Rajakaamera teeb tühje pilte

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
Vasta
Mario L
Postitusi: 13
Liitunud: K Aug 01, 2012 6:23 am

Rajakaamera teeb tühje pilte

Postitus Postitas Mario L »

Kas kellegil on kokkupuudet olnud sellise probleemiga, et rajakaamera klõbistab suht palju tühje pilte? Mu enda hallid ajurakud on välja mõelnud sellise versiooni, et äkki on kaamera sensor soojade tuulte suhtes liiga tundlik. Panen korteris kapi külge kinni ja probleemi pole, aga kui metsa viin, siis laksib suht palju ka tühjalt, ja seda just päeval, mitte öösel. Ega mind see ei häirikski, aga kuna tegemist on sellise kaameraga mis saadab pilte mms-ina siis täitsa tühja ka ei tahaks maksta.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Rajakaamera teeb tühje pilte

Postitus Postitas smtasku »

Puuokste ja rohu liikumised panevad kaamera edukalt pilte klõpsima. Mul on kaamera tundlikus kõige väiksema peal kuid tugeva tuulega teeb ikkagi rohkem pilte kui vaja, seda just päeval.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Rajakaamera teeb tühje pilte

Postitus Postitas honkomees »

kas tal nägemisulatuses ei ole mingit oksa, heina vms mis tuule liikuma saab, tööl oli teema videovalvekaameratega, et filmisid tühja, ka näituseks valguse kiire muutuse korral, kui pilvepiiri vari üle muru jooksis ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Mario L
Postitusi: 13
Liitunud: K Aug 01, 2012 6:23 am

Re: Rajakaamera teeb tühje pilte

Postitus Postitas Mario L »

Eks mõned oksad ja veits heina ikka on läheduses( asfaltit ju puka alla maha ei pane) aga probleem on just päeval, mitte öösel. Kuna sensor võtab ikkagi soojuse, mitte liikumise peale, siis kahtlustan ikkagi pigem päikest, varje, tuult jne...
kalur
Postitusi: 427
Liitunud: N Veebr 10, 2011 6:20 pm

Re: Rajakaamera teeb tühje pilte

Postitus Postitas kalur »

Äkki on linnukesed.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Rajakaamera teeb tühje pilte

Postitus Postitas Mart »

Peenem puu võib ka kõikuda, samuti liikuv oks, pikk hein sensori ees aktiveerib kaamera.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Rajakaamera teeb tühje pilte

Postitus Postitas kakuke »

Ise täheldanud, et kaamera ise ei tohi olla sellise peenikese puu küljes, mis tuulega märgatavalt kõigub, siis ka kukub pilte laksima tühja. Aga see on suvine teema ja kui väljas suht palav.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
mrr
Postitusi: 315
Liitunud: P Nov 07, 2010 9:52 pm

Re: Rajakaamera teeb tühje pilte

Postitus Postitas mrr »

Uuri foorumit! Plingi abil mmsid tasuta 8)
Mario L
Postitusi: 13
Liitunud: K Aug 01, 2012 6:23 am

Re: Rajakaamera teeb tühje pilte

Postitus Postitas Mario L »

Sellest olen teadlik, et plingi kaudu ka mingit moodi sai soodsalt saata mms-e. Kuna Tele 2 levi on antud kohas suht halb( kaamera tahab aga telefoni võrreldes suht "pulgad põhjas" levi) siis see varjant ei mulle ei sobi. Hetkel sätitakse ca. 2,5 km kaugusele Elisa masti püsti ja sellega viskab mul levi ka suht põhja ma loodan. Elisal on ka tekkinud mingi pakett kus maksad 5 euri kuus ja saada neid mms-e kasvõi sada tükki päevas. Eks pean kuskilt esindusest läbi minema ja mingi SIM-i sinna sisse viskama. Siis hea nädala sees kodus õlut juua ja Seapilte meilist vaadata, ning reedet oodata:)
Vasta