Login    
    Registreeri KKK  •  Otsi    

Kõik on UTC + 2 tundi


Ava uus teema Vasta teemasse  [ 8 postitusi ] 
Autor Sõnum
 Postituse pealkiri: Diaboolid
PostitusPostitatud: E Okt 22, 2012 10:59 pm 
Offline

Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm
Postitusi: 90
Tere! :D

Tekkis siin kuulide valiku suhtes küsimus :)

Nimelt leheküljelt

http://shop.field-target.ee/pellets/caliber-4.5

plaan tellida mõned karbid diaboole , kui seal karpidelt lähemalt uurida siis on osadel peal 16j
ja osadel 25j .Kummad sobivad minu õhkrelvale(Norica Dragon 4.5mm 305m/s 22.3j (jaulide info pärineb googlest, kuna ise ei oska seda arvutada) ).
Hetkel on mul kasutusel H&N Silver Point ja täpsus ning distants on nendega üsnagi hea :) .

Kas ma saan õigesti aru, et kui soetan neid 16j kuule siis on minu Norica nende jaoks liiga võimas ja kuul kaotab täpsuse? :M


 Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: Diaboolid
PostitusPostitatud: R Nov 02, 2012 6:29 pm 
Offline

Liitunud: K Okt 31, 2012 7:20 pm
Postitusi: 6
Tere,
16 J kirjaga diaboolid on kergemad (alla 0,6 grammi) ja 25 J on reeglina raskemad (üle 0,6 g).
Sinu Norica'le kõlbavad mõlemad, kuid mina eelistaks kergemaid.Õige diabooli leidmine on katsetamise värk.Kergemad lendavad kiiremini ja trajektoor on sirgem.Veel on diabooli iseloomustuses kirjas, millisele distantsile antud diabool on mõeldud, kas kuni 25 m või kuni 50 m või hoopis 10 m.See on palju olulisem, kui 16 J või 25 J.


 Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: Diaboolid
PostitusPostitatud: R Nov 02, 2012 11:21 pm 
Offline

Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm
Postitusi: 90
Tänud , et viitsisid vastata! Nüüd saan aru küll , mis seal kirjas on :D , hetkel on h&n baracudad 25j kuulid hüppavad siia sinna, aga samas h&n silver point 25j on üsnagi täpsed, vaid mõni üksiks jookseb eemale. :)


 Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: Diaboolid
PostitusPostitatud: P Dets 30, 2012 2:47 pm 
Offline

Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm
Postitusi: 90
Diaboolid sain nüüd õiged välja valitud, osutusid nendeks siiski need baracudad, hollow point, need crow magnumid ei sobinud kohe mitte ja lendasid kohe väga laiali. Ei tea miks ei saanud baracudadega kohe algul täpset tulemust :M .
Sai selle täpsuse korda aga oh imet, norical on nüüd jöud väga otsas, ennem lasi ta ikka 1.5cm lauast peaaegu läbi aga nüüd ei lähe enam isegi vineeri sisse, kust kuul ennem vabalt läbi lendas....ise arvan et vedru on läbi kuna tundub laadides liiga kerge, kas siis seal kuskil midagi natuke puruks läinud või vedru ära väsinud.


 Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: Diaboolid
PostitusPostitatud: E Jaan 07, 2013 11:11 pm 
Offline

Liitunud: N Juuli 12, 2007 8:51 pm
Postitusi: 18
Asukoht: Tallinn; Võrumaa
Vedru, ühtlasi koos sellega ka manseti ja muud tihendid peaks üsna lihtsalt ära vahetada saama. Esmalt silinder üle vaadata sest kui tööpind on kraave täis siis pole suurt midagi enam teha.


 Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: Diaboolid
PostitusPostitatud: L Jaan 12, 2013 7:44 pm 
Offline

Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm
Postitusi: 90
Tereee ! :D Tegin oma noricale tuning seti peale :D
Nurgas seisis mo esimene vedrukas(hiinakas millel üsna varakult läks päästik) ja olles norical vedru ära võtnud, mis oli nagu kreeka e :D mõtlesin et paneks naljapärast hiinaka oma sisse :D mõõtsin pikkust, hiinaka oma oli vb mingi tiba tiba lühem panin paar seibi alla ja kui kokku sai läksin tegin paar lasku.
Üllatavalt hea tulemus:D vineeri läbistas kui tea mille tehes suurema augu kui noricaga tegi :D ja torust lastes lendas ka leek välja :D nagu tulirelval :D


 Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: Diaboolid
PostitusPostitatud: L Jaan 12, 2013 8:06 pm 
Offline

Liitunud: P Märts 06, 2011 8:25 am
Postitusi: 1360
Asukoht: Soo serval.
Kas hiinaka päästik annab kuulile suurema kiiruse ja paneb õhupüssi tuld purskama?


 Profiil  
 Postituse pealkiri: Re: Diaboolid
PostitusPostitatud: L Jaan 12, 2013 9:33 pm 
Offline

Liitunud: L Okt 01, 2011 9:56 pm
Postitusi: 90
Kes ütles, et ma hiinaka päästiku panin ? Vedru ikka.... tuld jh kuna relvaõli sai kuskile natuke pandud.


 Profiil  
Näita postitusi eelmisest külastusest:  Sorteeri  
Ava uus teema Vasta teemasse  [ 8 postitusi ] 

Kõik on UTC + 2 tundi


Kes on foorumis

Foorumis on hetkel kasutajad: Ei ole registreerinud kasutajaid ja 1 külaline


Sa ei või postitada uusi teemasi selles foorumis
Sa ei või vastata selle foorumi teemades
Sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
Sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
Sa ei või postitada manuseid selles foorumis

Otsi:
phpBB skin modifed by: Mart
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group