maisi ja Tammetõru lõhna konsentraat

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
Vasta
glaidlaev
Postitusi: 9
Liitunud: K Nov 11, 2009 5:46 pm

maisi ja Tammetõru lõhna konsentraat

Postitus Postitas glaidlaev »

Tere tahtsin küsida, et kas keegi on neid maisi ja Tammetõru lõhna konsentraate ka kasutanud ning kas on ka nendest ani.
Aitäh!
Kahtluse korral jäta näpp sirgeks.
Parem hilja kui mitte kedagi:d
sigmarzelinski
Postitusi: 32
Liitunud: P Juul 31, 2005 3:20 pm

Re: maisi ja Tammetõru lõhna konsentraat

Postitus Postitas sigmarzelinski »

Mõne päeva pärast peaks ma endale need saama siis proovin. Samas sead käivad nagunii söödal aga eks näe kas mõjub kuidagi. Plaan oli osta tammetõru oma.
sigmarzelinski
Postitusi: 32
Liitunud: P Juul 31, 2005 3:20 pm

Re: maisi ja Tammetõru lõhna konsentraat

Postitus Postitas sigmarzelinski »

Kas on veel rahvast, kes seda on katsetanud ja proovinud. Asi võib olla ka paksus lumes ja külmas aga minule tundub, et see asi ei mõju. Lõhn on endale vaevu tuntav ja külmaga poole seda üldse tunda. peaks vast katsetama nii et teed mingi svammi taolise asja märjaks sellega ehk siis lõhnab kauem aga külmaga jäätuks ta ära ja kasu poleks. Prits pudel mis kaasas on on küll hea, näiteks õhku pritsimiseks aga minul ei mõjunud see. Netist ise ei leidnud teavet selle vedeliku kohta.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: maisi ja Tammetõru lõhna konsentraat

Postitus Postitas andrus »

Ütleme nii,et kui sead söömas ei käi sellise ilmaga, siis ei aita sind küll ükski ime vedelik ega miski muu.
Meil on lõpuks välja ilmunud. :P
Kauaks, teab vaid vanajumal ise.
jahismurf
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: maisi ja Tammetõru lõhna konsentraat

Postitus Postitas Ain Aavik »

Kärsal paks pekk selgas ja ise ümmargune kaunikesti, võib veel põõnata kuskil paksus kuusetihnikus/noorendikus küll, kui on vanad 10-15 aastat söödakohad, siis on kärsad stabiilselt kohal küll, siis ei loe paks lumi ega miskit. http://www.looduskalender.ee/node/6115 sellel lingi on nii kaamera ühes näha ja kahes veel enam kärssasid vanadel söödakohtadel (pole nagu meelitust vaja)
Ise proovisin maisilõhnalist vedelikku, sügisel tõi kohale küll. Nüüd külmaga ilmselt pole sellest vast-vist miskit abi - muidugi pole see absoluutne tõde, rohkem tähelepanek.
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: maisi ja Tammetõru lõhna konsentraat

Postitus Postitas smtasku »

sigmarzelinski kirjutas:...Lõhn on endale vaevu tuntav ja külmaga poole seda üldse tunda. ..

Ise ei peagi seda lõhna tundma, sigadel on Sinu ninast ligi 400 korda :!: parem haistmine. Seega kui Sa ise mingit lõhna veel ei tunne, võib see seale olla juba "lämmatav".
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: maisi ja Tammetõru lõhna konsentraat

Postitus Postitas jorr »

No milleks sul seda lõhna praegu vaja,nüüd anna metsloomale mitte lõhna vaid ikka päris sööta(mais,tammetõru)?Talv ju raske,suure lumega aeg.Ja kui sul sead ka söömas ei käi(aga varem käisid),siis arvan,et on leidnud kuskil parema,vaiksema või ohutuma söögikoha.See lõhnaga miksimine jäta ikka sügisese jahi jaoks,siis ka tulemust on.
noorus on ilus aeg
vidrik
Postitusi: 122
Liitunud: T Jaan 12, 2010 12:48 am

Re: maisi ja Tammetõru lõhna konsentraat

Postitus Postitas vidrik »

mina sain oma maisilõhna kätte...ei tea kas mul seageen sees või mis aga nii hapu ja jube hais sel maisikonsentraadil et südame ajab pahaks...ehtne kääritatud maisi lõhn.Ega sa lõhnaga siga ei õpetagi sööda peal käima,lased seda viljale peale viskad peaotäie päris maisi kah ja on saavutatud juba märkimisväärne kokkuhoid,mais ju oluliselt kallima hinnaga...
Vasta