relvakapp

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

relvakapp

Postitus Postitas metsamees »

oskate soovitada kus kohast korralik relvakapp soetada, kuni 8 relvale.
hea hinna ja kvaliteedi suhe.
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Mul ühel tuttaval koolis Vene ajast jäänud relvahoidla kapid, tahtis mulle pähe määrida, et vii ära. Need on jube suured, vist 1,8m kõrged ja ka laiad. Ütles, et vii ära kui tahad aga mul pole selliseid jurakaid küll vaja. Selliste jaoks peab lausa eraldi relvaruum olema.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Mõistliku summa eest oleksin isegi valmis sellise ostma.
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

Postitus Postitas metsamees »

sain deerhunterist kapi kätte, seal pakutavast relvakapist 4-le relvale optikaga vintrelv küll sisse ei mahu. Ise just sain sellise,kuigi tellisin kapi 5.le relvale(poes pandi pange), mis on tunduvalt suurem, ja mahuvad kenasti sisse ära..
teistele teadmiseks siis
gloss
Postitusi: 110
Liitunud: E Dets 06, 2004 8:34 pm

Postitus Postitas gloss »

ons seal eraldi kaks eraldi lukustatavat kambrit. üks püssirohule ja teine laskemoonale ja sütikutele.
lugesin siin üle pika aja seadust ja oli see nõue paras üllatus, ei mäleta küll et enne nii oleks olnud, meil enamustel ainult üks eraldi kamber ja ei midagi.
samas võib ju ka öelda konstaabli-onule et polegi plaanis püssirohtu soetada
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Normaalsetel seadusetegijatel, neil kes ka ise kordki relva käes on hoidnud, tulevad asjad paremini välja. Kui nõutakse varsti lubatava 4kg rohu hoidmist hirmheas umbses relvakapis, siis sisuliselt hoitakse kodus väikest lennukipommi. Kui nüüd tulekahju peaks ootamatult majapidamist külastama, siis saab nalja. Tuletõrjuja võib võrdlemisi kõrgele ja kaugele lennata. Relvakultuursetes riikides selline lollus nõutud ei ole, võib tavalises lukustatud kapis hoida. Seal põleks see susinal ära ja lool lõpp. ``POMMIMEES`` igasse kodusse!
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

Postitus Postitas metsamees »

gloss kirjutas:ons seal eraldi kaks eraldi lukustatavat kambrit. üks püssirohule ja teine laskemoonale ja sütikutele.
lugesin siin üle pika aja seadust ja oli see nõue paras üllatus, ei mäleta küll et enne nii oleks olnud, meil enamustel ainult üks eraldi kamber ja ei midagi.
samas võib ju ka öelda konstaabli-onule et polegi plaanis püssirohtu soetada

selles samuti üks eraldi kamber jah, ja see pole ka mitte suur.
minu laskemoon ei mahu sinna kuidagi moodi ära .
Kasutaja avatar
Istuv Sõnn
Postitusi: 61
Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:04 pm

Postitus Postitas Istuv Sõnn »

on kellelgi teha pakkumisi 2-3 relva mahutavale relvakapile?
reigo.alas@mail.ee
Männikäbi
Postitusi: 100
Liitunud: T Dets 03, 2013 9:19 pm

Re: relvakapp

Postitus Postitas Männikäbi »

Kas keegi teab kust korraliku relvakapi saaks soetada, või on kellelgi endal teine ülearu?
Jaht koerata on nagu tummfilm.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: relvakapp

Postitus Postitas andrus »

jahismurf
weltmaster
Postitusi: 47
Liitunud: R Nov 08, 2013 8:13 pm

Re: relvakapp

Postitus Postitas weltmaster »

sai ka sealt ostetud...tõid kokkuleppel linnagi
barma
Postitusi: 13
Liitunud: P Apr 14, 2013 8:41 pm

Re: relvakapp

Postitus Postitas barma »

Tahtsin ka just sama kappi kiita. Kvaliteetne ja kena ning koodlukk on ikka väga mugav kasutada, pole muret et võtmed kuskile laokile jäävad.
achtung
Postitusi: 102
Liitunud: E Okt 19, 2009 7:31 am

Re: relvakapp

Postitus Postitas achtung »

Minul kasutuses vanglatööstuse toodang ja väga korralik asi. Soetatud sai see Jahikauba OÜ poest Piiteri mnt-lt aga nüüdseks seda seal pole. Soovi korral oleks saanud tellida ka enda mõõtude ja soovide järgi.
erkil
Postitusi: 4
Liitunud: T Juul 21, 2015 2:58 pm

Re: relvakapp

Postitus Postitas erkil »

Relvakapi jutu jätkuks: Kus hoiate püssirohtu?

Seadusandja ütleb, et: "Relvakapis peab olema vähemalt kaks eraldi lukustatavat laegast, millest üks on ettenähtud laskemoona ja sütikute ning teine püssirohu hoidmiseks."

Täna käis härra politseinik relvahoidmistingimusi kontrollimas ning minu küsimuse peale, kas ma juba ülal viidatud remont.ee-st pärit ühe laekaga kapis võin korraga püssirohtu ja moona hoida või pean teise kapi kõrvale ostma/välja vahetama kahe laekaga kapi vastu, siis veidi kõhklev vastus oli, et "Ei ole teist kappi vaja, sobib see ka, kui kappi lukustatav lisalaegas panna. Peaasi, et ei oleks kõrvalistele isikutele kättesaadavas kohas".

Kui nüüd siit edasi mõelda, et tollele lisalaekale ju peale lukustatavuse ning asukoha (relvakapis)
mingeid nõudmisi otseselt pole ette antud, siis kas ma võin kaubandusest valida suvalisest materjalist suvalise lukuga laeka, tõsta selle relvakappi ning püssirohu hoiustamise tingimused ongi täidetud?
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: relvakapp

Postitus Postitas sammal.habe »

mul oli kunagi relvakapis olev padrunilaegas tehtud nato standardi padrunikastist. väike tabalukk ees. konstaabel jäi rahule.
Vasta