kylaline;)

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
peedu
Postitusi: 9
Liitunud: K Sept 22, 2010 9:52 pm

kylaline;)

Postitus Postitas peedu »

Prst seda sead mõniaeg söödale lähemale kui 5 meetrit ei tulnud.
Manused
PICT0006.JPG
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: kylaline;)

Postitus Postitas TiitR »

Mis kaamerat omad? Pilt kuidagi tume? Panen võrdluseks mis meil mingi aeg kaamera ette jäi, kusjuures siin oli tegu veel välguga aparaadiga (mis aga lõpuks vargapoisile rohkem meeldima hakkas :? ).
Pilt
peedu
Postitusi: 9
Liitunud: K Sept 22, 2010 9:52 pm

Re: kylaline;)

Postitus Postitas peedu »

bushnell trophy 5Mp,tegelt on viga selles et on tiba kaugel ja jaanuar ikka suht pime kuu.
Kasutaja avatar
artsss
Postitusi: 22
Liitunud: T Veebr 22, 2011 5:05 pm

Re: kylaline;)

Postitus Postitas artsss »

TiitR.
Ehk räägid enda kaamerast lähemalt???
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: kylaline;)

Postitus Postitas TiitR »

artsss kirjutas:TiitR.
Ehk räägid enda kaamerast lähemalt???

Esiteks polnud kaamera minu, vaid jahikaaslase oma. Kuid täitsa tavaline välguga aparaat (Primos mingi nr. :roll: ) oli.
Kasutaja avatar
artsss
Postitusi: 22
Liitunud: T Veebr 22, 2011 5:05 pm

Re: kylaline;)

Postitus Postitas artsss »

Loom pani kohe jooksu kui välk käis ? või on mingi selline mida loom ei erista ?
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: kylaline;)

Postitus Postitas TiitR »

artsss kirjutas:Loom pani kohe jooksu kui välk käis ? või on mingi selline mida loom ei erista ?

Kui sa nüüd uuesti loed, siis selgelt kirjas ju, et tegu tavalise välguga ehk loomale vägagi hästi nähtav.
P.S Ja kus krt mina tean, mida ilves edasi tegi kui välk sähvis...ega ma seal kõrval ei passinud :D ja intervall oli 20sek. peale seadistatud, selle ajaga jõudis ta kindlasti kaadrist välja joosta/kõndida.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: kylaline;)

Postitus Postitas Mart »

TiitR kirjutas:
artsss kirjutas:TiitR.
Ehk räägid enda kaamerast lähemalt???

Esiteks polnud kaamera minu, vaid jahikaaslase oma. Kuid täitsa tavaline välguga aparaat (Primos mingi nr. :roll: ) oli.


Pildi all ju selgelt kirjas,et Stealth Cam'i kaamera, mitte Primos. :wink: Kui uuem välguga kaamera, siis tõenäoliselt http://www.stealthcam.net/HTML/sc_sniper_pro.html selline isend. Millegipärast arvatakse, et tavalise välguga kaamera häirib loomi. Meie kogemus ütleb, et häirib rohkem inimest, kui looma. :) Hirve ehk häirib, ei tea, meil neid pole ja vana kult tahtis ka nädalakese harjumist, teised elukad ei teinud suurt välja. Looduses ju lööb ikka välku, mis tast karta.
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: kylaline;)

Postitus Postitas TiitR »

Mart kirjutas:
TiitR kirjutas:
artsss kirjutas:TiitR.
Ehk räägid enda kaamerast lähemalt???

Esiteks polnud kaamera minu, vaid jahikaaslase oma. Kuid täitsa tavaline välguga aparaat (Primos mingi nr. :roll: ) oli.


Pildi all ju selgelt kirjas,et Stealth Cam'i kaamera, mitte Primos. :wink: Kui uuem välguga kaamera, siis tõenäoliselt http://www.stealthcam.net/HTML/sc_sniper_pro.html selline isend. Millegipärast arvatakse, et tavalise välguga kaamera häirib loomi. Meie kogemus ütleb, et häirib rohkem inimest, kui looma. :) Hirve ehk häirib, ei tea, meil neid pole ja vana kult tahtis ka nädalakese harjumist, teised elukad ei teinud suurt välja. Looduses ju lööb ikka välku, mis tast karta.

Krt, oligi vist jah Stealth (Primoseid oli ka omajagu käibel meil) :oops: Ja Mart, nii popp kaamera meil polnud, pigem selline:
Pilt
Vasta