liising

Siin võib jagada kogemusi soetatud toodete kasutamisest
Vasta
länkar
Postitusi: 43
Liitunud: P Dets 30, 2007 9:13 pm

liising

Postitus Postitas länkar »

kas keegi on soetanud endale relv+optika liisingu teel.kui jah siiskuidas protseduur käib,võiks valgustada.
peepk
Postitusi: 775
Liitunud: L Aug 30, 2008 6:30 pm

Re: liising

Postitus Postitas peepk »

Oli sihuke EGO kaart kus kindel summa mis palgast sõltus ja 10 tuhhine asi tänu sellele kaardile 11 tuhhi maksma läheb kokkuvõttes ,korra kasutasin ja tagastasin kaardi pangale sest nigu kripeldama jäi ja hiljem kogusin raha et ikka kohe välja osta.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: liising

Postitus Postitas rajaleidja »

Ei tule ette, et mõni pood pakuks päris enda järelmaksu. Pakutakse peamiselt Liisi ja Swedpanki järelmaksu:
Swedpank https://www.swedbank.ee/private/credit/loans/egopay?language=EST
Liisi http://www.liisi.ee/
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Re: liising

Postitus Postitas Pikk »

Nii 4..5 aastat tagasi ostsin küti ärist püssi järelmaksuga. tingimused olid suht soodsad, kuni aasta siis oli intressivaba, kuni kaks aastat siis oli ka intress, tegemist oli nn. väikelaenuga hansapangast. Minu jaoks ei muutunud hinnas midagi, kokkuvõttes maksin sama summa mis oli müügilepingul, poel oli suht soodne leping pangaga, ma vist isegi küsisin et kas siis saaks veel alla kui kohe sulas välja käiks, öeldi et rohkem suurt ei pinguta enam.

kardan et tänases situatsioonis enam nii ei saa, pangad enam raha ei jaga nii odavalt, aga alati tasub küsida kui standarttingimused ei rahulda, konkurents on suur ning vahel tehakse ka paremaid pakkumisi. vahel aitab ka sellest kui ütled et tänana ei , mulle need tingimused ei sobi, tee parem pakkumine 8) 8)
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: liising

Postitus Postitas Feen »

Liisi on päris kirves variant, seda ei raatsiks mingi valemiga kasutada. Paari aasta eest kasutasin Hansaliisingut, sellega jäin täiesti rahule, eks ta natukene kallimaks läks, aga vähemalt on püss ja korralik optika olemas.

Hetkel soovitaks pigem kogumishoiust, püsse ja jahijubinaid on tulevikus kindlasti vaja, teed aastase kogumishoiuse, paned nii kilo kanti kontole, kui aast pärst ei ole sellest veel abi, pikendad hoiust veel aasta-paar ja siis juba ostad ilma mingi lisamakseteta soovitud asja(d). Või, pank maksab pigem sulle selle eest.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: liising

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Ja kas sa Feen maldaks oodata 1...2-3 aastat ,kui juba püssiostmise kihk peal? :D
Viimati muutis Ahto Kattai, K Dets 02, 2009 7:52 pm, muudetud 1 kord kokku.
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: liising

Postitus Postitas draiwer »

Kui teha 40000 tuhhi ost ja liisida siis Swedpanga kalkulaatori järgi makasaks lähes 7tuhhi peale kahe aastaga.Sinna arvestasin 10000tuhhi sissemaksuks.Jube intress.Tasuks vast ikkagi emotsioonid vaos hoida ja raha koguda.
Kasutaja avatar
Karmo
Postitusi: 301
Liitunud: K Okt 13, 2004 2:30 am

Re: liising

Postitus Postitas Karmo »

Jaa, see püssiostmise kihk on hirmus asi ja saab sellest üle mingiks ajaks ainult püssi ostmisega(kel kurjem moor kodus see saab ka moori abiga püssiostmise kihust üle):D
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: liising

Postitus Postitas Feen »

Ja kellel kihku peal ei ole, koguda tasub ikka, ega kihk tulemata jää ;)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Re: liising

Postitus Postitas kalamees :) »

Mina usun küll, et kui ikka kindel ostusoov siis ikka poepidaja sulle vastu tuleb ja mingi lahenduse pakub. Ise ostsin paar aastat tagasi keskmisest tunduvalt kallima püssi paljude poolt vihatud kaubaketist. Lahendus oli siis selline, et 25% maksin alguses sisse ning siis iga kuu veel 10% kuni kõik sai makstud - ja seda siis ilma igasuguse intressita. Mina jäin rahule :)
julged teha, julge ka vastutada...
draiwer
Postitusi: 387
Liitunud: R Mai 29, 2009 9:36 am

Re: liising

Postitus Postitas draiwer »

No selline lahendus on juba vastuvõetav.
Külaline

Re: liising

Postitus Postitas Külaline »

kalamees kirjutas:Lahendus oli siis selline, et 25% maksin alguses sisse ning siis iga kuu veel 10% kuni kõik sai makstud - ja seda siis ilma igasuguse intressita. Mina jäin rahule :)

Kui sa oleksid raha korraga letti ladunud, oleksid ehk saanud 10 % allahindlust. Makstes osadena, tasusid 100 %. Vahe 10 % ehk kauba kallinemine minu hüpoteetilise näite korral 11,11 % :-).
Üldiselt pole tasuta lõunaid olemas ja kõik oleneb vaatenurgast.
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Re: liising

Postitus Postitas kalamees :) »

Külaline kirjutas:
kalamees kirjutas:Lahendus oli siis selline, et 25% maksin alguses sisse ning siis iga kuu veel 10% kuni kõik sai makstud - ja seda siis ilma igasuguse intressita. Mina jäin rahule :)

Kui sa oleksid raha korraga letti ladunud, oleksid ehk saanud 10 % allahindlust. Makstes osadena, tasusid 100 %. Vahe 10 % ehk kauba kallinemine minu hüpoteetilise näite korral 11,11 % :-).
Üldiselt pole tasuta lõunaid olemas ja kõik oleneb vaatenurgast.


Eksid sõber. Enne seda sain alet ka - summat täpselt ei mäleta, kuid jäi sinna 1000 ja 1500 vahele... :)
julged teha, julge ka vastutada...
Vasta