Kõrimikrofoni kasutamine

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
Vasta
Urood
Postitusi: 1
Liitunud: T Sept 29, 2015 8:00 pm

Kõrimikrofoni kasutamine

Postitus Postitas Urood »

Kõrimikrofoni kasutamine kütiliinil

On kellegil kogemusi?
Tänud vastajatele
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: Kõrimikrofoni kasutamine

Postitus Postitas tireb »

Tuleb päris kõvasti kaela ümber kinni tõmmata või rääkimise aegu vastu kõri suruda.
Mulle sobis rohkem see surumise variant, sest ei meeldi kui pidevalt miski kõri pigistab
arvo
Postitusi: 15
Liitunud: T Juul 27, 2004 3:36 pm

Re: Kõrimikrofoni kasutamine

Postitus Postitas arvo »

Tere.
Olen aeg-ajalt kasutanud.Päris mugav,aga pika päeva korral parajalt väsitav kaelale.Teiste jaamades on kuuldavus muidu ok,kõlab pisut roboti moodi.Sosistama peab ka veidi kõvemini.Enamasti eelistan küll kraemikrit ja akustilist toru.Kui mingil põhjusel seadmest ilma jääksin,siis uut hankima ei hakkaks.Samas ei laida ka soovi kõike ise proovida.Aliexpressist saaks kümpiga ja kahe kuu pärast võid juba proovida
Kasutaja avatar
Preester
Postitusi: 112
Liitunud: R Okt 24, 2014 10:37 pm

Re: Kõrimikrofoni kasutamine

Postitus Postitas Preester »

Kõrimikrofoni olen kasutanud aastaid tagasi mitte küll jahil aga kaitseväes metsas õppustel. Üks häda, mis kõrimikrofoniga kaasnes oli see, kui külmal ajal tahtsid salli kaela panna. Siis jäi kõrimikker omakorda veel salli alla peitu ja saatesse minev hääl muutus veidramaks. Loogikat küll ei ole, kuna peaks ju hääle kõri kaudu võtma aga noh, praktika oli selline. Lisaks muidugi eelpool öeldu, et kogu aeg on miski asi sul ümber kaela, nagu rihm koeral kaelas.
Ise kasutan jahil sellist hands-freed http://www.409shop.com/409shop_product.php?id=106902 .
Mikri lüliti käib krepsuga ümber sõrme, mikker on kõrvaklapi küljes ning vardaga suu juures ja käed on ilusti vabad. Ei pea rääkimiseks vehklema kätega ja mikrit/lülitit otsima.
Eks sellega ole ka nii, et kuidas keegi harjub. Mulle sobib minu variant ideaalselt.
лошадь, трубку и жену, я не дам никому!
Vasta