Küsimus?

Arutelud ja küsimused-vastused õhkrelvadest.
Vasta
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Küsimus?

Postitus Postitas lellopoiss »

Nii , Tere!
Olen siin uus , niiet võivad tulla mõningad vead :).
Küsimus siis selline , mida te arvate õhkrelvast Norica Dragon?
Mis on selle relva (+) ja (-) - sed ?
Ja miks tehakse õhuka optikaid , mille puhul on nii , et teed paar lasku ja siis paigast ära ?
Optikaks siis ise HUBERTUS 4x20.



Ette tänades!
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: Küsimus?

Postitus Postitas draiwer »

Õhuka kohta ei oska kommida ja optika mis maksab 10-15eur on ka õhukal täielik saast.Lisaks on optikal kaasas need duuralumiiniumist kinnitused mis samuti ei hoia optikat õhukal paigas.Optika ja selle kinnituse kvaliteet on sama tähtsad kui relv ja ka õhuka puhul tuleb nende hind kallim kui relv ise kui tahad kvaliteeti.
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Küsimus?

Postitus Postitas lellopoiss »

Jap nii see paraku on . Aga praegu on mul peal mingi relva optika vene oma nime ei tea sest ää kulund , sõber laenas:). Ja ei lähe paigast ära nagu see Hubertus . Peab vaatama siin kuskilt mingi hea optika , äkki soovitaks keegi , ng kus kohast oleks saada õhuka optikaid?
Snaut
Postitusi: 15
Liitunud: L Okt 02, 2010 11:06 am

Re: Küsimus?

Postitus Postitas Snaut »

Eesti Field-Target lehel paistavad õhupüssi optika tipud müügil olevat. Võibolla on sinu relvale overkill, samas saab seda ju hiljem ümber tõsta paremale relvale. Nikko Stirlingut siit peetakse heaks hinna/kvalitedi mõttes.
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Küsimus?

Postitus Postitas lellopoiss »

Tänud Snaut!
Praegu niipalju et relv laseb hästi ja täpselt ! Hea õhkrelv peaks ytlema , vähemalt minu arvates .
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Küsimus?

Postitus Postitas lellopoiss »

Möned näited , mida te nendest soovitaksite :)
1) http://jahipaun.ee/?leht=3&mod=epood&ka ... 152&tyyp=3
2) http://jahipaun.ee/?leht=3&mod=epood&ka ... 178&tyyp=3
3) http://www.field-target.ee/?section=et/ ... ems&id=199

Vöite ka muud soovitada ja hind jääks ehk 100€ piiri . :D
Ja peab neid kinnitusi ka vaatama ?
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: Küsimus?

Postitus Postitas kirp »

kolmas, teisega pole midagi teha.
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Küsimus?

Postitus Postitas lellopoiss »

Selge , tänud :wink:
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Küsimus?

Postitus Postitas lellopoiss »

Nii , mul on tekkinud 2 küsimust vahepeal.

Kas seal päästiku juures sellel plastmassist kumeral asjal ( no vabandust ma ei tea selle täpset nimetust :oops: ) käib mölemal otsal kruvi , et kaba pool on mul kruvi sees aga eespool pole , kas seal peab ka olema vöi seal ei käigi ?
Kasutaja avatar
nugise püüdja
Postitusi: 66
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:36 pm

Re: Küsimus?

Postitus Postitas nugise püüdja »

Selle asja nimi on päästiku kaitse, kui sul seal kruvi pole siis peaks päästiku kaitsme torupoolne ots liikuma. Kuid see võib olla ka mingi muu kruvi auk, parem oleks pildi pealt vaadata.
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Küsimus?

Postitus Postitas lellopoiss »

Hehe :D , seda ma arvasin ,et see on päästikukaitse, aga ei julgend kirjutada vot. Seal jh pole kruvi , aga nagu tundus ,et kruvivint on , jah liigub see küll . Homme lisan siia pildi sellest , ja teine küsimus oli , et kas tollel relval ka päästikut reguleerida saab ? :M
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Küsimus?

Postitus Postitas lellopoiss »

Tere ka üle pika aja! Vabandan, et selle "homme pildi lisamine" natuke pikale venis :lol:
Aga siin see on , toru on vasakul ja kaba paremal. Kas seal ei peagi kruvi olema ? See mingi õhuvõtu auk ?vms :?: :M
Manused
IMG_4831.JPG
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: Küsimus?

Postitus Postitas puugi »

Tundub,et kruvi on uitama läinud. :lol:
lellopoiss
Postitusi: 90
Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm

Re: Küsimus?

Postitus Postitas lellopoiss »

Ei tea kas uitama läinud, kuna uurisin seda lähemalt ja minu silm kruvi keeret seal ei märkanud.Ja siis kui laed relva, ehk murrad toru pooleks, peaks kaitseriiv automaatselt peale minema.Juhtub harva kui ise automaatselt peale läheb , ma pean päästikukaitse esimest poolt käega kinni hoidma laadimise ajal, et kaitseriiv peale läheks, kui ei hoia siis päästikukaitsme esimene pool tuleb kaba seest nagu välja natuke ja riiv peale ei lähe. :M
Vasta