Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Jah, algusest peale.
Iga lõpp on uue algus...
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Laed iga kuu 5€ peale, et tasuta plingida?
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Põhimõteliselt küll, üks kord ei kandnud 3 kuud raha, aga plingid tulid ikkagi :D Juhul kui keegi veel ei tea, siis nende kaameratega saab 8xAA patareidega või akudega umbes 500 MMS-i saata. Ise kasutan veel 6V 12mh akusid.
Iga lõpp on uue algus...
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Kust sa need 6V lisaakud soetasid? Ma mõtlesin just homme minna Tondile Akukeskusse vaatama.

Puhusin ka enda kaamerale täna peale 6 kuud hääled sisse ja viin paari päeva pärast metsa soolakule paika suurt sarvelist pildistama. 8)
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Just Tondilt ma need ostsingi.
Iga lõpp on uue algus...
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Soolakul kaamera ka kenasti töötab. Juba esimesed pildid sõralistest ka tulnud. Muidugi eriti tore oleks, kui see pling.ee saadaks pildid meilile, aga sellist varianti praegu ei leidnud kahjuks...
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Tundub, et on tulnud välja ka uus 2012.a. mudel! Tõstetud on MP hulka 8 peale ja saatmine käib nüüd nii e-posti kui MMS kaudu. Kas on keegi proovinud ka juba? Elu oleks küll mõnevõrra lihtsam, kui ei peaks seda pling.ee kaarti laadima ja sellega mässama (kontrollimas käima jne) http://www.eranetti.fi/index.php?act=viewProd&productId=231

Siin on ka päris viisakas kaabel välise aku ühendamiseks: http://www.eranetti.fi/index.php?act=viewProd&productId=259 Ega keegi Eestis pole sellist näinud?
loom
Postitusi: 24
Liitunud: E Nov 09, 2009 7:05 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas loom »

Mul ka huvi sellise kaamera vastu, et kui keegi soetamas sarnase hinnaga, võib teada anda. Oleks soovinud ka teada, et kui seade saadab e-mailile pildi/video, kas see läheb üle andmeside?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Mart »

Jah, seda juhet läheb kohe kindlasti vaja. Testime seda kaamerat juba jupimat aega. Isegi korraliku 6V 12 Ah akuga on rekord 5 päeva tööd (10 emaili päevas, kokku 50 emaili ja 600 pilti), siis aku õhtal. Niikuskindlus ka väike probleem,aga vast ei ole kõik praagid.:) Me nii odava hinnaga kohe kindlasti müüma ei hakka, kuna peame tegelema klientide pretensioonidega 2 aastat. Soomlaseid ei lähe eesti mees ju ometi tülitama. (n)
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Mart, kas testid just seda uut 2012.a. mudelit? Siis küll jama, kui aku nii kiiresti tühjaks jookseb. Vanal 550 pidasid patareid ikka nädalaid vastu. Muidugi andmemass pole ka nii suur ja pildid saadetakse ilmselt MMSna väiksema kvaliteediga (alla 100kb). Varsti on nii, et saad metsakaamerat ainult elektriposti külge panna! :lol:
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Mart »

See 5 päeva on isegi juba väga tubli saavutus. :) Aga talv on tulekul, siis jaga see tulemus nii umbes kahega.
Eohippus
Postitusi: 210
Liitunud: N Sept 21, 2006 7:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Eohippus »

Mart kirjutas:Testime seda kaamerat juba jupimat aega. Isegi korraliku 6V 12 Ah akuga on rekord 5 päeva tööd (10 emaili päevas, kokku 50 emaili ja 600 pilti), siis aku õhtal.


Ma ei tea mis akud Teil on, aga minu omad peavad ikka palju rohkem vastu. 8xAA akudega on samad näitajad.
Iga lõpp on uue algus...
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas Mart »

Ei saada MMS-e vaid emaile.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

No siis on huvitav. 8) Kui kunagi müügihind selge, siis pane mulle palun PS.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Korra mõtlesin selle probleemi peale ja mul tekkis küsimus, mis resolutsiooniga need pildid teil seal läbi tulevad? Kardan, et pildid on liialt suured ja seepärast on andmemaht päris korralik, mis koormab jälle akut. Eriti kui veel mobiililevi peaks nõrgem olema ja saatmine näideks üles GRPS või EDGE toimib. MMS eelis oli kindlasti see, et pildid pisikesed (70kb) ja saatmine kiire.

Mart kirjutas:Testime seda kaamerat juba jupimat aega. Isegi korraliku 6V 12 Ah akuga on rekord 5 päeva tööd (10 emaili päevas, kokku 50 emaili ja 600 pilti), siis aku õhtal.(n)
Vasta