Rajakaamera pildi edastus

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
qwerty
Postitusi: 9
Liitunud: P Nov 21, 2010 8:53 pm

Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas qwerty »

Tekkis siis kysimus et millist rajakaamerat soovitate, ning kas pilti oleks võimalik ka kodus arvutis lives vaadata(no otsestriimi), vastuseid oleks kiirelt vaja kuna kaamera plaanis lähiajal ära osta. Kui seda live süsteemi ei saa teostada siis mis oleks parim kaamera teie arvate (mõistliku hinnaga samuti). Mida teie kasutate.Kriitikat ka siis kaamerate kohta oodatud!!!
jants
Postitusi: 43
Liitunud: T Veebr 09, 2010 5:45 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas jants »

Tere.Kui soovid otsetriimi siis siin sulle nr.51992928 nimi Tiit.Ta harib sind selles vallas.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Sellised otsestriimivad rajakaamerad on kindlasti väga kallid ja eeldavad stepsli olemasolu?

Endale on jäänud silma nii ca. 200€ eest pakutav 5MB rajakaamera, mis suudab tehtavaid pilte ka üle mobiilivõrgu MMSi teel mobiili või meili teel arvutisse edastada. On keegi sellist ka proovinud?
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas hendrik »

mrr kirjutas:Sellised otsestriimivad rajakaamerad on kindlasti väga kallid ja eeldavad stepsli olemasolu?

Endale on jäänud silma nii ca. 200€ eest pakutav 5MB rajakaamera, mis suudab tehtavaid pilte ka üle mobiilivõrgu MMSi teel mobiili või meili teel arvutisse edastada. On keegi sellist ka proovinud?


Äkki paned sellise kohta lingi?
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Ikka saab linki, ega ma kade pole. 8)

Seda kaamerat saab Ebayst kätte nii 200€ kandis:
http://www.frankonia.de/405498/271091/productdetail.html?pagingSize=16&sortOption=performance&page=0&query=Wildkamera&displayType=gallery&articleNumber=165602

Tellin ühe ära ja proovin, kuidas ka töötab. Eks siis annan teada. (b)
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas smtasku »

Arvestada tuleb ka sellega, et enamus kaupa tuleb väljapoolt EU-d ja seoses sellega lisatakse kauba Eestisse jõudes otsa käibekas kui kauba väärtus ületab 22 € ja lisaks tollimaks, kui väärtus ületab 150 € (sisse arvestatakse ka saatekulud). Lisaks teenustasu tollideklaratsiooni vormistamise eest.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Mitte tingimata!!! Ma ostsin täna näiteks saka Ebayst 202€ eest just täpselt samasuguse kaamera 8) Saatmine on 20€ aga kuna ma olen homme nagunii ka seal linnas, siis lähen toon parem ise ära, et saaks nädalavahetusel kohe katsetada. (y)
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas gunnar »

smtasku kirjutas:Arvestada tuleb ka sellega, et enamus kaupa tuleb väljapoolt EU-d ja seoses sellega lisatakse kauba Eestisse jõudes otsa käibekas kui kauba väärtus ületab 22 € ja lisaks tollimaks, kui väärtus ületab 150 € (sisse arvestatakse ka saatekulud). Lisaks teenustasu tollideklaratsiooni vormistamise eest.


Euroliidus ei ole siukest asja, kaupade ja teenuste vaba liikumine on selle asja nimi.
Kasutaja avatar
zavi
Postitusi: 46
Liitunud: N Okt 02, 2008 5:19 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas zavi »

Oman ka sellist kaamerat mis suudab MMS ning SMS saata.
Soovitaksin sinna panna ZEN kõnekaardi ning siis teha omale
selgeks kuidas toimib selline asi nagu pling.ee.
Muidu läheb asi suht kulukaks.
Veel on soovituslik lisada päikse patarei. Kuna GSM võrk
kurnab üsna ohtrasti akusid. Mina ilma päikse abita üle
paari päeva hakkama ei saa. Oleneb muidugi ka sellest
kui tihti lubada masinal pilti teha.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Hinnaga 202€ olen mina väga rahul! Ka Frankonias on see kaamera ainult häid arvustusi saanud.

Järgmine oksjon on siin http://www.ebay.de/itm/180722002286?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_8860wt_1396 :wink:
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

zavi kirjutas:Oman ka sellist kaamerat mis suudab MMS ning SMS saata.
Soovitaksin sinna panna ZEN kõnekaardi ning siis teha omale
selgeks kuidas toimib selline asi nagu pling.ee.
Muidu läheb asi suht kulukaks.


No tänapäeval pole vaja sellist "keemiat" enam teha. EMTl on 5€ eest kuus olemas piiramatu andmesidega pakett, millega saab pilte saata niipalju kui jaksad.

Aku kohapealt peab muidugi testima. Kust sa selle päikesepatarei said? Kas see suudab siis piisavalt voolu genereerida, niiet kaamera töötab täitsa ilma laadimata?
Kasutaja avatar
zavi
Postitusi: 46
Liitunud: N Okt 02, 2008 5:19 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas zavi »

Ehk olen ma midagi maha maganud aga mo arust andmeside ja MMS eraldi asjad.
Kuigi MMS edastus käib ka üle andmeside siis selle eest peab vist siiski eraldi maksma.
Päikse patarei laeb vaikselt päeval akudele voolu juurde.
Päris üksi päikse patareiga ei vea välja aga akude laadimisvälp
pikeneb oluliselt. Minul õnnestus ta hankida sõbra käest kellel
oli K-rautast ostetud LED-prože tuksi läinud aga päiksepatarei
toimetas OK.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Saatmise korral on tõesti EMTs MMSi hind 32 eurosenti. Uskumatu, et tänapäeval veel sellise pisikese asja eest nii palju röövitakse... :evil:

Aga no siis tuleb panna meilid jooksma. Nutitelefoni tuleb meil kohe sisse. Meiliga on ka hea see, et saan saata ühele aadressile ja see edastab kohe automaatselt mulle ja ka näiteks teistele jahiparnteritele. Niimoodi saame ühte kaamerat mitmekesi jälgida.
Kasutaja avatar
zavi
Postitusi: 46
Liitunud: N Okt 02, 2008 5:19 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas zavi »

Tegelikult oli küll vist võimalus ka mailile saata. Miks ma seda teed ei läinud ei mäletagi.
Kas ei saanud setinguid korda või oli mõni muu põhjus. Siis vist polnud veel piiramatu
andmemahuga pakette ka. Aga peaks nüüd uues valguses asjad üle vaatama.
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera pildi edastus

Postitus Postitas mrr »

Ma ei saa aru, miks see pult kohe peaks ära kaduma :lol: Sama hästi võiks ju öelda, et BMW on muidu tore auto aga kui vastu seina sõidab, siis...parem osta Niva. Ja no kui ka kaob, siis saab saksast tootjalt-vahendajalt uue tellida http://www.seissiger.eu/12.html

Kas meiliga edastavate piltide resolutsiooni annab juurde kruttida või mitte oskan öelda järgmisel nädalal. :M
Vasta