Otsin sobivat rajakaamerat

Siia postitage paremaid pilte mis on rajakaamerate peale jäänud.
aberukk
Postitusi: 97
Liitunud: P Dets 18, 2011 2:26 pm

Re: Otsin sobivat rajakaamerat

Postitus Postitas aberukk »

Ehk leiad siit midagi:www.stealthcam.net.Kasutan isegi üht sama firma kaamerat.Tõsi küll vnemat tüüpi mida enam letis ei leidu.Aga se on mind juba kauuuuua teeninud.
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Otsin sobivat rajakaamerat

Postitus Postitas Messer »

Siis on smtasku poolt heaks kiidetud Acorn Ltl-5210a piisavalt hea. Endal ka selline.
Vaata ainult, et oleks korralikuma infrapunaga. Öistel piltidel siis sead ka 15m peal tuvastatavad.
Ja odavalt saad selle ikkagi Hiinast tellides :wink:
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Otsin sobivat rajakaamerat

Postitus Postitas sammal.habe »

samas, olen aru saanud, elab ja pildistab Sm Tasku ühel meie kodumaa läänesaarel. kus teatavasti temperatuurid talvel mõnevõrra kõrgemad kui idapoolsemas Eestis.
kuidas mainitud Acornid -20 ja -30 peale vaatavad? mul paar vana moultrie'd vajaks väljavahetamist ja Mao Zedongi järeltulijate pakutavad numbrid näivad atraktiivsed: http://www.aliexpress.com/wholesale?Sea ... 0125004727
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Otsin sobivat rajakaamerat

Postitus Postitas Messer »

Ei tahaks olla Acorni suur kiitja, aga teeb pilte ka -20 juures. Kahjuks ei ole ühtegi näidist alles, kuna arvuti kõvaketas sai just uuendatud ja ei hakanud kogu seda pildilasu säilitama. Ütleme nii, et selle raha eest teeb asja küll ja veel. Aga olen kuulnud ka rahulolematuid arvamusi. Äkki ma pole kvaliteedi osas liialt nõudlik, aga soovitan proovida.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: Otsin sobivat rajakaamerat

Postitus Postitas smtasku »

Mul ka ei ole enam eelmise aasta alguse pilte käepärast, aga 20 kraadise külmaga töötas Acorn metsas ilusti. Ainult metsas piltide vaatamine sellise külmaga ei taha toimida, kuna LCD ekraani jaoks on liiga külm. Ja sellise külmaga kasutage ainult korralikke (Eneloop) akusid, patareid saavad kiiremini otsa.
Hetkel kasutan Suntek HC-300M kaameraid. Vahetus toimus seepärast, et Acorni uutel 5210MG kaameratel ei toiminud Eestis enam SMTP E-maili saatmine. Kui see ei oleks tähtis, siis oleks edasi Acorni kasutaja.
Täna hommikul oli Saares ka kuni 18 kraadi külma. Toimib ka HC-300M sellise temperatuuriga. Akusid tarbib see kaamera natuke rohkem, kuid ei miskit hullu. Praeguse külmaga 4AA Eneloop akut peavad umbes nädala, 8-ga ei ole proovinud, panin lisaks 7,4V liitiumaku. HC-300M-l on öösel välk tugevam, toimib ka üle 10M. Päevased pildid olid samas Acornil ilusamad.

Teiste kaameratega lähemad kokkupuuted puuduvad.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Sleven
Postitusi: 16
Liitunud: E Juul 04, 2011 3:46 pm

Re: Otsin sobivat rajakaamerat

Postitus Postitas Sleven »

Aitäh kõigil abi eest! Acorn Ltl-5210A on tõesti õiget tüüpi aparaat. Rajakaamera soetamine tuleb ajal, kui metsa alla jälgi enam maha ei jää ;)
Messer
Postitusi: 225
Liitunud: T Nov 30, 2010 9:17 pm

Re: Otsin sobivat rajakaamerat

Postitus Postitas Messer »

Saadan värskema öise pildi. Selline see Acorni pimedas pildistamise kvaliteet on. Ei midagi erilist, aga asja ajab ära. Kui lisavalgustus paigaldada, siis saaks tulemuse paremaks.
Manused
Sigudik
Sigudik
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Otsin sobivat rajakaamerat

Postitus Postitas Mart »

Uovision töötab meie kliimas probleemivabalt, ka korralike miinuskraadidega. Pilt siis emaililt väiksemas formaadis. Otsin hiljem teisest arvutist ka täisformaadis pildi. Sinna taha puu juurde on 25m.
Manused
PIC1.JPG
Vasta