PCP õhupüssi valik.

Arutelud ja küsimused-vastused õhkrelvadest.
Vasta
Särts
Postitusi: 1
Liitunud: N Mai 08, 2014 10:46 pm

PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas Särts »

Sirvisin foorumit ja ei saanud vastust mis rahuldaks, et algatan teema uuesti. Silma jäi kaks isendit:
Hatsan BT65 SB
Walther 1250 dominator (40j)

Miks just need...kindlasti hind versus jõudlus. Võistlus püssi ei otsi, sellegi poolest oluline on täpsus (näiteks 50-80m). Kellel kogemusi/eelistus ühe või teise kasuks. Ühesõnaga head ja vead on teretulnud. Ka võrdlused kobedamate PCP-dega, et teada millest ilma jään.

Tänud ette,
frf
Postitusi: 2
Liitunud: T Jaan 07, 2014 12:04 pm

Re: PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas frf »

Ma vaataks hinnatundlikumana pigem CZ S200 (matkatarbed) / Air Arms S200 (field-target pood) poole (tegemist ühe ja sama Tšehhis komplekteeritava relvaga), on teine kerge, kompaktne ja vähemalt paber ütleb, et ka tippklassi rauaga.
Hatsani olen sõrmeotsaga puudutanud, on teine üks suur ja raske jurakas (vist oli törts üle 4 kilo) ja vähemalt minu jaoks oli plast odava moega.
Pyssa
Postitusi: 5
Liitunud: R Mai 27, 2016 9:34 am

Re: PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas Pyssa »

Tõstan teemat. Sooviks soetada pcp relva, mis oleks täpne, võimas ja näeks hea välja. Ise olen täiesti võhik ja ütlen ausalt , et viimati sai lastud 20 aastat tagasi mingist kokkumurtavast 350 kroonisest hiinakast.
Välimuselt sobiks mulle seesama Walther 1250 dominator, aga tundub, et see on otsas ja kas enam üldse toodetaksegi?
Paluks soovitusi pcp relva valikul ütleme hinnaklassis kuni 2000 euri
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Tutvu Field Target-i pakkumistega! Ehk leiad sealt midagi.
Pyssa
Postitusi: 5
Liitunud: R Mai 27, 2016 9:34 am

Re: PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas Pyssa »

Vaatasin field targeti pakkumisi. Võttis silmade eest kirjuks. Silma jäi kohe daystane air wolf- tundub suhteliselt tummine tükk ja välimuselt ka meeldib. Samas kas selline elektroonikat täis relv on ikka mõistlik? Samuti kuuli algkiirus on madalam, kui dominator 1250-l. Jah ma tean, et mida kiiremaks kuuli algkiirus läheb, seda ebatäpsemaks relv muutub, aga netist vaadatud videote põhjal mulle näib, et dominator 1250 laseb piisavalt täpselt. Öelge mulle mõni halb sõna dominator 1250 kohta, hetkel mulle muidu tundub, et hinna ja kvaliteedi suhtelt on see optimaalseim valik.
Hanno
Postitusi: 185
Liitunud: N Sept 08, 2005 4:30 pm

Re: PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas Hanno »

Tere

Seda relva meil veel kodulehel üleval pole, kuid 2 nädala jooksul on kohal.
http://www.umarex.de/en/special-sites/p ... 10.50.html
Soovitan kaaluda. Ka Walther 1250 Dominator on tootmises, kuid see uus Rotex, see on nii ilus.

Parimat

Hanno
kehva tantsijat segavad ka omad munad
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Endal on FX Royale,field targetist.Meeldib 16-teist lasuline salv ja laseb hea moonaga väga täpselt.Kasutan Exact kuule ,neid on mitmes kaalus.Raskematega kuuli algkiirus on kindlasti väiksem (alla helikiiruse) ,aga samas on seda täpsemad. Ei raatsinud omalajal puitlaega osta ,aga kindlasti on puit ilusam.
Pyssa
Postitusi: 5
Liitunud: R Mai 27, 2016 9:34 am

Re: PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas Pyssa »

Vaatasin field-targeti ja jahipauna walter 1250 tehnilisi andmeid. Need ei klapi. Kas seda relva on ka veel mitmeid erinevaid modifikatsioone? Aga jah, halb asi,et dominatoril on plastikust kaba. Olin juba tellimuse sisse andnud, kuid mõtlesin ümber ja tühistasin selle, sest tahan ikka puidust kabaga. See rotax näeb hea välja küll. Kas see relv on aga ka piisavalt võimas?
FX royale- hea, et seda on saada ka puidust kabaga. Eks kaalun ka seda.

Samuti ootaks soovitusi ka optikale.
Pyssa
Postitusi: 5
Liitunud: R Mai 27, 2016 9:34 am

Re: PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas Pyssa »

Ma vist olen 99% kindel, et võtan selle walter rotaxi. Näeb normaalne välja. Kui see 24J võimsust on õige, siis väga palju tagasiminekut võrreldes 1250 dominatoriga ei ole ka.

Nüüs siis ootaks soovitust heale otikale, mis sellisele õhkrelvale sobilik oleks.
sunnitud
Postitusi: 1
Liitunud: E Mär 04, 2013 12:26 pm

Re: PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas sunnitud »

tulevastele põlvedele veel üks valik - gamo coyote. Küti äris oli/on ~330€ ja annab selle lubatud 27J välja ka. 10-lasuline salv. Saab summuti vajadusel otsa keerata.
jahipyss
Postitusi: 97
Liitunud: T Mai 13, 2008 1:37 pm

Re: PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas jahipyss »

:lol:
amcx
Postitusi: 1
Liitunud: E Dets 03, 2012 3:56 pm

Re: PCP õhupüssi valik.

Postitus Postitas amcx »

On seda Gamo Coyote veel sellise hinnaga- 330€ saada? Küti äri oli kõik läbimüünud!
Vasta