Haavikuemanda hädakisa

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Haavikuemanda hädakisa

Postitus Postitas baddmann »

Ega selle jänese hädakisa vile kohta mingit helinäidist olemas ei ole või tekitada saa ?

BM
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Mul kohe "äriline"ettepanek Mardile (äkki saan % endale kaubelda :lol: ). Võta ühisjahile neid peotäis kaasa ja katsetad kohe praktiliselt ära. Kui vilega reps välja ei tule, siis koertega ajusse :twisted: . Kui asi toimib, siis usun, et paljud lahkuvad ühisjahilt juba koos vilega... :oops:
ikka lõbusalt
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

haavikuemanda hädakisa

Postitus Postitas jorr »

Ja need vaesed pettasaanud repsid...
noorus on ilus aeg
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Aivari ettepanek on asjalik. Mul on endal mingi väga ammune veneaegne plastvidin olemas, aga ma **** ei tea mis asi ta on. Et kas on jänku hädakisa või ei ole. Seepärast oleks hea, kui kuuleks enne, mis häält teeb ja siis teaks, kas on sama ja kas on vaja tellida või on juba olemas.

BM
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Aivari ettepanek on tõesti väga hea, aga enne peibutama asumist oleks väga hea teisele poole metsa välja panna nii igaks juhuks kütiliin, et mine sa hullu tea. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Siin ei aita muud ,kui tuleb mõni nuaga ära pista! Kui juba seale julgevad mehed noaga kallale minna ,asi siis see jänes.....! Küllap siis saab ka hädakisa kuulda :D
Kivi kotti!
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

http://www.huntingfootage.com/showphoto.php?photo=2170&cat=533
Kelle kastil kõlarid taga, peaks saama mingi ettekujutuse asjast. Loodan, et olen õigel teel.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Haavikuemanda kisa

Postitus Postitas jorr »

See hääl nüüd meie jänese oma küll päriselt pole.Meie omal kõrgem toon ja rohkem kärisev heli.Aga jänesejahil käid,kas siis keegi haavatud jänest pole kätte saanud?Vene ajal õpetati isegi haavatud jänese kiiret surmamist käega ja tavaliselt enne lööki see kisa käis.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Haavikuemanda kisa

Postitus Postitas hendrik »

jorr kirjutas:Vene ajal õpetati isegi haavatud jänese kiiret surmamist käega ja tavaliselt enne lööki see kisa käis.


Täitsa huviga küsiksin, mismoodi see käis siis, see õpetatud käega surmamine? Mingi noore Bruce Lee tüüpi löök või mingi peenem massöörinõks?
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

haavikuemanda hädakisa

Postitus Postitas jorr »

On selline raamat,"Jahieetika küsimusi",välja antud Tallinnas 1967a.Soovitan lugeda, kui minu jutt arusaamatuks jääb.Kuigi Vene aegne kirjandus aga lugeda kõlbab kindlasti ka praegu.Minu jahimeheks hakkamise ajal oli tarvilik raamat.Olen ise sellist surmamisviisi ka kasutanud, nagu seal kirjas ja toimib hästi.
noorus on ilus aeg
LauriV
Postitusi: 50
Liitunud: K Veebr 08, 2006 10:19 pm

Postitus Postitas LauriV »

käega surmamine käib nii et võtad jänese kärvadest kinni, seljaga endaa poole ja siis tuleb tugev löök rusikaga kuklasse või kaela....
nii rääkis hr A.Lillemäe
Kasutaja avatar
Oxoma
Postitusi: 129
Liitunud: R Dets 30, 2005 9:04 pm

Postitus Postitas Oxoma »

Mul kodujänesed puuris. Ükskord oli puuri uks lahti ununenud ning jänes välja hüpanud ning äkki kuulsin hirmsat kummalist karjumist! Selgus, et mu taks oli jänest puremas :lol: Oli eriline lapse kisa moodi tõesti.
Eeltoodu on müstifikatsioon ja ei oma mingisuguseid seoseid reaalse eluga. Kõik nimed on väljamõeldud ja igasugune kokkulangemine reaalsusega on juhuslik ja ettekavatsemata.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

haavikuemanda hädakisa

Postitus Postitas jorr »

Kas eksis hr Lillemäe,või said ise valesti aru aga asi käib nii:võtad jänesel tagumised jalad pihku ja tõstad üles.Jänes sipleb veidi ja ajab siis pea selga nii, et moodustub midagi kolmnurga taolist.Nüüd annad teise käelabaga serviti sinna kolmnurka löögi ja kõik.Mingit rusikaga tagumist pole vaja.
noorus on ilus aeg
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Re: haavikuemanda hädakisa

Postitus Postitas vkx »

jorr kirjutas:Kas eksis hr Lillemäe,või said ise valesti aru aga asi käib nii:võtad jänesel tagumised jalad pihku ja tõstad üles.Jänes sipleb veidi ja ajab siis pea selga nii, et moodustub midagi kolmnurga taolist.Nüüd annad teise käelabaga serviti sinna kolmnurka löögi ja kõik.Mingit rusikaga tagumist pole vaja.


Sedasi kirjeldas Lillemäe ka meile seda protsessi jahikursuse käigus. Sa LauriV ehk tõesti eksid vähe.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

See laks kuklasse lõpetab jänese suht efektiivselt jah. Isegi ühe piinad nii lõpetanud. Jänes ajab pea kuklasse ja siis hoop kaela pihta. Rusikaga ei tasu siiski taguma minna
Vasta