jahiriietus

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

jahiriietus

Postitus Postitas laurits »

Keegi ka swedteam riideid kasutab kuidas on...?
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

swedteam riided

Postitus Postitas Patterdale »

Minul on plaan sealt just tellida naisteriided gore-tex materjalist.Olen ka püksid sealt tellinud,ning arvan ,et kvaliteet ja hind on paigas.Soovitan teistelegi.
Dog and man are truely partners in the hunt.
kollnomm
Postitusi: 27
Liitunud: T Aug 23, 2005 10:12 pm

Postitus Postitas kollnomm »

Swedteami ja palju muud huvitavat kaupa on Tallinnas kino Kosmose vastas Kompassi poes .Foorumis on sellest poest juttu ka olnud.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Teema pikalt puutumata olnud aga kisuks üles.

On äkki nüüd Swedteami toodete kasutajaid juurde tekkinud? Huvitaks igasugune info riiete kvaliteedi ja vastupidavuse osas. Hea oleks teada, kuidas swedteami alternatiiv covertex toimib nt võrreldes gore-texiga?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Eelmisel sügisel ostsin Timber Exklusiv jope ja püksid. Siiani olen väga rahul. Olen komplekti juba kordi masinas pesnud ja kõik OK. Riie veel kulumise märke ei ilmuta ega pole oma omadusi kaotanud. Teisi materjale peale Gore-Tex ei vaataks, kuna tegemist on ikkagi odavamate alternatiividega.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Külaline kirjutas:Eelmisel sügisel ostsin Timber Exklusiv jope ja püksid. Siiani olen väga rahul. Olen komplekti juba kordi masinas pesnud ja kõik OK. Riie veel kulumise märke ei ilmuta ega pole oma omadusi kaotanud. Teisi materjale peale Gore-Tex ei vaataks, kuna tegemist on ikkagi odavamate alternatiividega.


Kas määravaks sai just see, et gore-tex on kallim või see, et tunduvalt parem kui covertex? Seda ma tean omast kogemusest, et õige gore on suurepärane asi. Huvitaks see, kas covertex on palju halvem kui gore-tex, nii jahtijakti airtexi mõõtu või parem/halvem asi või siis kuskile vahepeale?
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kas määravaks sai just see, et gore-tex on kallim või see, et tunduvalt parem kui covertex? Seda ma tean omast kogemusest, et õige gore on suurepärane asi. Huvitaks see, kas covertex on palju halvem kui gore-tex, nii jahtijakti airtexi mõõtu või parem/halvem asi või siis kuskile vahepeale?


No vene uusrikka haigust ei põe (loll sa selle lipsu 700 doljaga ostsid kui nurga taga müüdi 1500 ga ...;-)).
Määravaks sai just materjal ja ka tegumood. Kõik need teised Tex-id ( Air-Tex, WindTex jne jne) olen spordirõivastel ära proovinud ja ikka ringiga ning mitte odava koolirahaga CorTexi-ni välja jõudnud. Kunagi sai ostetud xxxxTex-ist jahipüksid, ning see ei olnud hea ost. Sama saatus oli kalli tootja, mitte odava ilma CoreTexita jopega. Põhjus miks vahetasin oli just see, et kord higistasid nii, et vesi voolas ja siis oli jälle külm. Tavalistelt tekkis viimane tunne just peale liikumist kuhugi seisma jäädes (olin ju liikudes higistanud ning siis hakkas märja nahaga seistes külm). Siis saigi otsustatud maksimaalse kasuks. Peale väikest luuret selgus, et MINU jaoks parim hinna ja kvaliteedi suhe oli SwedTeam-il. Lisaks oli SwedTeamil normaalne lõige, milline ei eeldanud 185 cm -ri pikkuse juures 175 cm -rist ümbermõõtu ;-).
Ilmselt lähen soetan sealt veel Dakota ülikonna (vist oli see mudel, ilma voodrita - sobiv kevad/suvi/sügis jahiks).
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Külaline kirjutas:...Lisaks oli SwedTeamil normaalne lõige, milline ei eeldanud 185 cm -ri pikkuse juures 175 cm -rist ümbermõõtu ;-).
...

oot-oot, nüüd ei saand aru, vastupidi ! Mu arust on kõigil tänapäeva riietel see viga, et numbril ei ole kasvuvariante. Oma arust olen üsna keskmiste gabariitidega kasv 180, kaal 95, rinnamõõt 108, krae 44 ja kui tahad riiet siis normaalselt ümber kere istuv lohiseb pikkuse poolest mööda maad ja samaskraest ei lähe kinni, st et tehtud vähemalt 195 cm kõrendile vöömõõduga ca 80 cm - sellised on ainult teismelised!!!
Vene nr 58 III kasv - ei tehta sellist!!!
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

honkomees kirjutas:Vene nr 58 III kasv - ei tehta sellist!!!


Selliselt võid ainult kaubamajast ülikonda osta, muud rõivatootjad kirjutavad sulle ette, millised sinu mõõdud olema peavad. :lol:
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

oot-oot, nüüd ei saand aru, vastupidi ! Mu arust on kõigil tänapäeva riietel see viga, et numbril ei ole kasvuvariante. Oma arust olen üsna keskmiste gabariitidega kasv 180, kaal 95, rinnamõõt 108, krae 44 ja kui tahad riiet siis normaalselt ümber kere istuv lohiseb pikkuse poolest mööda maad ja samaskraest ei lähe kinni, st et tehtud vähemalt 195 cm kõrendile vöömõõduga ca 80 cm - sellised on ainult teismelised!!!
Vene nr 58 III kasv - ei tehta sellist!!!

Minul on jälle teistpidi mure- pikkus 185, kael 41, rinnaümbermõõt 113 ning
kaal 87. Tavaliselt on püksid nr väiksemad.
Kõik jahipoed (Tallinnas)kus käisin eeldasid, et 185 cm kasvu juures olen vähemalt 115 kg ....
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Külaline kirjutas:...
Kõik jahipoed (Tallinnas)kus käisin eeldasid, et 185 cm kasvu juures olen vähemalt 115 kg ....

No, aga vaata kas või iga aastasel jahimeeste kokkutulekul seda rahvapilti. Keskmine jahimees (vähemalt kokkutuleku pildi järgi) ongi 100 + kg, sõltumata pikkusest. :D
Selles suhtes on enda järgi lastud teha riided parimad. Kui saladus pole, siis kust kohast soetasid Timber Exklusiv jope ja püksid, ning palju võrra vaesemaks jäid?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

... Kui saladus pole, siis kust kohast soetasid Timber Exklusiv jope ja püksid, ning palju võrra vaesemaks jäid?


Ei ole saladus, pigem kiidaks müüjat hea teenuse ning toote eest.
Koduleht siin: http://www.matkatarbed.ee/
Kauplus asub siin:
MS Auto OÜ Kauplus Kompass
Pärnu mnt 48 Tallinn

NB! Aga kõik see info on Swedteami kodulehel olemas ;-)

Vaesemaks ei jäänudki (vaesemaks jäädakse enamikes kõrtsides ja kasiinodes, kuna sealt saadud elamused ei kaalu üles sinna maetud raha), ilmselt lunastasin neilt kogu kraami (peale jope võtsin veel WindStoperig kampsuni, kapuutsi jopele, püksirihma ja veel mingeid väiksemaid esemeid) alla 2007 III kvartali keskmise bruttoplaga e. alla viiekohalise arvu. Täpne summa jäägu ikka kaupmehe ja ostja vahele ;-).
Kasutaja avatar
valdo
Postitusi: 157
Liitunud: N Mai 04, 2006 4:44 pm

Re: jahiriietus

Postitus Postitas valdo »

Vahepeal on mõni aasta mööda läinud viimasest postitusest ning tundub, et Swedteami kaubamärgi riietust on jahimeeste seljas rohkem märgata. Kuidas kasjutajate arvamused on?
On selle kaubamärgi toodang proovimist väärt või võiks vaadata miskit paremat? Ise plaanin siin kulunud JahtiJakti riideid ringi hakata vahetama ning silma on jäänud Swedteami Fjellheimeni ja Tinnsjö variandid.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: jahiriietus

Postitus Postitas smtasku »

Tinnsjö jope seljas käind 2 aastat, püksid 1 aasta. Ei oska nagu miskit halba öelda. Katki on läinud ainult jope riputustripp ja pükstel andis ülemise küljetasku õmblus natukse järgi. Naha on riided vihmaga ilusti kuivaks jätnud, ajus muidugi võtab vahest naha märjaks aga ega suurt higistamist ei suuda ükski riietus ära aurutada. Riie ei kahise, takjad vahest hakkavad külge. Soojemaks ajaks oleks soovitav mingi muu seeria, näiteks Fjellheimen'i poole vaadata. Tinnsjö rohkem sügise- ja talveriietus.
Seega oma kogemuste varal julgen SwedTeam'i soovitada.
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: jahiriietus

Postitus Postitas honkomees »

smtasku kirjutas:.... Ei oska nagu miskit halba öelda. Katki on läinud ainult jope riputustripp ja pükstel andis ülemise küljetasku õmblus natukse järgi. ...

No krt 2 aasta kohta on seda sajakordselt palju halba, saaks aru kui see loetlelu oleks nii 6-7 aastaste riiete kohta. Sama loetelu saan ka 3 aasta jooksul oma odavate JahtiJakti riiete kohta, aga vene kroonu laigulised pole tosina aasta jooksul ühestki õmblusest järgi andnud, ainult hirmsalt ära pleekind (rohelise asemel juba sihuke kõrbevariant :wink: ) ja võsaga veidi karvaseks kraabitud.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Vasta