Uus asi BH poes

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
Vasta
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Uus asi BH poes

Postitus Postitas sooviku »

Käisin nüüd ka lõpuks seal Viljandi poes ära.Pood ja mehed poes on sellised,et sinna võib teinekordki minna.Esimene kord peab ikka midagi ostma ka.Võtsin prooviks topsi KUNSTKITSEPISSI :D .Naine muidugi pärast tänitas,et loll mis loll,ostab 400 krooni eest kitsekust.Aga mis tema ka jahist teab.Poes seletati mulle ilusti ära,kuidas asja kasutada.Sama seletuse võiks panna ka E-poes nende peibutusvahendite juurde.
Kui nüüd keegi on neid või sarnaseid peibutuslõhnu kasutanud,võiks siin muljeid ja õpetusi jagada.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Uus asi BH poes

Postitus Postitas sooviku »

NII :D ,tundub et see asi funkab.Asi oli sedasi,et esimene kord,kui sokk sellele lõhnarajale sattus,läks ta vastujälge peaaegu autoni,ehmus ja kadus selleks õhtuks.Järgmine kord olid põllus(nisus) kolme tallega ema,kaugemal 1-haruline punn ja minu sihtmärk.Üheltmaalt hakkas viimane õhust lõhna tõmbama ja tuligi lõpuks rajale ning mööda seda minuni.Mida mina tegin,seda te muidugi aimate :wink: .Asjale aitas kaasa kindlasti ka Allaku tehtud luust vile.Selle pilliga oli see teine sokk.
sokk 2008,lastud vile ja lõhnaga.jpg
Naine võib olla,koer peab olema!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Uus asi BH poes

Postitus Postitas kakuke »

Kena trofee ja kohe peaks mainima, et väga hästi tehtud pilt. Nii mõnelgi on sellest mida õppida. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Uus asi BH poes

Postitus Postitas jorr »

Ei lähe küll teemaga kokku aga pildil olev loom on paigutatud just nii(minu arvates),et lust on vaadata.Pole midagi verist ega enda upitamist loomalaiba kõrvale,trofee on ilusti näha(tundub noorepoolne loom) ja püss tegi töö,mees aint pildistas ja pani looma paika.Siit võiks tõesti mõndagi õppida.
noorus on ilus aeg
Jack
Postitusi: 114
Liitunud: T Juul 05, 2005 9:55 am

Re: Uus asi BH poes

Postitus Postitas Jack »

enda upitamist loomalaiba kõrvale,

Kõigega nõus, aga sellest küll aru ei saa, mis siis pildil viga oleks kui kütt ka seal peal ulukile viimast austust avaldamas?
...kohe metsa...
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: Uus asi BH poes

Postitus Postitas sooviku »

Pildi lisasin ma tegelikult näitamaks,et selline loom,kes umbusaldab juba kõike,tundis huvi BH poes müüdava peibutuslõhna vastu.Ennast ma sinna pildile poleks kuidagi panna saanud(ma olin ju üksinda),kui ehk siis pikali soku kõrvale :D .Muuseas,see on selle relvaga esimene loom.
Mehed katsetage,peibutage,see on väga huvitav jaht!
Naine võib olla,koer peab olema!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Uus asi BH poes

Postitus Postitas kakuke »

Kuskilt pole siin lugenud, et mis seisus hetkel on soku jooksukas. Käib, läbi või parim aeg veel tulemas? Ise pole sokuga viimasel ajal üldse tegelenud.
OT. Saab ka kena pildi, kui ise peal olla. Jalga ärge ainult loomale peale unustage. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Uus asi BH poes

Postitus Postitas Mart »

Nädal tagasi oli mets piiksumist täis, tahtsid jalust maha jooksta. :D Täna lähen vaatan jälle mis toimub. Tahaks selle domineeriva soku lõhna ka ära proovida, koos vilega.
Lõhnast veel niipalju, et põder ei saanud alla tuult muhvigi aru, kellega tõtt vahib. Tõmbas hullult lõhna küll, aga ei miskit, siis ronis ligemale, nii 10m peale. Vahtis silmad peast ja punnitas sõõrmeid. Enne ei saanud aru kellega tegemist, kui tahtsin roikaga visata, et lasku jalga, loom aru ei saa siis, et jalus oled. :D
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Re: Uus asi BH poes

Postitus Postitas vana sokk »

Paar päeva tagasi olid küll silmad ainult kitse jaoks sest mina olin tühi koht.Tehti paar tiiru ümber männi ja tihnikusse tagasi ja seda tiiru tegid korda kolm.minust olid umbes meetrit 20
võimalikult suurem ports
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Uus asi BH poes

Postitus Postitas Feen »

Jooks käib. Võrumaal olles nägin ise ka sokkusid, kes kitsi taga ajasid... kits, mulle tundus, veel pipardas.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta