Võimas tsiviilkäibes olev õhukas?

Arutelud ja küsimused-vastused õhkrelvadest.
Vasta
shott
Postitusi: 1
Liitunud: K Aug 14, 2013 11:59 am

Võimas tsiviilkäibes olev õhukas?

Postitus Postitas shott »

On mõte soetada võimalikult võimsa kineetilise energiaga ning täpne õhkrelv, mille jaoks poleks luba vaja.

Nagu ma aru olen saanud, siis piir jookseb .177 kaliibriga õhukatel, kui on võimsamaid, palun informeerige mind :)

Ideaalis tahaks saada mitmelasulist, mitte murtavat ja ühelasulist, aga kuna eelarve on väike, olen nõus ka ühelasulisega.

Eelarve on kuni 200 eur, mõni eur siia, mõni sinna(kui tuleb superpakkumine, on mõeldav kuni 100 eur juurde panna). Kuid mida odavam, seda parem.
PCP-d peaks olema tugevad , kuid sellise eelarvega vist ei leia sellist?

Ise lugesin, et soovitati crosman quest 1000X- et, kuid seda ei ole veel leidnud kusagilt.

Leidsin veel Crosman optimuse ja phantomi, kuid äkki on võimsamaid ja paremaid?

Et ei tuleks ennetavaid küsimusi ütlen ära miks just võimast tahan- minu arvates ei ole mõtet osta lahjat asja, kuna soovin lasta erinevaid objekte, aeg-ajalt ka lihtsalt relva proovile panna ja midagi purustada, enamjaolt siiski märki laskmiseks. Samuti tahan ma laskma hakata nii kaugelt kui ka lühikeselt distantsilt.

Soovitage palun parimat asja selle raha eest?
Kasutaja avatar
Kristjannn
Postitusi: 106
Liitunud: P Apr 26, 2009 7:26 am

Re: Võimas tsiviilkäibes olev õhukas?

Postitus Postitas Kristjannn »

No kui eelarve on 200 euri, siis selle eest ei saa küll suurt miskit, mis Sinu ootustele, lootustele vastaks. Tee parem relvaluba ja osta siis juba 22LR.
Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Võimas tsiviilkäibes olev õhukas?

Postitus Postitas Välek »

200 euri eest võid kasutatud õhupüssi leida, mis korralikuma kvaliteediga. Näe, kätis 17 hmr padrunid ka saadaval, kui midagi peenikest just hing ihkab. Eestist leiad püssi, kui loa teed ja eelarvele paarsada juurde paned.http://www.huberts.lv/lv/katalogs/shop/ ... -xtp-1-3g/ See kaliiber annab igatepidi võimsa õhupüssi välja. :wink: Tõmbad otsesihtimisega kordades kaugemale, kui võimsa õhukaga :lol:
täpnelaskur
Postitusi: 1
Liitunud: L Aug 31, 2013 10:55 am

Re: Võimas tsiviilkäibes olev õhukas?

Postitus Postitas täpnelaskur »

Soovitaks kindlasti Hatsan mod 125 . Võimas, täpne ja kvaliteet ka täitsa hea. Kuuli alkiiruseks lubab tootja 380 m/s mis on täitsa reaalne . h&n ftt 0,56g laseb juba ülehelikiiruse. Sellise võimsuse ja hinna suhtaga teist relva sa naljalt ei leia.
http://www.matkatarbed.ee/oc/index.php? ... ct_id=2736
jahipyss
Postitusi: 97
Liitunud: T Mai 13, 2008 1:37 pm

Re: Võimas tsiviilkäibes olev õhukas?

Postitus Postitas jahipyss »

:lol:
Viimati muutis jahipyss, K Okt 19, 2016 10:00 pm, muudetud 1 kord kokku.
camohunt
Postitusi: 1
Liitunud: R Apr 04, 2014 9:26 am

Re: Võimas tsiviilkäibes olev õhukas?

Postitus Postitas camohunt »

Pakkuda oleks Norica Spider GRS 330m/s koos optikaga kui peaks huvi olema! Püss on suhteliselt uus ! Laske tehtud 300 - 400 vahel. Kaasas ka optika koos kinnitusega. Püss koos optikaga uuena 400.- ja hetke hind oleks 340.-
Vasta