi kasutajanimi. Huvitav vaadata, mis teistes kaamerates toimub. Ma saadan siis enda oma vastu. 8)
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Mart »

Kui kaamera saadab pilti ja hetkeks ühendus katkeb, siis pilt kohale ei jõuagi.
Kaamera ei kontrolli ka kas file sai lõplikult uploaditud või mitte. ( Minu meelest bugi ja vajab arendust.) Elisast sain enam vähem sellise vastuse, kui pärisin, et kaamera vehmerdab pilte teha, aga ükski telefoni ei jõua.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Kas keegi on proovinud sellist päiksepaneeli ka oma kaamerale taha panna? http://www.seissiger.eu/19.html

Toidab meie "polaaröös" ikka kenasti GSM ja kaamera ära?
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Anti »

Endal kogemus automaatsöötjate paneelidega ja üldiselt kipuvad odavad paneelid meie oludes nôrgaks jääma. Eriti talvel külmaga jäävad hätta. Odavaim lahendus on sebida ise ebayst ôigete parameetritega elemendid. ôige pingega elemendi leiad kindlasti,iseasi on kas ka piisavalt suure laadimisvooluga. kui piisavat suurt laadimisvoolu ei leia ,ühendad mitu ôige nimipingega elementi rööbiti kokku. Siis sad asja, mis laeb su akusid igal ajal.
http://beta.album.ee/antilaht
Kasutaja avatar
zavi
Postitusi: 46
Liitunud: N Okt 02, 2008 5:19 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas zavi »

Omal on K-rautas müügil olnud mingi LED proze päikese paneel taga aparaadil.Proze ütles üles
ja sõbral jäi paneel vedelema.
Annab ikka oluliselt juurde akude kestvusele. Kui muidu sai paari päevaga aku tühjaks
siis nüüd venitab teine kord nädala ka välja.
Võimalik oleks ka auto või tsikli akut kasutada aga kui koht kus kaamera on autost kaugel siis
on tülikas tassida.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Lugesin ka siis lõpuks selle teema läbi. Ise kasutan ka MMS kaameraid eelmise aasta oktoobri kuust (plingimisega) ning hetkel on 4 kaamerat väljas, mis toimivad ideaalselt. Olgu see siis Scoutguard, Bolygurad või Keepguard-kõik need toimivad normaalselt, tuleb osata lihtsalt seadistada. Pildi suuruse kohta võin öelda niipalju, et need kaamerad teevad pildi automaatselt nii väikseks, et sobib MMS-i saatmiseks. Töökindluse kohapealt võin öelda niipalju, et umbes 25 kaamerast on ühel olnud toiteprobleem. Ülejäänud töötavad kõik.
Iga lõpp on uue algus...
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Kas MMSe saadad üle ZENi Plingi ikka?
Vasta